Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Horní Spiš, aneb vyhrál jsem karavan na víkend

Vsechny clanky_button

E-mail, který nám ukázal jiný pohled na dovolenou, mi přišel zcela nečekaně. Když jsem si přečetl "S Fiatem Rimor Europeo 5 vyrazí na cesty a vítězem soutěže" Vyhraj karavan na víkend "se stává ... nemohl jsem tomu uvěřit. Po telefonátu s p. Tománkem, že je to opravdu pravda, se mohlo začít plánování pro nás nového druhu dobrodružství. Určení termínu, balení a vzhůru, směr východ.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/karavan_na_vikend_1.png

 

Hned na úvod nás velmi mile překvapilo příjemné prostředí Base-Campu, ve kterém jsme absolvovali základní školení obsluhy karavanu. Na začátek mnoho informací - no časem se ukázalo, že všechno v karavanu má své místo a člověk to začne používat intuitivně.

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/karavan_na_vikend_3.jpeg

 

Připraveni vyrazit za dobrodružstvím. První noc jsme měli v plánu strávit v slovenském kempu v Červeném klášteře, ale na tomto druhu dovolené je nejlepší to, že plán cesty se vám mění za jízdy, a tak jsme skončili na poutním místě v Litmanové. Kempování na divoko máme rádi. Díky začínajícímu podzimu tam nebylo mnoho poutníků, a tak jsme noc mohli strávit v bezpečí, na prázdném parkovišti přímo na hoře Zvir.

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/karavan_na_vikend_4.jpg

 

Sobotní slunečné probuzení nás stále veden někde zastavit, a tak jsme si mohli prohlédnout díky tomu množství krásných míst včetně hradu ve Staré Ľubovni.

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/karavan_na_vikend_5.jpeg

 

Naši druhou, a zároveň i poslední noc jsme strávili nad Tatranskou Lomnicí ve společnosti dalších karavanů.

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/karavan_na_vikend_7.jpg

 

Nádherný slunečný den nám dopřál vychutnat si šálek kávy pod tatranské štíty, ale zároveň nám i připomínal, že se pomalu ale jistě schyluje ke konci našeho výletu.

Na zpáteční cestě do Košic nás to stále lákalo vzepřít se a vyrazit naproti novým dobrodružstvím ... Bohužel, čas je neúprosný a také náš výlet jednou musel skončit. No tento víkend, který jsme díky společnosti Base-Camp a p. Tománkem přežili, bude ještě dlouho rezonovat mezi našimi nejlepšími zážitky. Důkazem bylo i těžké loučení s naším víkendovým domečkem na kolech.

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/karavan_na_vikend_1.png

 

P. Tománek je karavanista tělem i duší, co se plně odráží i na jeho přístupu k lidem a samozřejmě i ke karavanem. Ještě jednou bych Vám rád jménem své rodiny ze srdce poděkoval a popřál Vám mnoho úspěchů ve vaší vynikající práci. S pozdravem Peter Mastalič s rodinou.

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
2 + 12 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY