TOPlist

Zkušenosti s kempinkovým a rybářským lehátkem Divero

 

Za kempováním, na ryby, nebo dovolenou s karavanem vyrážím opravdu častoa moc rád, tak jsem se rozhodl, že si pořídím něco pohodlnějšího, než klasickou skládací kempingovou židli. Chtěl jsem něco, na čem by se dalo jak ležet, tak i sedět a pokud možno s měkkým polstrováním, které mimo jiné také zahřeje. Prošel jsem pár lehátek a volba nakonec padla na model, který mi připadal opravdu kvalitní, i když ho vyráběla nepříliš známá firma.

První rozbalení a můj názor na lehátko

Lehátko jsem objednal od jednoho českého prodejce a musím říct, že přišlo opravdu rychle- během nějakých 2 dnů. Musím říct, že mě nemile překvapilo balení pouze ve fólii, nicméně bylo lehátko zabalené kvalitně a přišlo bez poškození. Jedná se o bytelnější provedení s různými komfortními prvky, takže člověk musí počítat s vyšší hmotností, ale musím říct, že 9 kg není zase taková hrůza a lehátko jde pohodlně přenést, i když to samozřejmě není na nějaké dlouhé nošení v ruce, nebo na zádech. Potah je zprvu trochu nepoddajný, ale působí kvalitně a měl by být voděodolný, což velmi oceňuji, protože můžu lehátko nechat dlouhodobě venku, aniž by mi výrazně navlhlo. Moc se mi líbí systém nastavení délky nožek, který často využívám při kempování na nerovném povrchu (takže skoro vždy). Stačí lehce zatlačit na páčku tvořící aretaci a nožku můžete vysunout dle libosti- výborné je to třeba v případě, kdy chcete mít lehátko umístěné v kopci. Trochu mě zklamaly panty a systém polohování, který je plastový, nicméně musím říct, že fungují na jedničku a prozatím s nimi nejsou žádné problémy- snad to i tak zůstane.

 

Praktické zkušenosti s lehátkem

Lehátko s sebou vozím na ryby a v karavanu pro takové to pohodové posedávání / polehávání během rána a odpoledne, když popíjím kávu, nebo víno, čtu si apod. Musím říct, že je velmi pohodlné a perfektní především do chladnějšího počasí, protože zespoda příjemně hřeje. Manželka ho občas využívá na opalovačku na slunci. Musím říct, že toto lehátko hodnotím jako dobrou koupi a pořídil bych si ho znovu.

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
8 + 6 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY