TOPlist

Atraktivní Baška Voda

Vyhledáváte pro svou dovolenou rušnější letoviska na pobřeží Jaderského moře? Chcete se bavit na diskotékách a užívat si bohaté nabídky zábavy?
Odvěděli jste na obě otázky ano? Pak je pro Vás jasnou volbou ubytování v letovisku Baška Voda.

Ubytování Chorvatsko nabízí zejména ve větších letoviscích, tedy i v Bašce Vodě, nespočet ubytovacích kapacit a to jak v hotelech, penzionech tak i apartmánech. Apartmány Baška Voda patří v tomto směru k nejvyhledávanějším a to zejména díky rozumné ceně. Hotely v této destinaci nabízejí ubytování i několikanásobně dražší. Vysoký komfort je zde vykoupen velkým navýšením ceny, mnohdy zbytečným. Mnohé apartmány v Bašce Vodě, se v dnešní době svým vybavením vyrovnají ubytování v hotelech a co je výhodou, seženete ho podstatně levněji.

Jedinou nevýhodou rušnějších letovisek jsou plnější pláže, s čímž je ovšem nutné počítat. Výhodou Bašky Vody ovšem je vzájemná propojenost se sousedními letovisky, kdy můžete po pár minutách chůze po pobřežní promenádě dojít do sousední Brely, případně na opačné straně ležícího Baško Polje. Podél promenády se nachází řada menších přírodních pláží, které poskytují více klidu než hlavní pláže v Bašce Vodě. V oblasti Baško Polje si na své přijdou i vyznavači naturismu.

Mimo Bašku Vodu můžete apartmány Chorvatsko rezervovat také v dalších rušnějších letoviscích, např. Tučepech, Makarské, Omiši či Zadaru.

 

 

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
16 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY