Ubytování

Chodsko - Ubytování v soukromí

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Penzion Zelený Háj - Merklín

Poskytujeme celoročně ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích a apartmánech. V letní sezóně nabízíme i ubytování v chatkách. Umožňujeme pořádání svateb, oslav, firemních večírků a školních srazů. Pronajímáme velký sál s kapacitou 70 osob, menší salónek pro 16 osob a hospodu s 24 místy. Penzion a Chatová osada Zelený Háj se nachází v obci Merklín a ta mimo penzionu nabízí 68 lůžek. Nabízíme zahradu, bar a hernu. Na místě a v blízkém okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit, mimo jiné cyklistice a pěší turistice. Parkovat lze na místě zdarma.
0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Pension Všeruby U Kdyně - Šumava

Nabízíme ubytování na Chodsku. V penzionu je i restaurace a pivnice s grilem. V okolí cykloturistika, turistika, lyže, wellness (relaxační balíčky, romantické víkendy), svatby, firemní akce. V blízkosti hotelu cca 7 km skiareal Hohenbogen. Penzion Všeruby se nachází na okraji Všerub, 1 km od hranice s Německem, a nabízí saunu, vířivku, solárium, fitness centrum a pokoje, ve většině případů s výhledem na všerubský rybník. V Penzionu Všeruby nabízíme ubytování na Chodsku na trase, Domažlice, Kdyně, Všeruby - hraniční přechod do Bavorského lesa, přímo na rozhraní Šumava a Český les.

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Chalupa U Rádlů Tlumačov - Šumava

Poskytujeme ubytování pro 10 osob ve 4 ložnicích. Chalupa má TV s plochou obrazovkou a kuchyň. K dispozici je zahrada a terasa. Chalupa u Rádlů se nachází v Domažlicích, 39 km od vlakového nádraží Cham a 19 km od muzea Drachenhöhle. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou a výhledem do zahrady. Chalupa se nachází na Chodsku, v klidné části obce Tlumačov, v jedné z 11 chodských vesnic.

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Ubytování Mlýn Osvračín

Nabízíme ubytování v 5 pokojích s celkovou kapacitou 18 lůžek. K dispozici je WiFi internet, úschovna kol, stolní tenis a parkování u objektu. Nabízíme možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni. Prostor lze využít i pro přednášky, semináře, porady, kurzy, cvičení a kreativní aktivity. Mlýn Osvračín se nachází v Osvračíně v Plzeňském kraji, 34 km od muzea Drachenhöhle. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Chatová osada Zelený Háj - Merklín

Chatová osada Zelený Háj nabízí výhled do zahrady, bar a zahradu. V kempu se podává kontinentální snídaně nebo snídaně formou bufetu. Chatová osada se nachází v Merklíně a má kapacitu 68 lůžek. Umožňujeme pořádání svateb, oslav, firemních večírků a školních srazů. Pronajímáme velký sál s kapacitou 70 osob, menší salónek pro 16 osob a hospodu s 24 místy. Nabízíme k ubytování také penzion s apartmány se 43 lůžky. Na místě a v blízkém okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit, mimo jiné cyklistice a pěší turistice. Parkovat lze na místě zdarma.
0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Penzion Podveský mlýn Tlumačov - Šumava

Náš malý rodinný penzion v klidném prostředí s rybníčkem nabízí komfortní ubytování v 8 pokojích. Ubytování vhodné pro rodinnou dovolenou v ČR, sportovní soustředění a rekreaci - wellness (sauna, solárium), bazén v areálu, potápění, rybaření, cykloturistika. Penzion až pro 32 osob s WC a sprchou. Podveský mlýn se nachází v Tlumačově, 41 km od vlakového nádraží Cham, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, terasou, restaurací a barem. Ubytování je nekuřácké a je vzdálené 21 km od muzea Drachenhöhle.

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Glamping Yary Yurt - Všeruby u Kdyně

Nabízíme ubytování v Yurtě. Yurta je součástí komplexu zavedeného penzionu, takže můžete využívat i jeho služby. Na uvítanou na Vás bude čekat lahev vína nebo domažlického piva a po celou dobu ubytování můžete využívat wellness, gril na dřevěné uhlí, plně vybavený kuchyňsky kout, koupelnu a minibar. Yary Yurt se nachází přibližně 34 km od vlakového nádraží Cham a nabízí ubytování s výhledem na jezero, bezplatnou půjčovnou jízdních kol, terasou a restaurací. Tento luxusní stan má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Chaloupka Stanětice - Zahořany

Nabízíme ubytování v chaloupce s terasou. Chaloupka má 2 ložnice, obývací pokoj a dobře vybavený kuchyňský kout. K dispozici je TV s plochou obrazovkou. Chaloupka Stanětice se nachází v Zahořanech, 47 km od vlakového nádraží Cham, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice. Chaloupka je umístěna na kraji obce Stanětice s krásným výhledem na Šumavu a Český les.

Přidejte si ubytování k nám na Kempy-chaty.cz

Chcete se zviditelnit a pouhé katalogy ubytování vám nestačí? Jako turisticko-informační web neustále píšeme o ubytování, které na našem portálu uveřejňujeme. A nejen to, publikujeme informace o vašich aktivitách, novinkách čí akcích a sdílíme v Newsletteroch i na sociálních sítích.

Mám zájem o spolupráci

Kempy chaty
Spolupráce