TOPlist

TIP: Kemp v Itálii - Maroadi u Lago di Garda

Kempování u jezera Lago di Garda (dovolená Itálie) je pro ty, kteří chtějí prožít aktivní dovolenou a v těsném kontaktu s přírodou, aniž by se ochudli o komfortní služby.
 
Například populární destinace Torbole sul Garda, je pro ty, kteří se chtějí věnovat vodním sportům, jako je windsurfing nebo plachtění. Ti zkušení zde najdou ideální podmínky, Pro začátečníky je zde kromě ideálních podmínek i mnoho renomovaných a zkušených kurzů a instruktorů. Stejně tak je toto místo i výchozím bodem pro horskou cyklistiku. Tuto rybářskou vesnice s výhledem na jezero už popsal J. Wolfgang Goethe v roce 1786: „S touto touhou chci svým přátelům Byly chvíle tady se mnou, aby se těšit na pohled, který leží přede mnou.“ Historie, příroda a příležitost pro všechny druhy aktivit a vodních sportů, to je Torbule sul Garda.
 
Kemp Maroadi - Ideálně se hodí pro ty, kteří chtějí strávit nezapomenutelnou dovolenou přírody a sportů na jezeře Lago di Garda. Je ideální pro rodiny s dětmi, které hledají klid, ticho a útulnou atmosféru. Stejně tak si zde dovolenou užijí  fanouškové sportů, windsurfingu a plachtění na jezeře Lago di Garda, cykloturistiku a pěší turistiku, volné lezení a canyoning.
Kemp se tak stává výborným výchozím bodem pro aktivní dovolenou, nachází se přímo na velké pláži, která spojuje s pěší a cyklistické trasy u měst Torbole a Riva del Garda. Je obklopen okouzlujícími horami, které poskytují krásné prostředí u jezera Garda. Součástí kempu jsou hřiště, obklopené zelení a všechny přístupné pro karavany, karavany a stany. Pro náročnější je připraveno 17 mobilních domů nejnovější generace s vlastním sociálním zařízením a veškerým komfortem. Dále pak 8 apartmánů s kuchyňským koutem a sprchou, kde se mohou ubytovat dva až čtyři lidé. Kemp je vybaven službami pro své hosty, jako jsou obchody, bar, restaurace, dětské hřiště, fotbalová hřiště a tenis, stolní tenis, škola a půjčovna windsurfingu, půjčovna horských kol, plachetnic a kajaků, volných kol, WC děti a koupelny.
 
V období od 19. června do 9. července a od 1. září do 31. října 2017, je zde zajímá nabídka pro ty, kteří chtějí strávit aktivní - sportovní dovolenou: 3 hodiny výuka windsurfingu a výlet s průvodcem na horském kole, včetně pronájmu kola.
 
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
3 + 0 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY