TOPlist

Kemp Karolina na Plzeňsku získal stříbrnou hvězdu od Tv Nova

Inspektor televize Nova opět zavítal do rodinného kempu Karolina, kde objektivně a nezaujatě zhodnotili úroveň kempu, poskytované služby a zázemí. Kemp Karolina znovu získal stříbrnou hvězdu pro rok 2014. Stejně tomu tak bylo i v roce 2012, kdy také provozovatel kempu Karolina obdržel stříbrnou hvězdu od inspektora televize Nova. Je vidět, že kemp Karolina si drží svůj Standard a přináší pro rodiny s detmi na které je zaměřen stále vysoce kvalitní služby. Jen tak dál pane provozovateli Vladimír Novotný...

 

Slevy v kempu Karolina pro srpen 2014

 
Aby toho nebylo málo, tak majitel kempu Karolina pan Novotný se rozhodl oslavit udělení stříbrné hvězdy tak, že vyhlásil oficiální slevu od 16. srpna do 31. srpna ve formě 15% snížení ceny za ubytování. Sleva se vztahuje pro nově ubytované hosty. Více informací o slevách kempu Karolina pro rok 2014 najdete zde
 

Něco o kempu Karolina

Zázemí kempu disponuje nadstandardně vybaveným sociálním zařízením s teplou vodou po celý den - vše v ceně ubytování. V případě chladného počasí jsou sociální zařízení vyhřívána topením. V kempu je možné se ubytovat v pěti- a šestilůžkových chatách a v pětilůžkových mobilních domech, naprostou samozřejmostí jsou karavanová a stanová místa s elektrickou přípojkou.

Chatky v kempuDětské hřiště v kempu

 

Historie a okolí kempu

 
Kemp Karolina se nachází v malebném údolí hamerského potoka, nedaleko od Plané, okr. Tachov, v areálu bývalé hutě na zpracování čediče a kamenictví. Počátky výstavby hutě a kamenického provozu jsou datovány do období první poloviny 19. století. Již v té době mělo údolí své jméno "Karolinengrund" podle hraběnky Karoliny Nostitzové. Bylo to její oblíbené místo k vyjížďce na koni či kočárem k léčivému prameni, který zde vyvěrá, a má podobné složení jako prameny u Mariánských Lázní.
 
Kemp Karolina je přebudován z původního pionýrského tábora "Karolina Dolina" patřícímu Škodě Plzeň, který byl zbudován v místě zaniklého průmyslového areálu v 60. letech 19. století. Kemp Karolina je v provozu jako kemp od roku 2003 a v průběhu let si získal značnou oblibu a popularitu jak mezi českými, tak i mezi zahraničními turisty. Ti sem jezdí zejména za odpočinkem, a to jak pasivním, tak aktivním. Kemp sám nabízí široké vyžití pro rodiny s dětmi ve formě hřiště, bazénu a nejrůznějších volnočasových aktivit v areálu kempu. Dále jsou zákazníky v okolí vyhledávány značné turistické a cyklistické trasy. V blízkém okolí je také mnoho výletních cílů za poznáváním historie a přírody.

 

Ubytování v okolí: 
Zařízení

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 9 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY