TOPlist

Gott udivuje, Mandrage utíkají do Pekla a Kryštof uchvátil Prostějov

 

Čím své fanoušky udivil Karel Gott, proč Mandrage utíkají do Pekla a jak Kryštof uchvátil Moravu? Co zajímavého se zkrátka děje v tuzemské populární hudbě? .Tak třeba rozjezd nové skupiny Alberta Černého, který loni na podzim uzavřel kapitolu s názvem Charlie Straight. Teď představil Always June, první videoklip svého nového projektu Lake Malawi. Jako vždy, moc mu to tam sluší.

K nejpovedenějším koncertům v závěru letošní podivné zimy se zařadilo například vystoupení nesmrtelného Visacího zámku, který v pražském Vagonu představil nefalšovanou známku punku, a jeho o hodně mladších následovníků Pipes and Pints, na něž se zběsile pogovalo v Jablonci nad Nisou. Jemnější, o nic méně energickou show předvedl Kryštof v Prostějově a po všech stranách úžasná Debbi v Paláci Akropolis.

O tom, jak bude vypadat turné Siluety a proč začíná právě v Pekle, vypráví v bleskovém rozhovoru kapela Mandrage. Další Plzeňáci, kultovní a ztřeštěná partička Požár mlýna už má své výroční turné za sebou, a proto vysvětluje obsah přísloví „kolik třešní, tolik višní“.

V plném běhu jsou i přípravy na letní festivaly. Basinfirefest odhalil další skvělé zahraniční headlinery a slavný trutnovský fesťák, tento rok překřtěný na Trutnoff, oznámil účast legendární Patti Smith.

Jo a tušíte, která písnička Karla Gotta je absolutně nejpodivuhodnější? A jakou skladbu vybral server NME za nejlepší v hudební historii?

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
3 + 0 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY