Areál Barochov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Outdoorové rekreační středisko pouhých 30 km od Prahy situované uprostřed luk, pastvin a lesů nedaleko od břehů řeky Sázavy, nabízí aktivity pro děti i dospělé. Přijeďte s přáteli či dětmi a prožijte chvíle naplněné dobrodružstvím i romantikou. Vyzkoušejte u nás naprostou novinku v České republice  bojovou hru Battlefield Live s infračervenými hracími puškami, které dávají počítačovým hrám realistický rozměr. Penzion venkovského stylu přímo v areálu. Přijeďte strávit romantické odpoledne, víkend, rodinnou dovolenou či firemní akci do malebné krajiny Posázaví. Útulný penzion se nachází přímo ve dvoře statku, v nově zrekonstruované stoleté budově. Kamenné stěny jsou přinejmenším 60 cm silné, stropy velmi vysoké a v podkroví jsou silné dřevěné trámy a okna neobvyklých úhlů, ze kterých můžete pozorovat koně, vracející se každý večer z celodenní pastvy do svých stájí. V přízemí se nachází velký otevřený prostor s kuchyní a jídelnou, společenskou místností s krbem, hernou (billiard, ping-pong) a velká venkovní terasa, ze které je vidět jízdárna a anglický park. Možnost parkování přímo ve dvoře nebo před recepcí a úschovy kol. V podkroví jsou k dispozici jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje a v přízemí jedno dvoulůžkové studio. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV, Wi-Fi připojení k internetu zdarma a mini lednici. Atraktivním turistickým cílem v okolí areálu je nedaleká zřícenina hradu Zbořený Kostelec, řeka Sázava, zámek Konopiště a mnoho dalších. Náš areál je také vhodný pro pořádání letnáích táborů a akcí pro děti.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI