Chata Výrovka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Výrovka (dříve německy Tannenbaude, Geiergucke) je hřebenová chata, založená v 18. stol. Adresně spadá k Peci pod Sněžkou, číslo popisné 204. Nachází se v sedle mezi Luční horou a Zadní planinou, 2,5 km jihozápadně od Luční boudy ve výšce 1356 m n.m. Ubytování je cenově dostupné pro rodinnou rekreaci i školy, firemní akce, vědecké pracovníky či pobyty sportovců. Využijte našich zkušeností a zázemí při pořádání svateb či firemních akcí a školení s velkoplošnou projekcí za velmi solidní ceny "šité na míru" dle potřeb a přání našich hostů. Ubytovací kapacita je 50 lůžek. K dispozici jsou dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje, většina s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (sprchou a WC) se všemi okny situovanými do údolí Pece pod Sněžkou a krásným výhledem do širokého okolí. Vnitřní prostory jsou pokryty WIFI. Tato služba je u nás poskytována zdarma. Celý interiér Chaty Výrovka včetně restaurace je nekuřácký. Dále je k dispozici 15 lůžková společná noclehárna. I zde je k dispozici sprcha a WC.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI