Ebook - slevy - vouchery - kempy - celoročně

TOPlist

Tipy na ubytování - doporučení a zkušenosti

Tipy na ubytování - kempy, chaty, chalupy, penziony, apartmány

Zážitkový pobyt pro celou rodinu - Wellness hotel Babylon

Hotelový komplex Babylon je jedinečný svého druhu, který se na území České republiky nachází. Liberecký Babylon totiž není pouhé ubytování s wellnessem. Pod jednou střechou najdeme aquapark, lunapark, funpark a centrum zábavy pro děti i dospělé. Součástí pobytu je i vstup do naučného iQPARKu a science centra iQLANDIA.

Aktualní akce v Thermalparku Dunajska Středa - noční koupání

Pokud hledáte místo, kde si můžete užít kvalitní relaxaci a zábavu ve vodě, pak je termální koupaliště Thermalpark Dunajská Streda ideální volbou. Tento rekreační areál se nachází v srdci Žitného ostrova na Slovensku a nabízí deset bazénů s léčivou a termální vodou, která má příznivé účinky na pohybové ústrojí.

Chaty a chalupy: Ceny Česko vs Slovensko

Pokud plánujete dovolenou na chatě nebo chalupě, možná se vám nabízí otázka, zda si vybrat Česko nebo Slovensko. Obě země nabízejí krásnou přírodu, bohatou historii a kulturu, a mnoho možností pro sportovní i relaxační aktivity. Jak se ale liší ceny ubytování, dopravy a stravování? A která destinace vám bude více vyhovovat podle vašich preferencí a požadavků?

Kam s karavanem v zimě - kempy v Čechách a na Slovensku

Jako každý rok, tak i letos hledáte inspiraci, kam vyrazit se svým obytňákem, nebo s karavanem do kempu v zimním období? Tak už nehledejte, protože redakce Kempy-chaty.cz ve spolupráci s kempy Čech a Slovenska přináší několik zajímavých doporučení, kde se můžete ubytovat. Součástí tipů budou i kempy a areály, které disponují restaurací, saunou, či krytým bazénem.

 

Kam na chatu, či chalupu o víkendu v zimě - foto prohlídka

Máte v plánu navštívit s vaší rodinou a dětmi chatu, či chalupu ? Nebo chcete pořádat firemní,či jinou skupinovou akci hezky v soukromí ? Nebo nevíte kam jet o víkendu ? Proto přinášíme několik tipů na chaty a chalupy i se zimními fotogaleriemi. Inspirace zasněžené krajiny přichází ze všech koutů Česka a to jak z Krkonoš, či Liberecka, tak i z Pardubicka, či Královéhradecka.

 

Tipy kam letos do penzionu v zimě - fotogalerie

Pokračujeme dalším dílem na téma zimní fotky a tentokrát jsme se zaměřili na celoroční a často i horské ubytování v penzionem a apartmánech. V naší prohlídce nejhezčích zimních fotek z celé České republiky najdete scenérie z Liberecka, Královéhradecka, či Pardubicka, ale nezapomněli jsme také na Jižní Čechy a Olomoucký kraj.

Zimní inspirace a pozdravy z kempů a areálů - fotogalerie

Zimní čas je v plném proudu a pokud uvažujete kam se jít letos ubytovat v zimě, tak tyhle fotky Vás jistě inspirují. Posbírali jsme nejhezčí foto z různých rekreačních středisek a kempů z celého Česka i ze Slovenska, které jistě potěší oko každého nadšeného turisty. V těchto areálech je možné ubytovat se většinou celoročně a fotky vás jistě motivují, kam se letos v zimě vydat.

S rodinou na kole do kempu Karolina

Holky jsem za poslední měsíc potahal na všechna místa, kde byly nějaké kopce. Všechno směrovalo k letošnímu hlavnímu cíli a to: Absolvovat cyklo výlet z Plzně do kempu Karolina (obec Planá) - 66 km. Holky se ptaly kolik metrů nastoupáme. Já vyčetl, že kolem 750m, co vzali celkem v pohodě. Dámy ovšem zapomněly, že někdy lžu....

Video recenze maďarského Thermal camping Lenti

Thermal Camping Lenti se nachází v Maďarsku kousek vzdálený od Maďarsko - Chorvatské státní hranice, takže tento kemp můžete navštívit, nebo si zde odpočinout po cestě k Chorvatskému moři. Kemp se rozkládá na ploše cca 15000 m2 a je rozdělen pouze na parcely, které jsou určeny převážně pro autokaravany či přívěsy, ale najdou se zde parcely i pro milovníky stanování.

Video recenze kempu Strážnice z Jižní Moravy

Camping Strážnice se nachází v těsné blízkosti samotného městečka Strážnice v České republice na Moravě v okresu města Hodonín. Přestože je tento kemp v Čechách, tak vůbec není daleko pro slovenské kempery a karavanisty. Od slovenské hranice se nachází cca 60km. Kemp Strážnice nabízí ubytování pro stany, obytná auta, karavany, ale také se zde umíte ubytovat v ubytovně či retro chatkách.

Karavanem do Lotyšska - video recenze pro Riverside Camping Riga

Riverside camping se nachází v těsné blízkosti hlavního města Lotyšska Riga. Je vzdálen od centra cca 4 km, což je bezproblémová vzdálenost i na procházku na pěšky. Kemp jsme navštívili při příležitosti konání se Mistrovství světa v hokeji. Strávili jsme v něm 5 nocí, za které jsme zaplatili pro 2 dospělé a 3 děti + připojení na elektřinu celkem 175 EUR.

 

TOP 6 nejvyhledávanějších kempů na Máchově jezeře

Za poslední měsíc zaznamenáváme největší počet dotazů a rezervací, kde vy jako návštěvníci vyhledáváte nejčastěji ubytování Máchovo jezero a kempy, či kempování na Máchově jezeře. Abychom vám to ulehčili, přinášíme přehled nejnavštěvovanějších kempů na Mácháči i s dalšími tipy na ubytování v okolí.

Výlet do Benátského kempu Tredue - kempování s bazénem u moře

Další italský kemp, který jsme na své cestě po nádherné Itálii navštívili, byl kemp s názvem Camping Tredue. Šlo o přímořský kemp u nádherného městečka Chioggia. Chioggia je italským městem, které se nachází v provincie Benátsko. V současné době má Chioggia okolo 50 000 obyvatel a v jeho městském erbu je červený lev na bílém poli.

 

Kam do kempu v Korutanech - Výlety na jihu Rakouska

Hledáte ideální místo kam vyrazit s rodinou a dětmi, nebo  s karavanem, či jen tak na výlet ? V tom případě můžeme doporučit kempy na jihu Rakouska v oblasti Korutany, kde si na své přijde každý turista. K dispozici je spousta aktivit na které si jen pomyslíte od pěší turistiky, vyžití pro děti, cyklisty a méně náročně turisty.

Nejlepší kempy pro rybáře v Čechách pro letošní sezónu

Letos se roztrhl pytel s poptávkami na ubytování v kempech pro rybáře a tak jsme se rozhodli sepsat několik tipů, které se zaměřují přímo na rybářské kempy a ubytování pro rybáře. Kempy jsou pro tuhle aktivitu nejvhodnějším kandidátem, protože tátové potřebují, aby i děti a manželka měli svoje vyžití. A právě takové zázemí se spoustou atrakcí i pro děti poskytují české kempy.

 

Stránky