Areál Barochov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Outdoorové rekreační středisko pouhých 30 km od Prahy situované uprostřed luk, pastvin a lesů nedaleko od břehů řeky Sázavy, nabízí aktivity pro děti i dospělé. Přijeďte s přáteli či dětmi a prožijte chvíle naplněné dobrodružstvím i romantikou. Vyzkoušejte u nás naprostou novinku v České republice  bojovou hru Battlefield Live s infračervenými hracími puškami, které dávají počítačovým hrám realistický rozměr. Penzion venkovského stylu přímo v areálu. Přijeďte strávit romantické odpoledne, víkend, rodinnou dovolenou či firemní akci do malebné krajiny Posázaví. Útulný penzion se nachází přímo ve dvoře statku, v nově zrekonstruované stoleté budově. Kamenné stěny jsou přinejmenším 60 cm silné, stropy velmi vysoké a v podkroví jsou silné dřevěné trámy a okna neobvyklých úhlů, ze kterých můžete pozorovat koně, vracející se každý večer z celodenní pastvy do svých stájí. V přízemí se nachází velký otevřený prostor s kuchyní a jídelnou, společenskou místností s krbem, hernou (billiard, ping-pong) a velká venkovní terasa, ze které je vidět jízdárna a anglický park. Možnost parkování přímo ve dvoře nebo před recepcí a úschovy kol. V podkroví jsou k dispozici jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje a v přízemí jedno dvoulůžkové studio. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV, Wi-Fi připojení k internetu zdarma a mini lednici. Atraktivním turistickým cílem v okolí areálu je nedaleká zřícenina hradu Zbořený Kostelec, řeka Sázava, zámek Konopiště a mnoho dalších. Náš areál je také vhodný pro pořádání letnáích táborů a akcí pro děti.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI