Ubytování

Liptovský Mikuláš

TOP ubytování
2.8 Dostačující 4 hodnocení

Mara Camping - Liptovský Trnovec

Ubytování v kempu Mara - Liptovský Trnovec - Náš kemp nabízí několik možnosti ubytování - na své si přijdou milovníci kempování, ale i příznivci karavaningu. Kromě toho nabízíme ubytování ve dvaceti chatkách nebo si pronajmete jeden z našich stanů. Kemp najdete přímo u přehrady Liptovská Mara v okrese města Liptovský Mikuláš.
Doporučujeme
0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Areál Liptovia Resort

Rekreačné stredisko a chatový areál Liptovia Resort sa nachádza na konci dedinky Liptovská Porúbka a je zároveň vstupnou bránou do prírody Nízkotatranského národného parku. Ponúka celoročne príjemné prežitie voľných chvíľ v lone prírody, vhodné pre kolektívy aj rodiny s deťmi, ktorých túžbou je stráviť dovolenku v tichom a pokojnom prostredí luxusných horských domčekov. Resort pozostáva z deviatich samostatných nadštandardne zariadených rekreačných domov, troch veľkostných kategórií. Kapacita domov je rôzna podľa typu domu, pri každom dome je terasa so záhradným krbom a vlastným parkovacím miestom.

3.1 Dobré 4 hodnocení

Rekreační areál Stará Zvonica - Nízké Tatry

Rekreační areál Stará Zvonica se nacházív obci Nižní Boca, v okresu města Liptovský Mikuláš, na upatí rekreační oblasti Nízké tatry. Ubytovat se zde můžete v apartmánech, v pokojích, ale i s vlastním kartavanem, či stanem. Ve staré Zvonici se o vás postará vždy dobře naladěný a usměvavý personál. Dveře jsou otevřeny všem milovníkům tradiční slovenské kuchyně, kvalitních a čerstvých surovin a přírody. Prostory Staré Zvonice jsou upraveny nejen pro dospělé, ale rádi zde přivítají i dětské návštěvníky. Areál je otevřen celoročně.
3.8 Dobré 1 hodnocení

Demänová Rezort - Nízké Tatry

Demänová Rezort je ekologický rekreační areál, který nabízí jedinečné ubytování pro rodiny, páry a větší skupiny s možností ubytování jak pro karavany  a stany, tak i ve vybavených chatách, či v apartmánech. Resort zahrnuje aquapark Aqua FUN pro děti, Fun Center - hřiště plné atrakcí, Ski Center, Kids Zone, restauraci a fitness a wellness centrum. Vše v docházkové vzdálenosti 10 minut. Každý apartmán má výhled na Vysoké Tatry a Kriváň na severní straně a Nízké Tatry s Chopokem na jižní straně. Pro hosty je zajištěna relaxace a zábava bez starostí. V ceně každého pobytu v Demänová Rezortu je zahrnuta 1 vstupenka do wellness, slevy na služby v resortu, vstup do Aqua FUN a Fun Center, lyžařský autobus do Jasné a mnoho dalších aktivit. Resort se nachází v malebném Liptově, v Demänové.

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Chaty Jasná - Demänovska Dolina

Chaty Jasná sa nachádzajú v najkrajšom regióne Slovenska – v regióne Liptov. Sú situované v národnom parku Nízke Tatry v Demänovskej Doline časti Lúčky, len 100 metrov od novej lanovky na Lúčkach. Milovníci prírody môžu tento skvost navštíviť ako v zime na lyžovačku, tak aj leto ponúka veľa možností ako tráviť voľný čas. Tešíme sa na vašu návštevu!

Přidejte si ubytování k nám na Kempy-chaty.cz

Představujeme novinku na portálu Kempy-chaty.cz jako alternativu za slevovou kartu a to Ebook / kniha voucherů - limitovaná edice, kde se slučují největší celoroční slevy do kempů, chat a chalup v Česku a na Slovensku.

Mám zájem o spolupráci

Kempy chaty
Spolupráce