Ubytování

Olomouc - chatové osady

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Hotel Horse Riding - Jezdecký Areál Tršice

Provozujeme penzion s kapacitou 20 lůžek ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích, které jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, bezdrátovým připojením k internetu WiFi, lednicí a koupelnou se sprchovým koutem a WC. Celý penzion a restaurace je nekuřácký. Nabízíme uspořádání rodinných oslav, svateb, firemních školení, večírků, sportovních akcí, dětských oslav, sezónních akcí. Hotel Horse Riding je vzdálený 10 minut jízdy od Olomouce a 6 km od výjezdu z dálnice Olomouc – Ostrava. Nabízí restauraci s terasou a lekce jízdy na koni. V areálu jsou k dispozici pastviny, stáje se soláriem, krytá jezdecká hala, venkovní písková jízdárna s drezurním obdélníkem, koňské stezky a pohybovací zařízení pro koně.

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Rekreační středisko Vladimír a Koně Řídeč

Nabídka ubytování v rekreačním zařízení. Ubytování má posezení s TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem a plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a jídelním koutem. K dispozici je také lednice, varná deska a rychlovarná konvice. Možnost ubytování se snídaní. K dispozici jsou 2 grily, ohniště, ledničky, nádobí a vše potřebné pro zahnání hladu. Rekreační středisko Vladimír se nachází ve Šternberku v Olomouckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.
0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Kemp Inlife Morava - Litovel

Poznejte krásu chráněné krajinné oblasti Litovelského Pomoraví a útulného městečka Litovel s vyhlášeným pivovarem.  Během posledního roku jsme makali na tom, aby se náš kemp v Litovli stal ideálním místem pro všechny vodáky, rodiny s dětmi, cyklo nadšence i pěší turisty nejen pro letní dovolenou, ale i školní nebo sportovní pobyty. Máme k dispozici chatky, nové dřevěné obytné kontajnery pro 2, 4 a 6 osob. Nabízíme plochu pro stany a karavany.<

Přidejte si ubytování k nám na Kempy-chaty.cz

Chcete se zviditelnit a pouhé katalogy ubytování vám nestačí? Jako turisticko-informační web neustále píšeme o ubytování, které na našem portálu uveřejňujeme. A nejen to, publikujeme informace o vašich aktivitách, novinkách čí akcích a sdílíme v Newsletteroch i na sociálních sítích.

Mám zájem o spolupráci

Kempy chaty
Spolupráce