Ebook - slevy - vouchery - kempy - celoročně

TOPlist

Golf v okolí kempu Keramika

V kempu Keramika ( Plzeňsko, Západní Čechy) si přijdou na svoje i příznivci pohybových, či sportovních aktivít. Areál a kemp Keramika poskytuje různé možnosti vyžití. Pro tyto účely jsou zde k dispozici Loďky, parník, minigolf, víceúčelové hřiště, kulečník, šipky a jiné. V okolí kempu můžete nalézt i golfová hřiště. Tady jsou základní informace o nekterých z nich.

Golfové hřiště Alfrédov (14.4 Km), Kostelec u Stříbra

V roce 2008 byla otevřena druhá devítka a tím se hřiště stalo jedním z nejdelších v ČR. Na golfové hřiště v Alfrédově si můžete přijet zahrát po celý rok, pokud nám extrémní povětrnostní podmínky nezabrání v provozu. Hřiště je kombinací technicky náročných jamek zasazených mezi vodní a lesní plochy.

Golfový klub Teplá (27.6 Km), Klášter Teplá

byl založen v roce 1995. Hřiště se rozkládá v krásném prostředí Slavkovského lesa. Golfklub má širokou členskou základnu, jednu z největších mezi devítijamkovými hřišti v ČR. I přes tento fakt je atmosféra v klubovně a na hřišti spíše domácká a přívětivá. Hřiště nebývá přeplněno a hra bývá pro hráče taková, jaké je celé okolní prostředí – velmi klidná a pohodová.

Golfové hřiště Podbořánky (35.6 Km), Jesenice

Hřiště se nachází u obce Podbořánky (5km od obce Jesenice směr na Plzeň). Hřiště ma 9 jamek, par 70. Délka ze žlutých odpališť je 5092m, z červených 4432m. Hrací sezóna je od dubna do října. Provozní doba v dubnu je od 10 do 18 hod.

Ubytování v okolí: 

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
9 + 9 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY