Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Chatová osada Elitex

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chatová osada Elitex - Pastviny

Zařízení je nyní uzavřeno! PROVOZ UKONČEN, KEMP NA PRODEJ!!!!

Chatovou osadu najdete v pěkném prostředí Orlických hor. Ubytování je nabízeno v chatkách a v hlavní budově. Okolí poskytuje dobré podmínky pro sportovní aktivity či turistiku. Ubytovácí kapacita v chatě a v chatkách je 46 lůžek. Máte k dispozici vybavenou kuchyň. Přímo pod areálem chaty je rychlé občerstvení, kde je možné zakoupit i základní potraviny. Další restaurace, rychlá občerstvení a obchod jsou podél celé přehrady v dosahu max. 2 km.

 

Chata Hnátnice + chatky

 • Ubytovací kapacita: 46 (lůžek)
 • Lůžka: 2, 3, 4 a 5lůžkové pokoje + chatky: 4× 2lůžkové, 3× 4lůžkové, 2× studia čtyřlůžkové
 • Sociální zařízení: společné
 • Stravování: kuchyňka k dispozici
 • Domácí zvířata s sebou: ano
 • Slevy a další: Sleva možná jen pro velké skupiny nebo v době mimo prázdnin!

 

Vybavení chatek a areálu

 • Pokoj č. 15: Chata s krytou terasou. V chatě je celkem 5 pokojů, společenská místnost, společná kuchyň (3× el. sporáky, 3× velké ledničky společné pro všechny pokoje, jídelna, nově vybudované sprchy a WC. Pokoj č. 1, 2 a 3 jsou 3lůžkové (1× patrová postel), pokoj č. 4 je 4lůžkový (2× patrová postel), pokoj č. 5 je 5lůžkový (1× patrová postel, 2× válenda, rozkládací křeslo). Každý pokoj má v jídelně skříňku s nádobím a příbory.
 • Chata č. 7, 8, 9: 4lůžková chata s terasou (2× patrová postel s lůžkovinami), cca 200 m od přehrady. Je vybavena kuchyňským koutem, ledničkou, el. sporákem a přímotopem. V areálu je možno využít volejbalové hřiště (síť a míč v místě), stolní tenis, venkovní kuželky, houpačky a kolotoč pro děti, ohniště s udírnou a loďky k vyjížďkám po přehradě. V chatce není zavedena tekoucí voda. Tu je nutné donášet z cca 50 m vzdálené hl. budovy, v níž jsou též nově vybudované sprchy a WC.
 • Chatky B2: 2lůžková chata cca 250 m od přehrady. Je vybavena kuchyňským koutem, ledničkou, el. sporákem s přímotopem. V areálu je možno využít volejbalové hřiště (síť a míč v místě), stolní tenis, venkovní kuželky, houpačky a kolotoč pro děti, ohniště s udírnou a loďky k vyjížďkám po přehradě. V chatce není zavedena tekoucí voda. Tu je nutné donášet z cca 50 m vzdálené hl. budovy, v níž jsou též nově vybudované sprchy a WC.
 • Studio: Samostatná chata s terasou, cca 200 m od přehrady. Pokoj apartmán je 4lůžkový. Má vlastní kuchyň, koupelnu a WC. K vybavení chaty patří společné hřiště, ohniště, houpačky, ruské kuželky, lodičky, pingpongový stůl a volejbalový míč. Ubytování jsou vhodná pro rodiny i jejich zvířecí mazlíčky.
 • Stravování: Máte k dispozici vybavená kuchyň. Přímo pod areálem chaty je rychlé občerstvení, kde je možné zakoupit i základní potraviny. Další restaurace, rychlá občerstvení a obchod jsou podél celé přehrady v dosahu max. 2 km.
 • Parkování: Na parkovišti u objektů.

 


Další informace

Zimní aktivity: Lyžařský vlek cca 200 m, lyžařské areály v Čenkovicích, Českých Petrovicích a v Říčkách.

Letní aktivity: Tato oblast Orlických hor nabízí návštěvníkům ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku s možností dobře označených tras. Příjemné odpoledne je možné strávit procházkou po malebném Mariánském údolí, vycházkou k historické 800 let staré Vejdově lípě, nebo procházkou po naučné stezce podél Divoké Orlice.

Autobusové spojení: Přímé spojení z Prahy, Hradce Králové, Jeseníků, Ostravy na zastávku Pastviny křiž., dále cca 2 km pěšky po modré turistické značce směrem ke hrázi.

Vlakové spojení: Vlakem do Letohradu, Žamberka, Mladkova a odtud cca 15 min. autobusem na zastávku Pastviny křiž. Dále pěšky cca 2 km po modré turistické značce směrem ke hrázi.

 

Tip na další chatové osady v Orlických horách

 

 

Galerie
Ceník

Ceník ubytování

Ceny za ubytování (léto): od 2 500–5 200 Kč za chatu a týden – dle velikosti a vybavení,
30–50 Kč/den – poplatek za psa/zvíře. V ceně je zahrnut poplatek za  parkování.

Ceny za ubytování (zima): od 160–260 Kč osoba/noc,
30–50 Kč/den – poplatek za psa/zvíře. V ceně je zahrnut poplatek za parkování.

Stornovací podmínky: Nad 30 dnů před stanoveným nástupem ve výši 20 % ze zálohy
Ve lhůtě 29–15 dnů před stanoveným nástupem 50 % ze zálohy
Ve lhůtě kratší 14 dnů před stanoveným nástupem 100 % ze zálohy.

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI