TOPlist

Hodnocení kempu Rožnov, aneb jak montujeme markýzu

 

Zrušili jsme objednávku předstanu a nechali si namontovat markýzu Thule Omnistor 1200 na náš karavan po cestě do kempu Camping Rožnov, kde na nás čekal sraz motorkářů. Celé jsme si to náležite užili. Myslím, že video mluví za nás.. :)

 

V tomto díle o campingu Rožnov

Několik měsíců jsme čekali na dodání předstanu Isabella, až jsme se nakonoec rozhodli objednávku zrušit a koupili jsme si markýzu na karavan Thule Omnistor 1200. Náhodou jsme ji sehnali u prodejce, který měl prodejnu jen pár kilometrů od našeho kempu, tak jsme se rozhodli se tam zastavit po cestě a nechat si ji rovnou namontovat.

  • V kempu Camping Rožnov jsme markýzu také sami rozložili a zjistili, že to není až takový stranda a je potřeba minimálně dva lidi, aby se to povedlo. V tomto mají klasické kazetoví markýzy velkou výhodu.
  • V kempu na nás také čekalo malé překvapení v podobě srazu motorkářů, o kterem jsme se dozvěděli v den odjezdu. Nakonec to ale vše probíhalo v poklidu a i nám nechali udělat pěkný ohňostroj nakonec.
  • V rámci několika dní, co jsme byli v kempu jsme stihli návštěvu města Rožnov pod Radhoštěm a také Pustevny. Na Pustevnách jsme nemohli vynechat návštěvu nově zrekonstruovaného Libušína, který je nádherný.

 

 


Více o kempu Rožnov

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
6 + 0 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY