Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Začátek dobrodružštví s našim Fordem Transit Camper Laika

Vsechny clanky_button

První díl (video) je o tom, jak se zbláznit a koupit starý karavan... Pokud byste nam věděli pomoct s čímkoliv, dejte nam prosim vedet. A zůstaňte naladěni, protože se budeme snažit přinést do vašich obrazovek kousek z našeho trápení a radosti. Takze škodolibost je na místě.. :). První video je o starostech kolem našeho starého-nového Camperu Ford Transit Laika 1979.

 

 

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Obrázek uživatele Jirka-S
Jirka-S (nepřihlášený) 18. Listopad 2019 - 19:59
Ahoj, Není to špatný co udělali, ale zásadní chyba nebyla v nedostatku zkušenosti, naopak na amatéry dost dobrý. Avšak ani dům se nestaví od komínu. Nedělal bych dříve nic dokud by dobře nešlapal motor. Pak nezávazná prohlídka na STK, kde poradí co všechno jim bude vadit. Z toho vyjde rozvaha zda pokračovat. Teprve pak restaurovat obytnou část. za 250t. se již dá koupit abyt. v solidním stavu a platnou STK. Tedy pokud člověk vyloženě netouží mít veterána, tak pouštět se do dražších rekonstrukcí nemá smysl.
Obrázek uživatele Vipera
Vipera (nepřihlášený) 30. Leden 2019 - 14:52
Taky jsem si poridil starocha, je na nem stale dost prace, ale uz sem snim absolvoval jednu sezonu. Francie, Holandsko, a Italii pravda tam sem v pase oddelal motor, ale uz je zase opraveno, jezdi a to je podstatne :-D. Drzim palce a treba se nekdy potkame na silnici, nebo v kempu.
Obrázek uživatele Vašek P.
Vašek P. (nepřihlášený) 30. Leden 2019 - 14:33
Stále řešíme, jestli přívěs a nebo bydlík. Tak jsem se díval po něčem takovém taky. Peníze na nové nejsou. No za 200t se dá koupit, ale strach z toho, že se někde potáhnu 80hm/h, protože při 60w to na víc nevidím, je děsivá. To za ty peníze koupím pěkný přívěs, a auto člověk doma má. Ale je to dilema.
Obrázek uživatele Bimbak Bimbak
Bimbak Bimbak (nepřihlášený) 30. Leden 2019 - 13:39
Nevím co to stálo, asi ne moc, dle stavu, avšak Držím palce a těším se na další reportáže, včetně ocenění co to stálo, hodin i peněz.....kopa práce, spousta nákupů,spousta nových věcí, spousta peněz....člověk to ale jednou za život chce zkusit a dokázat si, jsem dobrej..... protože do tohoto se nasype 100.000,- jako nic a minimálně 300 hodin práce, aby to vypadalo k světu. A pořád to bude starý, za tu cenu neprodejný, krumpl. Sám za sebe..,pane učiteli, slibuji, já už to víckrát neudělám" aneb hláška z dalšího filmu ,, ja nechcu prosím s čepičkou, ja si raději připlatím.... toto již nikdy více...vlastní zkušenost s podobnými,, dárky"... Takže uprímně hurá, do oprav, a točte a točte a komentujte !!!! ;)

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
2 + 0 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY