Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Stanování v kempu i mimo kemp, tábořiště a plochy pro stany

 

Kam se stanem v Česku i na Slovensku

Vybírejte z množství kempů a tábořišť určených pro rodiny i party lidí, kteří si chtějí užít pohodovou letní i zimní dovolenou. Po registraci na Kempy-chaty.cz budete moct psát komentáře, recenze a doporučení ke všem kempům a tábořištím, které najdete v naší databázi. Informace o tom, kam se vydat na dovolenou s Vaším stanem, nebo kde si půjčit stan naleznete v níže uvedeném seznamu tábořisť a kempů + tipy na výlety s vlastním stanem pro kempování na divoko, tj stanování mimo kemp.

 

Kam na výlet

V okolí tábořišť a kempů je mnoho turistických zajímavostí, běžkařských drah, cykloturistických tras a kulturních památek, které turisté nejčastěji vyhledávají. S námi budete mít přehled, získáte spoustu informací a novinek ze světa turistiky. Zrovna tak můžete sami psát o místech, které jste navštívili a o které se chcete podělit s ostatními návštevníky tohoto portálu.

 

Akce v kempech

Nejrozličnější kempy a tábořiště nabízejí mnoho zábavy v podobě vodních her, opekání selátek, diskoték, koncertů, rybaření a jiné. Na svoje si přijdou i příznivci souteží, které jsou určené jak pro rodiny s dětmi, tak pro mladé lidi a seniory. Kromě kvalitního ubytování tady naleznete místo pro Váš aktivní odpočinek. Kempovat můžete přímo u vody (u jezera), nebo u lesa daleko od rušné civilizace...

 

>> Tipy na stanování <<

 

Stanování - Jižní ČechyStanování - Jižní Morava
Stanování - KrkonošeTipy: kempování na divoko
Stanování u přehradyStanování u vody
Stanování - Přehrada OrlíkStanování - Máchovo jezero
Stanování u vody - SlovenskoStanování - Jeseníky
Stanování - Krušné horyStanování - Lipno
Stanování - Střední ČechyStanování u Vltavy
Doporučené kempyHodnocení kempů - recenze
Stanování - Brněnská přehradaStanování - Česká Kanada
Stanování - ŠumavaStanování - Západní Čechy

 

Další tipy pro stanování nalezneznete ZDE

 

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY