Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Český Krumlov - penzion Pod Skalkou - recenze

Vsechny clanky_button

Když jsme jeli na dovolenou do Českého Krumlova poprvé, vybírali jsme ubytování podle nabídek na internetu. V případě druhé návštěvy jsme již nemuseli hledat. Protože, proč měnit to, co se osvědčilo, bylo kvalitní, a kde jsme byli spokojeni? Takže jsme v obou případech bydleli v krásném penzionu Pod Skalkou. Ideální je poloha penzionu, protože je dost daleko od rušného centra města, které bývá v době hlavní turistické sezóny přeplněné, přesto v dosahu příjemnou procházkou, protože je od pěší zóny vzdálený půl kilometru.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/bazen.jpghttps://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/zahrada.jpg

Návštěvníci mohou volit mezi klasickými pokoji s příslušenstvím a apartmány s vybaveným kuchyňským koutem. Téměř všechny mají buď přímý vstup na velkou, udržovanou zahradu, nebo vlastní balkon. Na zahradě je hostům k dispozici vyhřívaný krytý bazén, který je tak možné využívat nejen v horkých letních měsících. Posezení na zahradě je možné si zpříjemnit také grilováním na plynovém grilu, který je k zapůjčení.

Pokud si nechcete sami připravovat snídani, je možné si je dokoupit. Jsou podávané formou bufetu ve společenské místnosti penzionu, kde je také možné si kdykoliv během dne uvařit kávu nebo čaj. My jsme byli na místě se známými, takže jsme si snídaně připravovali sami. Velkou výhodou je také to, že je možné parkovat v uzamčeném prostoru zahrady přímo u penzionu.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/interier_apartmanu.jpghttps://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/spolecenska_mistnost.jpg

Pokud bych měla hodnocení ubytování nějak shrnout, musím říct, že jsme byli v případě obou návštěv naprosto spokojeni. Kromě čistého a moderního ubytování v klidném prostředí vilové čtvrti Českého Krumlova, bylo velmi příjemné jednat s milými majiteli penzionu, a to jak prostřednictvím e-mailu, tak i v případě osobního jednání na místě.

Ubytování v Penzionu Pod Skalkou tak mohu doporučit opravdu všem, kteří se chystají na dovolenou do jižních Čech.

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 0 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY