TOPlist

rybářský stan HUSKY Carp Bivak 4 - khaki + termoska ZDARMA

 

Informace

Detail inzerátu

Populární tunelová konstrukce stanu Baul v rybářské verzi. Tato novinka je komfortní co se týče prostoru a má všechny nezbytnosti nutné pro rybáře. Podlážka je samozřejmě odnímatelná na suchý zip. A komfort bivakování umocní mnohá okna, která se při potřebě dají opět zakrýt. Carp Vario Baul je skvělým přístřeškem při odpoledním rybaření a dokonalým domovem při vícedenním rybářském výletě.
Hlavní přednosti:
 

 • dostatek prostoru
 • rychlá stavba
 • opravárenský set
 • jeden vchod
 • odepínací podlážka z vrstveného polyesteru

Využití: Pohodlný pro čtyři rybáře

Materiály:

Carp Bivak 4 je jednoplášťový tunelový stan se zesílenými durawrapovými pruty o průměru 11 mm . Tropiko je vyrobeno 210D Polyesteru s vodním sloupcem pláště 3 000 mm/cm2 a má podlepené švy. Na podlážku stanu byl použit vrstvený PE s vodním sloupcem 5 000mm/cm2. Kolíky pro ukotvení stanu jsou z oceli.

Specifikace:

 • HMOTNOST MAXIMÁLNÍ 8,8 kg
 • HMOTNOST MINIMÁLNÍ 7,7 kg
 • KONSTRUKCE Jednoplášťový samonosný stan s vnější konstrukcí, laminátové tyče o průměru 11 mm
 • POČET OSOB 4
 • POČET VCHODŮ 1
 • PŘÍSLUŠENSTVÍ: Sada ocelových kolíků, opravárenský set, odepínací podlážka z vrstveného polyesteru, kompresní obal
 • VNĚJŠÍ MATERIÁL 210D Polyester, PU zátěr 3 000 mm/cm2, podlepené švy
 • VODĚODOLNOST Podlážka: PU zátěr 5 000 mm/cm2
 • ROZMĚRY SBALENÉHO STANU 30 x 22 cm
Cena: 
4 590.- Kč
Fotky
E-mail

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI

 

 

Nejnovější inzeráty

Camping hledá personál a brigádniky

Camping Karolina (Planá U Mariánských lázní) hledá brigádniky na práci v kempu na období květen - říjen 2022. Nabízíme pozice: údržba / úklid / obsluha recepce a občerstvení... Nabízíme: Ubytování v areálu kempu. Více info na tel. čísle: +420 777 296 990 (Vladimír Novotný)

Obytňák jede - půjčovna obytného vozu Opava

Nabízíme pronájem obytného vozu Fiat Ducato pro šest osob. Součástí výbavy vozu je lednice, plynové topení, nosič na 3 kola, televize, samostatné zásuvky na 230 V s odběrem bez nutnosti připojení na vnější síť (fotovoltaický ostrovní systém). Uvedená cena je za jeden den pronájmu bez dalších skrytých poplatků.

Cena: 
Od 1 700 Kč/den

Práce v kempu - Lipno

Kemp u Kukačků a Penzion DaJa hledá brigádniky/zaměstnance na práci v kempu na období květen - říjen 2022. Nabízíme pozice: údržba / úklid / obsluha recepce a bistra... Nabízíme: Ubytování v areálu kempu zdarma. Více informací na emailu (p.Marešová)

Hledáme posily do našeho týmu kempu Dolce

Rekreační areál Dolce u Trutnova hledá do svého týmu pro sezónu 2022 zaměstnance a  brigádníky na pozice: Provozní restaurace a kiosku, recepční, údržbář, pokojská, obsluha kiosku, obsluha restaurace, obsluha sportovišť. V případě zájmu nás kontaktujte emailem přes kontatní formulář
 

Půjčovna obytných aut - Ford

Půjčovna FORD KAČMÁČEK a její výhody: široký výběr ze 150 vozů, komplexní pojištění a servis (havarijní pojištění se spoluúčastí 10.000 Kč), pohotovostní asistence na telefonu 24/7, asistenční služba Ford Assistance (celoevropská asistence), dálniční známka zdarma (ČR), možnost vycestování s vozidlem do ciziny, rodinná půjčovna – příjemné prostředí tradiční české firmy.

Cena: 
Od 610.- Kč

Pronájem Giottiline Therry T36

Polointegrovaný Giottline Thery T36 je pohodlné a útulné hnízdo vyrobené speciálně pro vás. Je ideálním společníkem na míru pro bezstarostné cestování nejen na dlouhé tratě. V karavanu si vaši dovolenou přizpůsobíte všem okolnostem a zažijete maximální pohodlí na kolech.

Cena: 
Od 110.- €

Hledám práci v kempu

Hledám práci v kempu na na sezónu 2022. ŽIVOTOPIS: Jméno a Příjmení: J. Heřmánek / Datum a místo narození: Kladno / Bydliště: Kladno / Kontaktní telefon: 702 112 136 / Rodinný stav: Rozvedený / Státní příslušnost: ČR
 
VZDĚLÁNÍ :1982 – 1986ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY