Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Caravan Girl hodnotí kemp Vadaš - Slovensko

Vsechny clanky_button

Ráda bych se podělila o naše zkušenosti s kempem Vadaš ve Štúrově na jihu Slovenska. Obvykle cestujeme naší obytnou dodávkou nadivoko, ale tohle je jeden z mála kempů, které jsme navštívili a to z důvodu skvělého termálního koupaliště... wink

 

Má první zkušenost s tímto kempem byla dobrá...

Můj muž tam už několik let pravidelně jezdil s jeho rodinou do chatek. Tak jsme si tam udělali zastávku na naší roční cestě vanem po Evropě v roce 2018. Tehdy jsme přijeli do kempu bez rezervace a prostě jsme rovnou s naší obytnou dodávkou zakempovali. Byl začátek května a zrovna se ochladilo, takže nebylo v kempu moc lidí, za což jsme byli rádi. Chladné počasí nám vůbec nebránilo se koupat v horké vodě, naopak to bylo o to příjemnější a skoro celé dva dny jsme se z vody nehnuli... wink

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/vadas_koupaliste2_1280x960.jpg

Za jednu noc v obytňáku pro dva jsme zaplatili okolo 28 Euro, což nás vyšlo skoro stejně jako kdybychom platili vstup na koupaliště pro dva na dva dny. Měli jsme v ceně kromě ubytování i vstup do areálu ještě i celý další den i po opuštění areálu, takže se to rozhodně vyplatilo.

 

Toto léto 2020 jsme si do kempu zajeli znovu a naše nynější zkušenost byla celkem rozporuplná.

Tentokrát jsme na dovolenou vzali i mou mamku a jelikož se ve třech nevlezeme do naší obytné dodávky, tak jsme si zarezervovali ubytování v chatce.

Na jednu stranu jsme si užili skvělou dovolenou na velkém koupališti v kempu. Je tam tak pět bazénů (když nepočítám brouzdaliště) a teď otevřeli jeden další. Dva z nich jsou s teplou a horkou vodou a bublinkami, tam chodíme rádi zejména večer. Je tam plavecký bazén, různé bazény s atrakcemi a taky i bazén s vlnobitím. cheeky

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/vadas_koupaliste3_1280x960.jpg

 

Už jsme vyzkoušeli i čtyři tobogány a můj muž šel i na pátý, na ten nejprudší, kam jsem si já už netroufla. Máme to tam moc rádi a rádi se tam vracíme. cool

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/vadas_koupaliste1_1280x960.jpg

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/vadas_koupaliste5_-_novy_bazen_1280x960.jpg

 

Koupaliště můžu doporučit všemi deseti, ale to samé nemůžu říct o službách na recepci kempu. crying

Už při plánování jsem zjistila, že nemají na svých stránkách rezervační systém a že se rezervace musí dělat jen přes mail. Na mail s odpovědí a potvrzením jsme čekali 5 dní! Ani dovolat se mi tam nepodařilo. Ale budiž, bylo to týden před jejich otevřením po jarních omezeních.

Taky zrovna neměli na svých stránkách uvedeny ceny za kempování ve stanu ani v obytňáku (což předtím i teď je tam mají). Naštěstí jsme zrovna výjimečně zvolili ubytování v chatce, protože nás bylo více než kolik se nás vejde do našeho obytňáku.

Tak moc se nám tam líbilo, že jsme se rozhodli prodloužit si pobyt o další týden. Tak jsme zašli na recepci se zeptat, jestli mají ještě volnou chatku i příští týden. Slečna na recepci nám řekla, že máme napsat mail! Tak jsem aspoň požádala, ať nám řekne, jestli je ještě něco volného. Řekla, že ano. Fakt jsem

nechápala, proč nám nemůže udělat prodloužení rezervace přímo na recepci a musím to řešit mailem?!

Tak jsem napsala mail. Na něj jsem dostala odpověď v mailu a měla zmeškaný hovor z recepce. Zpět se mi nepodařilo dovolat ani třikrát. Tak jsem rovnou zašla na recepci, abych se domluvila a chtěla se poptat na více informací.

Dozvěděla jsem se, že je vše už plné, ale že jedna rezervace není zatím zaplacená a možná bude v pátek, tj. jeden den před naším ukončením, vystornována, tak jestli to chceme když tak podržet. Ale že se budeme muset přesunout do jiné chatky a to i přesto, že se jednalo o stejný typ chatky.

Prostě oni nedělají výměny pokojů či chatek, tak jak je to běžné a jak jsem to i já sama dělala, když jsem pracovala jako delegátka či recepční v hotelu, že když někdo přijel dříve, tak jsem ho přesunula na již uklizený pokoj stejného typu. Oni tam přidělují přesné chatky již při rezervaci a už s tím nehnou a to tam mají určené turnusy od soboty do soboty, tj. celkem jednoduchý systém na organizaci.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/chatky_vadas2_1280x960.jpg

 

Nakonec po těch nervech na recepci a nejistotě, jestli se něco uvolní a že se stejně budeme i tak muset přesouvat, jsme se rozhodli ubytovat se jinde.

Našli jsme ubytováni u soukromníka v chatce, která je taky v daném areálu. Chatka byla menší a nacházela se poblíž hřiště, takže tam bylo rušněji, ale služby byly fakt nesrovnatelné, hlavně ten osobní přístup, kdy nic nebyl problém.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/chatka_v_arealu_od_soukromnika_1280x960.jpg

 

Shrnutí hodnocení kempu Vadaš

Koupaliště doporučuji všemi deseti, ale co se týče ubytování, tak po našich zkušenostech nedoporučuji se ubytovat přímo pod Vadašem, ale najít si soukromé ubytování přímo v areálu. Je tu totiž v areálu ještě i jezero s lanovým parkem a kolem jezera je ještě spousta soukromých chatek na pronájem.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/areal_s_jezerem2_1280x960.jpg

 

PS: Po těchto zkušenostech jsem opravdu ráda, že většinu času cestujeme s obytňákem a to nadivoko a tudíž nemusíme řešit, jestli mají někde místo a ani se nemusíme někde stěhovat z chatky do chatky, protože si svůj domeček všude vezeme s sebou.

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Obrázek uživatele Ján Niňo
Ján Niňo (nepřihlášený) 8. Říjen 2020 - 23:03
Tam je také problém, že se nedá rezervovat parcela. Tj. museli jsme jít na blind. Naštěstí se nam poštěstilo obsadit posledni volnou parcelu po příchodu. Ale s prodloužením to bylo také komické. Když jsme chtěli prodloužit, tak jsme museli přijít až v poslední den. O den dříve to nebylo mozne. A při tom prodloužení jsem strávil více času než při úvodním registrování. Já netusim co za system tam maji ... ale areal a bazeny vynikající ;).
Obrázek uživatele Daniela M.
Daniela M. (nepřihlášený) 8. Říjen 2020 - 22:23
Jezdím tam také, ale zatím jen do "chatek" soukromníků a nemůžu si absolutně stěžovat. A i cena je naprosto parádní, když vezmu že v druhé půlce června jsme platili za týden pro tři lidi sedm tisíc za ubytování včetně vstupu... Kemp chceme vyzkoušet, ale mám z toho upřímně strach. Rezervace nedělají a jiný tam není, takže když bude plno tak prostě smůla. My běžně jezdíme s velkým stanem, ale potřebujeme karavanové stání. A těch je tam málo. Takže bez rezervace, která nejde udělat, se může stát, že prostě budeme mít smůlu a jelikož to tam máme šest hodin cesty tak nic moc
Obrázek uživatele Admin
Admin 8. Říjen 2020 - 18:32
Vic info a arealu Vadas zde ;): https://www.kempy-chaty.cz/slovensko/nitransky-kraj/rekreacny-komplex-kemp-vadas

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
8 + 4 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY