Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Pozvánka na výstavu FORCARAVAN na podzim 2021

Vsechny clanky_button

Zájem o karavany a obytná auta v České republice neustále roste. Chcete-li vidět obytná auta a karavany mnoha značek na jednom místě, pak si nenechte ujít oblíbený veletrh FOR CARAVAN, tentokrát výjimečně v podzimním termínu. Ten se uskuteční od 26. do 28. listopadu 2021 v areálu letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Na co se můžete těšit?

Poslední listopadový víkend čekají na všechny milovníky kempování, nezávislého cestování a dobrodružství celkem 3 haly nabité novinkami ze světa karavaningu. K vidění i ke koupi bude vše, co k cestování na čtyřech kolech neodmyslitelně patří – obytná auta, karavany, vestavby i příslušenství. Z letňanského výstaviště budete moci odjet vlastním vozem. K dispozici totiž bude i oblíbený bazar karavanů, kde můžete obytné auto či karavan nejen koupit, ale také prodat.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/foto1_1600x1067.jpg

Najdete na veletrhu

Představí se mimo jiné firma BURIMEX s karavany značky Hobby, KaravanTravel.cz, RV Evolution s obytnými přestavbami EVO nebo kempingové vestavby Egoe nest či Rebuild-car. Aktuální seznam vystavovatelů najdou návštěvníci na webu Forcaravan.cz od 1. listopadu 2021.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/caravan_21_landing_article_503x200_1600x636.jpg

 

Doprovodný program

Jako každý rok, i letos se všichni návštěvníci mohou těšit na zajímavý doprovodný program. O víkendu se v Kongresovém sále PVA EXPO PRAHA a v sále 2D uskuteční oblíbený festival Kolem světa, který doplní i food zóna, kde budou moci všichni příchozí ochutnat speciality z různých koutů světa.
Páteční program pak ocení všichni milovníci cestování po České republice. Karavanistka se totiž v průběhu jara a podzimu vydala na cestu po českých a moravských kempech 3x7 v karavanu. Při svých dvou týdenních výpravách navštívila 12 kempů v 11 krajích České republiky. A právě v pátek se s vámi nejen o zážitky z kempů, ale také o tipy na výlety v jednotlivých krajích, ráda podělí. Odnesete si tak tipy na skvělou týdenní dovolenou po Čechách nebo po Moravě.


Základní informace:

  • FOR CARAVAN 2020: 26. – 28. listopadu 2021
  • Vstupné: 165 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě
  • Více informací na www.forcaravan.cz

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
14 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY