TOPlist

Dovolená 2014 - nyní za first minute ceny!

 

Pomalu, ale jistě, se ochlazuje, lyžařská sezóna se mílovými kroky přibližuje, Vánoce pomalu klepou na dveře a ač se to tak nezdá, je právě nyní ta nejvhodnější doba k nákupu letní dovolené pro rok 2014. Právě v tomto období jsou nabízeny atraktivní FIRST MINUTE slevy, které dokáží výslednou cenu dostat na úroveň dostupnou většině obyvytel ČR.

First Minute TureckoCestovní kancelář Adria Sun Vám aktuálně nabízí jedinečnou FIRST MINUTE nabídku, která se týká zájedů do Bulharska, Řecka, Turecka a vybraných zájezdů do Chorvatska. Při zakoupení zájezdů do 30.11.2013 sleva za včasný nákup činí krásných 13%. O dvě procenta méně pak v případě nákupu do konce roku 2013. FIRST MINUTE slevy jsou poskytovány až do 31.5.2014, kdy sleva činí 3% ze základní ceny zájezdu.

Velmi zajímavá je pak především FIRST MINUTE pro dovolenou v Turecku, kdy se ke slevě za včasný nákup připočítává ještě sleva poskytována přímo majitelem hotelu. Taková sleva se pak může vyšplhat poměrně vysoko. Z naší nabídky můžeme doporučit luxusní, pětihvězdičkový Hotel ALAIYE RESORT & SPA, kde majitel ke slevě za včasný nákup přidává slevu dalších 10% při nákupu do 30.4.2014. V tomto případě se tak sleva vyšplhá na 23% při nákupu do konce listopadu 2013. V případě objednávky zájezdu pro první červencový týden se sleva vyšplná na téměř 5800,- Kč.

Neváhejte a využijte jedinečné FIRST MINUTE nabídky pro pobyty v Chorvatsku, Bulharsku, Řecku a Turecku. Vyrazte za sluncem s CK Adria Sun!

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 0 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY