Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Karavanem do Švýcarska - závody chrtů

Vsechny clanky_button

Musím říci, že výlet, ačkoli krátký, se velmi vydařil a karavan jsme předávali se smutkem. Zůstal nám však krásný sen, že si to určitě zopakujeme. Karavan se nám řídil velmi pohodlně, výbava byla vynikající - těžko si vzpomenout, jestli nám něco chybělo. Snad jen ten delší výlet. Cestovali jsme tři dospělí - já spala na dětském lůžku a spala jsem jako miminko.

Navštívili jsme Švýcarsko a dočasný kemp vytvořen pro naši akci (dostihy chrtů). Nebyla tam elektřina, ale měli jsme přístup k vodě a chemické wc. Počasí bylo chladnější, takže klima nám vůbec nechyběla a spalo se nám výborně.

Dále jsme navštívili kemp v Linci při Pichlingersee, kde jsme měli plnou výbavu, a cena za karavan pro tři osoby a dva psi byla asi 40 eur.

Na závodech jsme skončili na osmém místě, což není vůbec špatné. První trať byla příliš malá a rovná pro mého pejska, který je velmi rychlý a má perfektní kondičku, ale neměl dostatek prostoru, aby se předvedl a chytil návnadu dvakrát předčasně. Na druhé, komplikovanější trati získal nejvyšší počet bodů. Akce byla perfektní, zúčastnilo se na ní 900 psů a atmosféra byla úžasná. Příští rok nás čekají závody v Dánsku.

Cestování s karavanem Base-Camp si určitě budeme chtít ještě zopakovat a budeme ho našim známým jen a jen doporučit! M. Červeňáková.

 

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
9 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY