TOPlist

Lozenec, krásné letovisko na pobřeží Černého moře

 

Doba letních prázdnin a zájezdů roku 2013 je již minulostí, lyžařští nadšenci ve velkém zkupují lyžařské zájezdy, ale najdou se tací, kteří již nyní přemýšlí, kam vyrazí na letní dovolenou v roce 2014. Již se Vám omrzelo Španělsko, Francie, Itálie, Řecko a Chorvatsko? Vyrazte s cestovní kanceláří Adria Sun do Bulharska! Bulharsko je v mnoha ohledech jednou z úspěšných zemí Balkánu. Již více jak 6 let je členem evropské unie a dynamicky se rozvíjející turistickou destinací s nejrychleji rostoucím turistickým průmyslem v celé Evropě. Ovšem i přesto, že obliba jeho přímořských letovisek neustále stoupá a dovolená v Bulharsku je stále častější volbou, zůstává Bulharsko poměrně málo známou zemí s mnoha zajímavými místy.

Jedním z mnoha turisticky se rozvíjejících přímořských letovisek je Lozenec. Lozenec je menším letoviskem ležícím zhruba 70 kilometrů jižně od Burgasu, na úpatí pohoří Strandža, uprostřed přírody plné vinic a fíkových hájů, to předurčuje toto místo k romantickým procházkám či vyjížďkám na horských kolech. Lozenec se právem pyšní dvěma plážemi se zlatavým pískem s pozvolným vstupem do moře, což z něj dělá ideální volbu pro všechny věkové kategorie. Lozenec je vyhledávaným cílem dovolené v Bulharsku pro turisty cestující po vlastní ose, jelikož je tu výborný kemp Oasis s chatkami a bungalovy. Lozenec ovšem nenabízí pouze ubytování v kempu, chatkách či bungalovech, ale stejně jako v ostatních přímořských letovisích nabízí i ubytování v hotelech, penzionech a apartmánech. Centrum letoviska Lozenec nabízí celou řadu restaurací, obchůdků, barů, směnárnu, půjčovnu automobilů a motorek, jízdních kol a v hlavní sezóně (červenec-srpen) také diskotéky.

Příjemní místní lidé, romantické okolí a velmi příznivé ceny vytvářejí ty nejlepší podmínky pro strávení pohodové dovolené v Lozenci.

 

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
6 + 5 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpgZAJÍMAVÉ ČLÁNKY