TOPlist

Kemp Podroužek - TOP 3 - rozhovor s provozovatelem

Rád píšeš o cestování, kempování, stanování, nebo máš spoustu zážitků z dovolené o které se chceš podělit? Tak pojď psát pro nás a vydělávej a to až 50% podíl z reklam u článků. Inkasovat můžeš i ty a to ne jednorázově, ale opakovně . Více info

 

AKTIVITYKULTURACESTOVÁNÍ & DOVOLENÁSPORTOVÁNÍOSTATNÍ
Akce a srazyPamátkyCestování s karavanemKam na vodu - vodáci

Videa

Tipy na výletyKulturaDovolená v EvropěRybaření

Vinařství

Kam na horyHrady a zámkyTipy na ubytováníCykloturistika

Restaurace a stravování

Pro dětiPříroda

Stanování

Sportovní aktivity

Rozhovory

 

Řeky, jezera, přehradyRecenze Campingového vybaveníHoubařeníSrandičky a vtipy
  Hodnocení ubytování 

Zábava

  Kempování na divoko Vybavení pro karavany

 

Zdravíme všechny návštěvníky portálu Kempy-chaty.cz. Dnes přinášíme již slíbený rozhovor s provozovatelkou kempu Podroužek, který můžete najít v okresu města Prachatice - Jižní Čechy, Šumava. Kemp / autokemp Podroužek se umístil na třetím místě v nejlépe hodnocených kempů pro ČR a SR v roce 2016. Paní Mužíková nám dnes obšírněji popíše aktivity jejího týmu, které tento kemp vynesli do TOP 3 nejlépe hodnocených kempů 2016.

Kempy-chaty recenze

 

Dobrý den paní Mužíková. V první řadě Vám chceme pogratulovat k umístnění v TOP 3 nejlépe hodnocených kempů v sezóně 2016. Vloni jste se na našem portálu nedostali ani mezi TOP 10. Čemu přisuzujete úspěch v letošní sezóně ?

Letošní rok má základy už v roce minulém, jelikož letošní sezóna právě probíhá, a ještě je předčasné ji hodnotit jak dopadne. Víceméně vše je závislé na počasí. V loňském roce bylo velké teplo, to přálo hlavně stanařům a karavanistům, u této skupiny jsme zaznamenali nárůst. Velký podíl na úspěchu má hlavně nový provozovatel  restaurace.  

Uskutečnili se i nějaké další změny Ve Vašem kempu ?

V loňském roce jsme po dlouhém vyjednávání s ÚZSVM koupili pozemky v našem kempu pod budovami, ostatní pozemky koupilo město Netolice, za což jsme byli rádi, protože bychom se jinak zadlužili na několik let a nemohli bychom pokračovat v plánovaných opravách. V letošním roce hned v dubnu jsme vyměňovali nádrže na ohřev teplé vody a vyřezávali staré, při té příležitosti se vyměnila i krytina na střeše. Nový bojler byl instalován i do restaurace. Dále jsme v chatách typu Irena instalovali bojlery na ohřev teplé vody a sprchové kouty. Vyměnili jsme 5 světel na veřejném osvětlení za úsporné ledkové. V chatách jsme dávali také led svítidla, chaty se natíraly zvenku i vevnitř. Další velkou změnou byla plánovaná prořezávka porostu v kempu, bylo pokáceno 12 stromů topolů z důvodu jejich stáří a nebezpečnosti, protože tyto stromy mají velice křehké dřevo, ale hned jsme vysázelí 14 nových stromů hlavně břízy, dva duby a jednu lípu, které se mají k světu, všechny se chytly. Na pozemku podél vody je 6 nových sezení pro rekreanty - na toto sezení získalo grant město Netolice, my jsme se spolupodíleli na pozemkových úpravách. Do vlezu rybníka jsme navezli 4 auta písku, abychom vyrovanali dno a břeh. Novinkou je také půjčovna jízdních kol.

 

Víme, že "nedávno" jste řešila problémy s provozovatelem restaurace, která se nachází přímo ve Vašem areálu. Podařilo se Vám tento problém vyřešit v prospěch spokojených hostů?

Ano, podařilo se. Je to po dlouhé době zase v pohodě. Restaurace je plná spokojených hostů, za což jsem velice ráda, lidé si pochvalují přístup pana Petra Háčka, ochotu, humor, klid , byla to trefa do černého, a to jakým stylem se stará o své hosty má velký podíl na tom, že jsou lidé u nás spokojení a že jsme se umístili na 3. místě je také jeho velká zásluha. Teď jsme po dlouhé době sehraný tým. 

Kemp Podroužek - chatkyKemp Podroužek - chatky

 

Letošní sezóna se jeví jako silnější. Neodmyslitelný faktor byl právě problém s imigranty a následně s bezpečností v různých Evropských destinacích. To mělo za následek, že hodně turistů radši dovolenkuje "doma". Jak se podařilo Vám zaplnit ubytovací kapacity v kempu Podroužek ?

Musím říci, že zájem o chaty je velký, stále chodí poptávky na kratší pobyty, týdenní i vícedenní. Dle mého názoru velký podíl na zájmu klientů je reklama a to hlavně díky ubytovacím portálům, jako je ten váš, kde můžou porovnávat fotky, ceny, služby a hlavně recenze, na to spousta lidí dá. Já se také nových klientů ptám, jak se o nás dozvěděli, abych měla přehled, zda to bylo na doporučení známých, nebo na základě reklamy, nebo jen náhoda. Co se týká politického dění ve světě a trávení turistů dovolenou doma, jedná se o náročnější klientelu a ta hledá penziony, hotely a lépe vybavené chaty. pod stan, nebo do malé chatky táborového typu určitě nepojedou. Musím říci, že ze 60% máme klientelu stálou, nebo takovou, která se nám v určitých intervalech vrací.  

Od které skupiny hostů jste zaznamela největší nárůst návštěvnosti proti loňskému roku ?

Je to celkem vyrovnané, opakují se nám pravidelně skupinové pobyty - motosrazy, sraz VW, výstavy pejskařů, cyklisté. V loňském roce byl nárůst u stanařů a karavanistů. Každý slušný klient je u nás vítán, snažíme se vyhovět přáním a své služby poskytovat co možná nejlépe. Děkuji  Všem klientům, kteří nám poslali hlas, dali o nás vědět dalším rekreantům a pokud se k nám zase vrátí, rádi je uvítáme a postaráme se o ně, tak, jako když u nás byli poprvé.

Je vidět, že za úspěšným kempem stojí léta práce hodně dřiny, ale Vy to úspěšně zvládáte. Přejeme Vám hodně spokojených hostů i do budoucna a děkujeme za poskytnutý rozhovor.

Také děkuji. Za všechny zaměstnance zdraví z kempu Podroužek Dana Mužíková...

Kemp Podroužek - hospodaKemp Podroužek - hospoda


 

Jestli se Vám článek líbil a chcete, aby jsme uveřejňovali více takových příspěvků, tak nezapomeňte přidat Like na FB stránku - Kempy-chaty, nebo pište komentáře a další dotazy na provozovatele  prostřednictvím komentářů, které se zobrazují přímo pod článkem.

 

 

Autor: Admin Kempy-chaty.cz

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
6 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY