Ubytování

penziony

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Penzion Na Smetance - Zlín

Nabízíme příjemné a levné ubytování přímo v centru Zlína. Najdete nás v klidné vilové čtvrti na ulici Smetanova 2799. Penzion je dobře dostupný autem, autobusem i vlakem. Samozřejmostí k ubytování je parkování vozidel přímo u penzionu. Pro Váš pobyt nabízíme 2 jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny SAT-TV, WiFi, každý pokoj má vlastní sociální zařízení. K pokojům patří plně vybavená kuchyňka s jídelním koutem. Součástí kuchyně je dobře vybavený minibar. K ubytování poskytujeme snídaně. V blízkosti penzionu se nachází dvě nákupní centra, multikino, restaurace, Kongresové centrum Zlín, Univerzita T. Bati ve Zlíně a možnosti sportovního vyžití v podobě letního koupaliště a sítí cyklostezek.
4 Velmi dobré 3 hodnocení

Wellness apartmány Vlčková

Ubytování v našich apartmánech se nachází v centru malé obce Vlčková, která leží cca 10 kilometrů severovýchodně od centra krajského města Zlín a 4km od jedné z nejkrásnějších zoologických zahrad v České republice - ZOO Lešná. Spojení s městem obstarává pravidelná autobusová linka. Ubytování ve čtyřech soukromých luxusních apartmánech s infrasaunou zdarma . Apartmány jsou plně vybavené každý s vlastním sociálním zařízením a plně vybavenou kuchyní. V blízkosti je chráněná oblast Ondřejovsko, ZOO Lešná, Chřiby, Hostýnské vrchy, Valašsko.
0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Rekreační areál na Trojáku

Rekreační areál Na Trojáku najdete na vrcholu valašského kopce Troják mezi obcemi Hošťálková a Rajnochovice, na rozhraní oblastí Vsetínska, Zlínska a Kroměřížska - možná odtud pochází i jméno kopce "Troják". Hotel a celý komplex budov Rekreačního areálu Na Trojáku se nachází uprostřed Hostýnských vrchů a po celý rok je ideálním východiskem nenáročných vycházek i větších túr. Nabízíme několik druhů ubytování s celkovou kapacitou až 100 lůžek.

Přidejte si ubytování k nám na Kempy-chaty.cz

Chcete se zviditelnit a pouhé katalogy ubytování vám nestačí? Jako turisticko-informační web neustále píšeme o ubytování, které na našem portálu uveřejňujeme. A nejen to, publikujeme informace o vašich aktivitách, novinkách čí akcích a sdílíme v Newsletteroch i na sociálních sítích.

Mám zájem o spolupráci

Kempy chaty
Spolupráce