Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Nezapomenutelná dovolená v Řecku

Vsechny clanky_button

Zima pomalu končí a nastává ten pravý čas k zajištění letní dovolené pro rok 2014. Stejně jako v předchozích sezónách, i pro tu letošní jsme pro vás připravili širokou nabídku ubytování u moře. Mimo českými turisty oblíbených destinací – Chorvatska a Bulharska – v naší nabídce najdete i další země, jejichž přírodní bohatství a památky Vás nenechají chladnými a o něž je v létě také enormní zájem. Z těchto zemí u nás najdete pobyty v Itálii, Řecku, Španělsku a Turecku.

Bohatou nabídku ubytování pro Vás máme především pro dovolenou v Řecku.
Řecko je zemí, jež se může pochlubit nádhernou přírodou a především skvostnými historickými památkami. Vybírat můžete z ubytování na pevnině nebo na ostrovech a ať už se rozhodnete jakkoli, rozhodně nebudete litovat. Ve všech destinacích je pro Vás připravena celá řada výletů, které Vás zavedou na ta nejzajímavější místa oblasti. U ostrovů jsou pak nejzajímavějšími výlety především autobusové okruhy po ostrově, během nichž zavítáte na známá a skvostná místa, nebo některé lodní výlety. Na pevnině můžete naopak vyrazit na výlet za neuvěřitelnými antickými památkami, jimiž je Řecko proslulé.

Ubytování v Řecku
Na pevninské části Řecka poskytujeme ubytování na Chalkidiki – letoviska Sarti a Toroni, Olympské riviéře – letoviska Paralia a Olympic Beach a dále v letovisku Parga. V naší nabídce jsme pamatovali i na nejoblíbenější řecké ostrovy, kterými bezesporu jsou Kréta, Rhodos, Thassos, Kos a Zakynthos. Nabídnout Vám však můžeme i ubytování na menších, ovšem neméně zajímavých ostrovech Karpathos a Kalymnos.

Splňte si svůj sen a vyrazte na dovolenou do Řecka s cestovní kanceláří Adria Sun!

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
7 + 7 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY