Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Kemp hluboký oceán

 

 

 

Informace

Detail slevy
Typ ubytování: 

Kemp se nachází na okraji města Faralya, na svahu slavného zálivu Kabak, Deep Ocean Camping nabízí panoramatický výhled na záliv a klid Středozemního moře. Nabízí venkovní bazén, sluneční terasu a dřevěné bungalovy s výhledem na moře. Hosté mohou obdivovat výhled na hory a na moře u bazénu. Pláž je vzdálená 20 minut chůze od kempu Deep Ocean Camping. V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Všechny bungalovy mají balkon, vlastní koupelnu, ventilátor s chladnou vodní párou a sítě proti hmyzu, které poskytují dobrý noční spánek. Den můžete začít čerstvou snídaní s místními přísadami ve formě bufetu. Oběd se podává formou à la carte. Večeře formou bufetu podává vegetariánská jídla s čerstvými místními přísadami v hotelové restauraci s rozsáhlým výhledem na moře. Osvěžující alkoholické a nealkoholické nápoje jsou podávány v baru doprovázené kvalitní hudbou.

Oživte svou představivost v Art Workshopu Deep Ocean Camping nebo si užijte den s hrami, jako je stolní tenis, šipky nebo stolní hry. Jóga rohože a polštáře jsou k dispozici na balkonech a společných prostorách pro vaše pohodlí.

Okolní oblast je ideální pro aktivity jako je kanoistika a pěší turistika. Prohlídky lodí mohou být na vyžádání uspořádány do zálivu Cennet Bay, Korsan Bay a Butterfly Valley.

Tento pet-přátelské ubytování je 30 minut jízdy od Oludeniz a 50 km od centra města Fethiye. Dalaman letiště je 79 km od Deep Ocean Camping a kyvadlová doprava na letiště je k dispozici na vyžádání za příplatek. K dispozici je bezplatné veřejné parkoviště.

 

Typy ubytování

  • Bungalovy
  • Chatky
  • karavanová místa (i pro obytná auta)
  • Stanování (vlastní stany)
  • Mobilheimy (mobilní domy)
  • Apartmány
  • Pokoje

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Oblast: 
Turecko
Region: 
Západní Turecko
Fotky