Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Stanování v kempu, nebo na divoko - léto a zima

Vsechny clanky_button

Stanování a kam s vlastním stanem

Recenze vítězného kempu "Camping TOP 20" - Holidypark Vranovská pláž

Holiday Park Vranovská Pláž, známý také jako moravský Jadran, je oblíbenou letní destinací, který láká návštěvníky svou krásnou přírodou a širokou nabídkou aktivit. Tento areál letos výhral prestižní anketu "CAMPING TOP 20" na Kempy-chaty.cz a patří tak mezi nejoblíbenější kempy v České republice. Zde je shrnutí toho, co můžete očekávat při návštěvě tohoto kempu:

Nejlepší kempingová karta pro Česko a Slovensko s celoročnímí slevami

Kempy-chaty.cz je turisticko-informační portál, který se specializuje na kempování, rekreační ubytování a dovolenou v České republice, na Slovensku i v Evropě. Na základě několikaleté spolupráce portálu a provozovatelů rekreačních areálů vznikl tento Ebook, který je nabitý celoročními slevami do nejlepších kempů Česka a Slovenska.
 

Nejlepší slevové kempingové karty v Česku a na Slovensku

Kempingové slevové karty jsou klíčem k objevování krás Česka a Slovenska za výhodných podmínek. Tyto karty nabízejí řadu výhod, jako jsou slevy na ubytování, vstupy do atrakcí a další služby. Od hory až po doly, od lesů až po jezera, kempingové slevové karty otevírají dveře k nezapomenutelným zážitkům.

Stanování na divoko nebo jít do kempu?

Stanování je oblíbený způsob trávení dovolené pro mnoho lidí, kteří si chtějí užít přírodu, klid a pohodu. Stanovat můžete buď v oficiálních kempích, kde máte k dispozici různé služby a vybavení, nebo na divoko, kde si musíte poradit sami a dodržovat určitá pravidla. Jaké jsou výhody a nevýhody obou možností? A kde v České republice a v Evropě můžete stanovat na divoko?

Vánoční soutěž o poukazy do podkrkonošského kempu Dolce

Vánoční čas nám začal a my se rozhodli vás překvapit a to soutěží o poukazy do nejnavštěvovanějšího kempu z Královéhradecka, kterým není nikdo jiný než kemp Dolce z okresu města Trutnov v Podkrkonoší. Soutěžit můžete o poukazy na sezónu 2024 pro ubytování s vlastním stanem, nebo s karavanem, či obytným vozem.

 

Vyhraj Ebook i s vouchery do kempů pro stany a karavany

Sezóna se nám pomalu blíží ke konci, ovšem všem soutěžím ještě neodzvonilo. Léto je pořád v plném proudu a čeká nás hezké počasí, tak proč neudělat radost některým z vás. Tento krát se bude soutěžit o E-booky "Tipy na kempy u vody 2023" + 4x vouchery do vybraných kempů. s výherními poukazy se můžete ubytovat na 3 noci ve vybraných kempech.

 

Video recenze kempu Strážnice z Jižní Moravy

Camping Strážnice se nachází v těsné blízkosti samotného městečka Strážnice v České republice na Moravě v okresu města Hodonín. Přestože je tento kemp v Čechách, tak vůbec není daleko pro slovenské kempery a karavanisty. Od slovenské hranice se nachází cca 60km. Kemp Strážnice nabízí ubytování pro stany, obytná auta, karavany, ale také se zde umíte ubytovat v ubytovně či retro chatkách.

TOP 6 nejvyhledávanějších kempů na Máchově jezeře

Za poslední měsíc zaznamenáváme největší počet dotazů a rezervací, kde vy jako návštěvníci vyhledáváte nejčastěji ubytování Máchovo jezero a kempy, či kempování na Máchově jezeře. Abychom vám to ulehčili, přinášíme přehled nejnavštěvovanějších kempů na Mácháči i s dalšími tipy na ubytování v okolí.

Kam do kempu v Korutanech - Výlety na jihu Rakouska

Hledáte ideální místo kam vyrazit s rodinou a dětmi, nebo  s karavanem, či jen tak na výlet ? V tom případě můžeme doporučit kempy na jihu Rakouska v oblasti Korutany, kde si na své přijde každý turista. K dispozici je spousta aktivit na které si jen pomyslíte od pěší turistiky, vyžití pro děti, cyklisty a méně náročně turisty.

Nejlepší kempy pro rybáře v Čechách pro letošní sezónu

Letos se roztrhl pytel s poptávkami na ubytování v kempech pro rybáře a tak jsme se rozhodli sepsat několik tipů, které se zaměřují přímo na rybářské kempy a ubytování pro rybáře. Kempy jsou pro tuhle aktivitu nejvhodnějším kandidátem, protože tátové potřebují, aby i děti a manželka měli svoje vyžití. A právě takové zázemí se spoustou atrakcí i pro děti poskytují české kempy.

 

Cesta do italského kempu International Modena - Emilia-Romagna

Další italský kemp, který jsme na své cestě po slunné Itálii navštívili, byl International Camping Modena. Šlo o městský kemp pod rušnou dálnici A 15 u města Modena. Dálnice A 15 vede z Parmy do města La Spezia. Modena je italským městem, které se nachází v provincie Emilia-Romagna. V současné době má Modena okolo 186 000 obyvatel a jeho městská vlajka má žlutou a modrou barvu.

Dojmy z dovolené v kempu Jindřiš - camping pro stany a karavany

V Čechách je spousta míst, které ve mě vyvolávají nostalgické vzpomínky na dobu, kdy jsem se po nich toulal s kamarády. V maskáčích, s batohem, celtou a pár drobnými v kapse. Jednou z takových oblastí jsou i Jižní Čechy, oblast Jindřichohradecka a tzv. České Kanady. A i když dnes už se netouláme pěšky, ale vozíme se autem, přesto si spaní v přírodě nedokážeme odpustit.

TOP 7 - Nejnavštěvovanější kempy na Slovensku - ubytování u vody

Od letošního roku vzrostl zájem turistů o návštěvy slovenských kempů a není se čemu divit. Kempy na Slovensku zaznamenávají boom co do rozšiřování služeb a zkvalitňování zázemí a to tak, aby splňovali veškeré evropské normy pro rekreační ubytování v kempech. Vybrali jsme pro vás 7 nejnavštěvovanějších kempů Slovenska, které stojí za vaši návštěvu.

 

Stránky