TOPlist

Vyhraj ubytování v chatkách - Camping Vranovská Pláž

 

Další lukrativní soutěží je možnost získat zdarma ubytování ve vybavených chatkách v kempu Vranovská pláž z okresu Znojmo - Jižní Morava. Ve spolupráci s provozovateli Campingu Vranovská pláž se rozhodli odměnit svoje stálé hosty a zároveň oslovit i turisty, kteří se do tohoto kempu ještě nestihli podívat.. Soutěžit můžete o dárkové poukazy na ubytování ve 4 lůžkových chatkách na tři dny a dvě noci. V případě, že by se Vám v kempu zalíbilo a chtěli by jste si prodloužit pobyt i s Vaší rodinkou, tak samozřejmě můžete..

Zapojení do soutěže je jednoduché. Stačí se přihlásit, nebo registrovat na Kempy-chaty.cz. Poté jděte do sekce "Soutěže", kde naleznete popis, podmínky a soutěžní otázku i s odkazem na nápovědu, která se nalézá přímo na webu kempu Vranovská Pláž. Více o soutěži - kemp Vranovská Pláž

 

Kemp Vranovská Pláž - jižní Morava

 

Další soutěž v měsíci březen 2015

Pro měsíc březen jsme nezapomněli ani na karavanisty a turisty s vlastním stanem. Takže můžete očekávat i spuštění soutěže o ubytování s karavanem, nebo s vlastním stanem do kempu Bezdrev z Jižních Čech..

 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.