E-book - kempingová karta | KEMPY-CHATY.CZ

E-book - kempingová karta

Co obsahuje Ebook

Slevová karta na ubytování alias kniha Voucherů pro sezónu 2024 

Představujeme novinku na portálu Kempy-chaty.cz jako alternativu za slevovou kartu a to Ebook / kniha voucherů - limitovaná edice, kde se slučují největší celoroční slevy do kempů, chat a chalup v Česku a na Slovensku. V sezóně 2024 se můžete těšit na seznam nejlepších kempů a chalup i s přímými kontakty a praktickými informacemi, kde v rámci E-booku automaticky dostanete slevové vouchery na každé ze 23 ubytovacích zařízení v hodnotě 500 Kč (včetne slevy 5 000 Kč pro skupinový areál). Celkem tak získáte knihu voucherů, která obsahuje slevy v hodnotě 16 000 Kč.

Co obsahuje E-book / kniha voucherů:

Součástí slevové karty / eBooku jsou unikátní Vouchery do TOP kempů, chat a chalup v Čechách a na Slovensku.

Každý E-book bude obsahovat:

Praktické informace o areálech pro Česko a Slovensko i s přímými kontakty (popis služeb, přímé odkazy, doba provozu a podobně).

Součástí knihy je 23 poukazů na ubytování do kempů (chatky, stany, karavany) a chalup. Každý voucher má hodnotu 500 Kč a 1x 5 000 Kč.

Celková hodnota poukazů je 16 000 Kč.

Lze uplatnit na jakékoliv období v rámci provozu kempu či chalupy. Podmínka pro uplatnění slevy je ubytovat se na minimálně 3 noci.

Platnost voucherů je: do 31. 12. 2024 (nebo do ukončení sezóny jednotlivých areálů, pokud nefungují celoročně).

Objednávka e-booku

Výběr E-booku
499 CZK
949 CZK
Toto pole vyplňte, pokud objednáváte 2 ks e-booku (zadejte Jméno + Příjmení další osoby na kterou budou vouchery vystavené) nebo nám chcete napsat jinou poznámku. 

Seznam slev a mapa kempů

Pro větší přehlednost jsme vytvořili mapu všech kempů, rekreačních areálů a chalup + seznam spokytovatelů slev i s přímými odkazy a přesnými adresami. Už vám nic nebrání naplánovat svoji dovolenou a využít tak veškeré výhody našeho E-book alias knihy voucherů. 

Seznam slev a mapa

Ebook objednavka - kempingová karta

Nejčastejší dotazy

Jaká je cena E-Booku + 23 voucherů?

Zaváděcí cena unikátního turistického Ebooku nabitého slevami na ubytování do areálů (kempy, karavany, stany, chalupy) je 499 Kč (20 €).

Vyplatí se E-book + bonusy?

E-knihy různého druhu lze jistě sehnat. Ale žádný z nich neobsahuje vouchery / poukazy na celoroční ubytování v celkové hodnotě až 16 000 Kč. Už pouhá jedna návštěva kempu vám vrátí investici 😊.

V čem se liší E-book Kempy-chaty.cz od slevových karet jako je ACSI, či ADAC?

Naše slevová karta alias E-book s vouchery se zaměřuje na:

  • Celoroční slevy, tj. i v hlavní sezóně.
  • Slučuje slevy pro věškeré ubytovací kapacity, kam patří karavany, stany, ale i chatky, mobilheimy i apartmány.
  • Náš E-book poskytuje fixní slevové vouchery na ubytování v minimální výši 500.- Kč na každé zařízení zvlášť.
  • Ebook Kempy-chaty.cz se zaměřuje na české a slovenské ubytování.

Jak předkládat vouchery?

Je to jednoduché. Vouchery si můžete vytisknout, nebo je můžete předložit i přímo z mobilu, kde je máte uložené. Na recepci stačí ukázat voucher, který je na Vaše jméno (+ předložení OP) i s jedinečným kódem a sleva na ubytování je vaše.

Lze využít voucher opakovaně?

To buhužel ne. Každý voucher bude unikátní a lze ho do každého kempu či na chalupu použít v dané sezóně pouze jednou. Nicméně, budete mít k dispozici až 22 poukazů a každý v hodnotě 500 Kč a 1x 5 000 Kč (celková hodnota poukazů je 16 000 Kč), tak proč si neudělat další výlety a ušetřit tak nemalé peníze 😊.

Můžu některé vouchery darovat známým?

Ano, je to možné. Nicméně vouchery jsou na jméno (+ v areálu předkládáte OP), ale pokud při objednávce zadáte jméno další osoby a vyjmenujete konkrétní areály na které chcete, aby byly vouchery aplikované, tak můžete svoje vouchery rozdělit. Při objednávce je možné zadat kromě Vašeho jména pouze jednu osobu navíc.

Kdy mi bude E-book doručen?

Vzhledem k tomu, že každou objednávku zpracováváme jednotlivě, tak Ebooky odesíláme do 48 hodin od připsání platby (pouze pracovní dny).

Zdenikovič

Vouchery nám již byly zaslány, děkujeme. Je to velmi příjemný bonus, který se jen tak nevidí:-D a rádi jej využijeme při poznávání nových míst a kempů. Držím palce ve Vašem dalším podnikání a všem ostatním krásnou a pohodovou dovolenou :-)

Ponzo

Udělal jsem objednávku na 2x kempingová karta. Hned mi zavolali a pán se ptal, jestli budeme cestovat s manželkou spolu. Říkám, že jo. Nato mi odpověděl, že nám stačí jeden ebook, ten další v objednávce by bylo zbytečné přeplácení a že nám stačí jeden ebook, když budeme cestovat spolu. :-O Touto cestou chci pochválit lidi z kempy-chaty.cz a že existují i poctiví podnikatelé a my tak ušetřili další 500.- korun.

Michaela Jorlová

Dobrý den, objednávka byla jednoduchá, vše srozumitelné, probehlo to bez problémů, Ebook s vouchery mi byl doručen ještě v ten den, pán co to má na starosti velmi milý a vstřícný. :-)

Markéta Lošinská

Objednávka proběhla bez problémů. Jeden den objednáno - zaplaceno a hned druhý den jsem měla ebook ;). Letos máme v plánu s naší dodávkou navštívit jeden slovenský kemp a tři české, tak se nám slevy vyplatí. :-D a pak se uvidí. Minimálně 1500.- v kapse na pivo, nebo tak :)). Děkujeme za fajn nabídku. Konečně něco pro čechy, kde se dají využít slevy i v letní sezóně.

Petra Miloševská

Fajn produkt, ebook je super a vouchery jsme vyuzili pouze dva, ale i tak se to vyplatilo. Nekde jsem cetla, ze nabidku bonusu budete rozsirovat. Uz se tesim. ;)