Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Velikonoční výlety karavanem - Chorvatsko a Slovinsko

Vsechny clanky_button

Milí přátelé, přemýšleli jste někdy nad strávením velikonočních svátků v zahraničí? Dnes Vám přináším mé zkušenosti i zkušenosti mých zákazníků z Velikonočních svátků v teplejších končinách. Na přelomu března a dubna jsou dny mnohem déle, ovzduší teplejší a turistů je ještě málo, ale nabídka otevřených kempů dostatečně široká. Co tak vyzkoušet jarní Chorvatsko?

 

Duben, kempování - Chorvatsko


Minulý rok jsem Vám zasílal velikonoční pozdrav z Chorvatského ostrova Krk. K tomuto pobytu se nám váže neveselá historka - syn měl prasklý kotník a pohyboval se jen o berlích, čili jsme většinu času strávili v Bašce v kempu Mali. Některé menší kempy byly ještě zavřené, mnohé se intenzivně rekonstruovali, avšak kromě zmíněného kempu Měli nás zaujaly zejména kempy v okolí města Krk.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/velikonoce_cestovani_s_karavanem_2.jpghttps://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/velikonoce_cestovani_s_karavanem_1.jpg

Jsou tam hned 3 - jeden přímo ve městě a 2 kousek od města směrem na jihozápad. Všechny patří pod resort Valamar, jsou moderně zrekonstruované a poskytují příjemné zázemí pro karavanistov. Chorvatské kempy byly otevřeny, některé i plné lidí, dokonce bylo příjemné se už i v tomto čase koupat v bazénech.
 Loni bylo možné vzhledem na termín Velikonoc a vývoj počasí už i koupání v moři (i když jen pro otužilé povahy).

 

Duben, kempování - Slovinsko


Naši klienti se loni vybrali na velikonoční svátky do Slovinska. Jejich první zastávkou byl kemp v Ankarane - Adria Ankaran Hotel & Resort. Cituji ze zápisků našeho zákazníka: "Už v tomto období byl tento kemp živý a relativně plný. Na Velikonoce se zde dalo i koupat, i když to vyzkoušelo jen pár odvážlivců. Druhým navštíveným kempem byl kemping Bled při Bledském jezeře.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/velikonoce_cestovani_s_karavanem_3.jpg

Atmosféra v tomto kempu byla kvůli chladnému počasí mnohem klidnější, ale vím si představit, že v létě tu bude živo. Výletníky kolem jezera bylo dost, ale kemp byl zatím poloprázdný. Recepce je otevřena non-stop a její součástí je i obchůdek se suvenýry a karavan příslušenstvím. Sociální úroveň kempu je na poměrně vysoké úrovni.

Pokud si ještě netroufáte na přímořské lokality, dobrým nápadem na pohodlné strávení Velikonoc jsou i termální koupaliště v nedalekém Maďarsku. My letos oprášíme jednu z našich nejoblíbenějších destinací a pravděpodobně zakotvíme v Praze. Budu rád, pokud se uvidíme.. wink

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
12 + 2 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY