TOPlist

Vimperk - město, kde to žije

Rád píšeš o cestování, kempování, stanování, nebo máš spoustu zážitků z dovolené o které se chceš podělit? Tak pojď psát pro nás a vydělávej a to až 50% podíl z reklam u článků. Inkasovat můžeš i ty a to ne jednorázově, ale opakovně . Více info

 

AKTIVITYKULTURACESTOVÁNÍ & DOVOLENÁSPORTOVÁNÍOSTATNÍ
Akce a srazyPamátkyCestování s karavanemKam na vodu - vodáci

Videa

Tipy na výletyKulturaDovolená v EvropěRybaření

Vinařství

Kam na horyHrady a zámkyTipy na ubytováníCykloturistika

Restaurace a stravování

Pro dětiPříroda

Stanování

Sportovní aktivity

Rozhovory

 

Řeky, jezera, přehradyRecenze Campingového vybaveníHoubařeníSrandičky a vtipy
  Hodnocení ubytování 

Zábava

  Kempování na divoko Vybavení pro karavany

 

Letošní rok je plný kulturních akcí, protože město slaví již 750 let od svého založení. Městské kulturní středisko i ostatní vimperské organizace připravují každý týden zajímavé programy. Oslavy byly zahájeny 15.6., pokračují  3.8. bitvou o Wintemberk a končí 25.8. městskou zámeckou slavností. Mezitím probíhá např. Setkání dřevo tesařů na zámku, oslava 120. let pošumavské lokálky, Vimperský Kašpárek s pohádkami pro děti, divadelní představení pro dospělé na zámku i v městském kulturním středisku, Romský den plný tance a zpěvu na arkádách zámku, Hudební léto plné koncertů včetně skupiny Blue Effect  a mnoho dalších.

 

Vimperk – kulturní akce, levné ubytování

Rekreační a sportovní areál Vodník, kde najdete Výletní restauraci Vodník, autokemp, chatky, in-line dráhu, dětské hřiště a další, se do těchto kulturních akcí pravidelně zapojuje. V areálu probíhá každou prázdninovou sobotu letní kino zdarma. Pravidelně pořádáme i akce pro děti. Přichystali jsme ve spolupráci s dalšími organizacemi Dětský den, Vítání Slunovratu – oslavu keltského svátku Litha, opékání buřtů pro děti zdarma, turnaj v celtované, drakiádu, v zimně se pak v areálu konají různé běžkařské soutěže včetně hledání nových talentu – Hledáme novou Kateřinu Neumannovou. Nejen město, ale i jeho blízké okolí je plné krásných míst jak přírodních tak kulturních památek. Nově jsme v loňském roce zrekonstruovali jak zázemí kempu, tak dřevěné chatky.

kemp vodník

Třípokojové chatky jsou komfortně nadstandardně vybaveny novým dřevěným nábytkem, kuchyní a mají vlastní WC. Kemp má nově zrekonstruovanou restauraci s tradicí více než 100 a byla součástí městské plovárny. Samozřejmostí jsou rybí speciality, maso na grilu a speciální sezónní nabídky. Nejaktuálnější novinky, které se konají jak v městě, tak v našem areálu najdete na našem Facebookovém profilu Výletní restaurace Vodník s ubytováním, nebo na www.vodnik-ubytovani.cz.

Srdečně vás zveme do Vimperka!

Ubytování v okolí: 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
12 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY