TOPlist

TOP 5 - kempingová křesla 2018

 

Kempingová křesla a obecně nábytek jsou nedílnou součástí výbavy každého karavanisty. Kritérií při výběru kempinového křesla je několik. Klade se zejména důraz na maximální možnou nosnost, váhu, materiál, rozměry a možnosti polohovatelnosti. Další faktorem může být zejména příslušenství v podobě podhlavníků a nánožníků. Níže najdete top 3 kempingových křesel dle našich zákazníků za rok 2018.

1.) První příčku obsadilo křeslo značky Dukdalf, typ Chacha, které splňuje všechny základní požadavky na kvalitu a pohodlí. Díky vysokému opěradlu, které je dostatečně vysoko - 78 cm se lze do židle pohodlně a dlouhodobě opřít. Malá nevýhoda může být spatřena v absenci hlavového integrované dílu pro větší pohodlí. Díky hliníkové konstrukci a vyztuženému rámu se však jedná o velmi stabilní židli, která je vhodná také pro urostřeljší osoby, jejichž nosnost je do 140 kg. Křeslo je však i vzhledem ke svým rozměrům lehčí nosnosti a je možné jej napolohovat až na 8 poloh.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/611_598.jpg

2.) Hned za ním se umístilo skládací křeslo Brunner Kerry Shadow Black Slim s nosností až do 150 kg, které potěší všechny svý designem. Moderní kempingová židle se stabilní hybridní konstrukcí s kompaktními rozměry při vysokém komfortu nabízí 7 poloh opěradla a integrovanou opěrku hlavy. Menší nevýhodou může být váha, které je necelých 6 kg.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/611_526.jpg

3.) Skládací kempová židli Wesfield Be-Smart Discoverer patří třetí příčce našeho žebříčku. Lehké ploché pohodlné křeslo se čtyřmi nohami s nízkou hmotností a kompaktní velikostí je ideální doplňkem do kempu či předstanu karavanu. Hlavními výhodami jsou vysoká opěrka, stabilita a malá váha.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/611_045.jpg

4.) Pro tento rok přišly společnosti Brunner a Westfield se svými novinkami v podobě nadčasových křesel. První zmiňovaná značka nabízí skládací kempingovou židle Brunner Aravel 3D do 150kg. Moderní kempová židle s vysoce robustními oválnými hliníkovými profily a prodyšnou 3D látkou je velmi kompaktní a snadno se přepravuje. Nabízí 7 poloh opěradla a integrovanou polstrovanou opěrku hlavy. Područky je vyrobena z pevného plastu.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/601_277.jpg

5.) Firma Westfield nabízí skládací kempingovou židli Westfield Be-Smart Pioneer dark blue do 140kg (dostupná i v černé barvě). Jedná se o polstrovanou luxusní verzi Be Smart Chairs. Kryt sedáku i kryt opěradla jsou opatřeny polstrovanou síťkou Duradore® 2D. Opěrka hlavy, která je součástí opěradla, může být nastavena v tloušťce. Hliníkový rám, který je zesílený uvnitř, je zcela eloxovaný. Díky tomu je toto křeslo nejen pohodlné, ale také silné a trvanlivé.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/601_315.jpg

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 1 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY