Chatová osada Elitex

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chatová osada Elitex - Pastviny

Zařízení je nyní uzavřeno! PROVOZ UKONČEN, KEMP NA PRODEJ!!!!

Chatovou osadu najdete v pěkném prostředí Orlických hor. Ubytování je nabízeno v chatkách a v hlavní budově. Okolí poskytuje dobré podmínky pro sportovní aktivity či turistiku. Ubytovácí kapacita v chatě a v chatkách je 46 lůžek. Máte k dispozici vybavenou kuchyň. Přímo pod areálem chaty je rychlé občerstvení, kde je možné zakoupit i základní potraviny. Další restaurace, rychlá občerstvení a obchod jsou podél celé přehrady v dosahu max. 2 km.

 

Chata Hnátnice + chatky

 • Ubytovací kapacita: 46 (lůžek)
 • Lůžka: 2, 3, 4 a 5lůžkové pokoje + chatky: 4× 2lůžkové, 3× 4lůžkové, 2× studia čtyřlůžkové
 • Sociální zařízení: společné
 • Stravování: kuchyňka k dispozici
 • Domácí zvířata s sebou: ano
 • Slevy a další: Sleva možná jen pro velké skupiny nebo v době mimo prázdnin!

 

Vybavení chatek a areálu

 • Pokoj č. 15: Chata s krytou terasou. V chatě je celkem 5 pokojů, společenská místnost, společná kuchyň (3× el. sporáky, 3× velké ledničky společné pro všechny pokoje, jídelna, nově vybudované sprchy a WC. Pokoj č. 1, 2 a 3 jsou 3lůžkové (1× patrová postel), pokoj č. 4 je 4lůžkový (2× patrová postel), pokoj č. 5 je 5lůžkový (1× patrová postel, 2× válenda, rozkládací křeslo). Každý pokoj má v jídelně skříňku s nádobím a příbory.
 • Chata č. 7, 8, 9: 4lůžková chata s terasou (2× patrová postel s lůžkovinami), cca 200 m od přehrady. Je vybavena kuchyňským koutem, ledničkou, el. sporákem a přímotopem. V areálu je možno využít volejbalové hřiště (síť a míč v místě), stolní tenis, venkovní kuželky, houpačky a kolotoč pro děti, ohniště s udírnou a loďky k vyjížďkám po přehradě. V chatce není zavedena tekoucí voda. Tu je nutné donášet z cca 50 m vzdálené hl. budovy, v níž jsou též nově vybudované sprchy a WC.
 • Chatky B2: 2lůžková chata cca 250 m od přehrady. Je vybavena kuchyňským koutem, ledničkou, el. sporákem s přímotopem. V areálu je možno využít volejbalové hřiště (síť a míč v místě), stolní tenis, venkovní kuželky, houpačky a kolotoč pro děti, ohniště s udírnou a loďky k vyjížďkám po přehradě. V chatce není zavedena tekoucí voda. Tu je nutné donášet z cca 50 m vzdálené hl. budovy, v níž jsou též nově vybudované sprchy a WC.
 • Studio: Samostatná chata s terasou, cca 200 m od přehrady. Pokoj apartmán je 4lůžkový. Má vlastní kuchyň, koupelnu a WC. K vybavení chaty patří společné hřiště, ohniště, houpačky, ruské kuželky, lodičky, pingpongový stůl a volejbalový míč. Ubytování jsou vhodná pro rodiny i jejich zvířecí mazlíčky.
 • Stravování: Máte k dispozici vybavená kuchyň. Přímo pod areálem chaty je rychlé občerstvení, kde je možné zakoupit i základní potraviny. Další restaurace, rychlá občerstvení a obchod jsou podél celé přehrady v dosahu max. 2 km.
 • Parkování: Na parkovišti u objektů.

 


Další informace

Zimní aktivity: Lyžařský vlek cca 200 m, lyžařské areály v Čenkovicích, Českých Petrovicích a v Říčkách.

Letní aktivity: Tato oblast Orlických hor nabízí návštěvníkům ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku s možností dobře označených tras. Příjemné odpoledne je možné strávit procházkou po malebném Mariánském údolí, vycházkou k historické 800 let staré Vejdově lípě, nebo procházkou po naučné stezce podél Divoké Orlice.

Autobusové spojení: Přímé spojení z Prahy, Hradce Králové, Jeseníků, Ostravy na zastávku Pastviny křiž., dále cca 2 km pěšky po modré turistické značce směrem ke hrázi.

Vlakové spojení: Vlakem do Letohradu, Žamberka, Mladkova a odtud cca 15 min. autobusem na zastávku Pastviny křiž. Dále pěšky cca 2 km po modré turistické značce směrem ke hrázi.

 

Tip na další chatové osady v Orlických horách

 

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
6 + 12 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Ceník

Ceník ubytování

Ceny za ubytování (léto): od 2 500–5 200 Kč za chatu a týden – dle velikosti a vybavení,
30–50 Kč/den – poplatek za psa/zvíře. V ceně je zahrnut poplatek za  parkování.

Ceny za ubytování (zima): od 160–260 Kč osoba/noc,
30–50 Kč/den – poplatek za psa/zvíře. V ceně je zahrnut poplatek za parkování.

Stornovací podmínky: Nad 30 dnů před stanoveným nástupem ve výši 20 % ze zálohy
Ve lhůtě 29–15 dnů před stanoveným nástupem 50 % ze zálohy
Ve lhůtě kratší 14 dnů před stanoveným nástupem 100 % ze zálohy.

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI