Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Sraz karavanistů v kempu Merkur Pasohlávky

Vsechny clanky_button

Cestování s karavanem letošní rok přeje. Důkazem toho je i další organizovaný sraz karavanistů, který letos proběhne v kempu Merkur Pasohlávky na jižní Moravě. Více informací zde přímo od organizátora..wink

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/kemp_merkur_karavaniste_sraz.jpg

 

Sraz se koná 24.9 až 26.9.2021

  • Každý zájemce přihlásí posádku tím, že do emailu: milujemekaravaning@seznam.cz napíše celé jméno, počet lidí v karavanu (dospělý/dítě) ……. i přihlášení loni
  • Každá posádka (posádka je jeden karavan) uhradí jednorázový příspěvek ve výši 200,- Kč ( příspěvek není součást pobytu) na ČÚ: 4455603359/0800 ……..kdo uhradil loni, tak samozřejmě už neplatí. Do zprávy pro příjemce napište celé jméno, které jste uvedli v přihlášce, to bude zapsáno do seznamu zúčastněných. . Za tento příspěvek se uhradí veškeré pořadatelské a realizační poplatky, hudební a kulturní produkce.
  • Veškeré kulturní akce proběhnou pod partystanem u Kiosku Pohoda v ATC 1, proto buďme k sobě tolerantní a nechme posádky s dětmi parkovat dál od centra dění.
  • Realizační team prosí účastníky o drobné dárky, firemní předměty, cukrovinky….., kteté se použijí do soutěží, nebo např. tomboly pro děti.


Důležité informace:

Sraz začíná oficiálně v pátek 24.9 a končí v neděli 26.9.2021. Do kempu je možno přijet dřív. Na recepci bude seznam přihlášených, ti dostanou výraznou slevu 20% z ceny za ubytování. Produkce proběhne v ATC1, parkovat lze v celém areálu.

 


Více info o srazu karavanistů 2021

 

 

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
7 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY