TOPlist

Hodnocení kempingového stolu Sedco

 

Loni jsem si koupil kempinkový stůl Sedco, který jsme po celou letní sezónu v různých českých i zahraničních kempech hojně využívali. Zde jsou mé postřehy z užívání tohoto stolu. Na začátku léta jsem hledal levný, lehký a ladný kempinkový stůl, který by posloužil pro dvě osoby. Nakonec jsem vybral výrobek Sedco, který byl cenové velmi dostupný a na první pohled praktický a nakonec i na oko ladný.

 

Ideální rozměry stolu do zadního kufru auta


Kempinkový skládací stůl Sedco má rozměry 80 x 60 centimetrů, což je dostačující a především skladný stůl pro dvě osoby, který krásně vleze do zadního kufru i malého vozu. Stolek je především lehký, takže se s ním dá snadno a jednoduše operovat. Skládací stůl je tak vhodný nejenom pro kempování a cestování, ale i na zahradu. Je velice praktický všude tam, kde potřebujete větší stabilní rovnou plochu.

 

 

 

 

Skládací stůl s MDF deskou


Kempinkový stůl Sedco se velmi lehce skládá. Jinak materiál nohou je vyroben z oceli a má rozměr 16 x 1 mm. Materiál rámu kolem desky je hliníkový, deska bílé barvy je pak z MDF a tloušťka desky je 4 mm. MDF je oblíbený materiál pro výrobu nábytku. Mají velmi jemnou, homogenní strukturu, která je dokonce hustší než dřevotříska. Na výšku má stůl necelých 70 cm, což je asi takový standart u všech kempinkových stolů. Celková hmotnost výrobku je 3,2 kg.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/stul_sedco_2.jpg

 

Stůl je opatřen gumovým úchytem


Stůl je ještě opatřen praktickým gumovým úchytem šedé barvy. Když stůl složíte, tak ho pomocí gumového úchytu můžete nést jako kufr.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/stul_sedco_3.jpg

 

Cena a dostupnost výrobku


Kempinkový stůl Sedco se dá objednat na internetu. Současná cena výrobku se pohybuje okolo 448 korun, což je opravdu přijatelná cena.

 

 

 

 

Přes noc nenechávat stůl venku


Kempinkový stůl je sice odolný, ale přes noc ho raději dávat pod stan nebo zpátky do kufru auta. Vydatný déšť přece jenom povrchu desky příliš nesvědčí a příliš vlhká deska má tendenci dělat vlnky a boule, takže pokud chcete, aby vám stůl vydržel dlouho, přes noc ho schovávejte dovnitř nebo pod nějakou střechu. smiley

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/stul_sedco_5.jpg

 

Výhody produktu


Hlavní výhodou výrobku je skladnost a lehkost. Vejde se pohodlně do zadního kufru auta. Pro dvě osoby je plně dostačující. Na stole můžete vařit nebo jíst či pít kafe nebo čaj. Na stůl vyjde opravdu hodně věcí, jak je ostatně vidět na našich fotkách. Dobře se stírá mokrou utěrkou nebo hadříkem. Stůl může posloužit i jako pracovní stůl, na kterém si položíte notebook a v kempu můžete na něm i pracovat nebo se dívat na fotky či filmy. Stůl může také dobře posloužit jako rovný povrch na položení a rozložení velkých turistických map.

 

Nevýhody produktu


Tím, že je stůl lehký, tak je zároveň trochu vratký, takže musí stát na rovném povrchu. Přes noc je lepší ho dávat pod střechu.

 

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
2 + 1 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY