Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Baavis - Tipy na letošní akce

Vsechny clanky_button

Život je tam, kde se lidi baví. Práce neubývá a na čele jako by se objevila nová vráska? Je na čase prásknout dveřmi a prásknout do bot. Je pátek! Čas odfrknout si a nechat všecky starosti daleko za sebou. Máte své oblíbené místo, kam se vždycky rádi vracíte nebo se raději vydáváte za poznáváním nových končin s celou jejich kulturou? Možností je příliš, stačí vydat se jim vstříc.

Sbalit kartáčky na zuby a vyrazit pod stan s dětmi? Nebo raději na chatu s přáteli? Za poznáním? Nepotřebujete žádné zdlouhavé přípravy. Co podniknout najdeme za vás. A těch možností! Na BAAVIS.com. objevíte co ochutnat, do čeho píchnout, co si poslechnout a na co si zatančit, zkrátka co zažít! Stačí zadat lokalitu a druh zábavy a informace vám přistanou přímo pod nosem.

Baví vás kulturní turistika? Sekce VÝSTAVA vám nabídne zajímavé i emotivní expozice, které vás nadchnou, rozhořčí, pobaví nebo rozněžní.

Sekce ZÁŽITKY otvírá nejroztodivnější možnosti, jak si zpestřit dny na dovolené. Pozorování jelenů, vlastivědná vycházka, přednášky o cestování nebo hudební festival pro děti a mnoho dalšího. Na své si přijdou ti nejmenší i ti nejnáročnější návštěvníci.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/baavis_akce.jpg

Máte chuť zaběhat si pro dobrou věc, dát si pořádně do těla nebo shlédnout napínavý zápas? SPORT ve všech podobách je tu přímo pro vás.

Po soutěžení KONCERT. Hudební ucho si to chce dnes pořádně užít. A zatančit, zazpívat, popít a užít si zaslouženého volna. Ať už jste příznivci velkých festivalů, fajn koncertů nebo menších posezení, najdete tu to, co vám sedne jako dobrá akce na mlsnou slinu. Stačí se mrknout. Třeba vaše oblíbená kapela zrovna hraje ve vašem okolí…

Nic tak nepotěší technikovo srdíčko jako pořádná AUTO-MOTO akce. Ani tahle sekce u nás nechybí, ať už jde o výstavu retro vozidel, burzu nebo třeba pořádně zaprášený motokros.

Po zábavě ZÁBAVA. Všecko, co vás prostě bude bavit. Nechte se překvapit, co jsme pro vás namíchali.

Uf, toho bylo. Vyhládlo vám? Na našem GASTRU si rozhodně pochutnáte.

Konkurence? Kdepak. Společný záměr OBOHATIT NÁVŠTĚVNÍKY!

Pořádáte sami akci, zajímavou událost, výstavu nebo jakoukoli záležitost, o které by se lidé rozhodně měli dozvědět? Není nic jednoduššího než nám napsat a my vás zařadíme do seznamu. Je to takhle jednoduché.

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
3 + 7 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY