TOPlist

Jak vybrat nafukovací člun ?

Rád píšeš o cestování, kempování, stanování, nebo máš spoustu zážitků z dovolené o které se chceš podělit? Tak pojď psát pro nás a vydělávej a to až 50% podíl z reklam u článků. Inkasovat můžeš i ty a to ne jednorázově, ale opakovně . Více info

 

AKTIVITYKULTURACESTOVÁNÍ & DOVOLENÁSPORTOVÁNÍOSTATNÍ
Akce a srazyPamátkyCestování s karavanemKam na vodu - vodáci

Videa

Tipy na výletyKulturaDovolená v EvropěRybaření

Vinařství

Kam na horyHrady a zámkyTipy na ubytováníCykloturistika

Restaurace a stravování

Pro dětiPříroda

Stanování

Sportovní aktivity

Rozhovory

 

Řeky, jezera, přehradyRecenze Campingového vybaveníHoubařeníSrandičky a vtipy
  Hodnocení ubytování 

Zábava

  Kempování na divoko Vybavení pro karavany

 

Přinášíme vám několik rad jak vybrat to správné nafukovací plavidlo pro vaši aktivní dovolenou. Nafukovací lodě a čluny jsou velmi oblíbeným turistickým doplňkem protože se snadno transportují a jsou skladné.
V současné době použité materiály dovolují,  aby byly tyto nafukovací lodě dostatečně odolné a dosahovaly nečekaně dobré jízdní vlastnosti.  Bezpečnost nafukovacích člunů, zejména od firmy Sevylor je zajištěna větším počtem a promyšleným rozmístěním nafukovacích komor. Jednotlivé modely Sevylor jsou projektovány přesně pro konkrétní vodní aktivity a mají tak vychytané všechny detaily do dokonalosti. Všechny čluny  jsou testovány dle příslušné normy,  která stanovuje minimální bezpečnostní požadavky na konstrukci nafukovacích člunů.

nafukovací člunSevylor tak nabízí lodě pro rybáře, vodní turisty,  anebo rekreační modely pro letní rodinnou rekreaci. Tyto sportovní a rekreační lodě můžete používat dobře jak s kajakářskými tak i kanoistickými padly. Pro další plavby jsou připraveny lodě s pohodlným sezením. Velký důraz je kladen také na celkový design všech modelů. K těmto nafukovacím výrobkům  lze dokoupit také potřebné doplňky jako jsou pádla, vesla, bateriové nebo aku pumpy a další vybavení.
 

Kategorie výrobků :  Sportovní lodě
Splavování řeky Vltava- jsou nafukovací modely určené zejména pro zkušené i začínající vodáky. Tyto čluny musí spolehlivě obstát i na divoké vodě a proto jsou  při jejich konstrukci použité špičkové materiály a technologie spojů. Pohodlí při ovládání zajišťují nastavitelné sedačky s opěrkami a opěrky pro chodidla. Pro použití ve vlnách a peřejích také dobře fungují takzvané odtokové kanálky.  Vzhledem ke snadnému skládání u nich není problém se skladováním ani transportem.

Turistické lodě -  tyto nafukovací kánoe a kajaky jsou určeny pro vodáckou turistiku,  která je u nás velmi oblíbená. Je u nich kladen důraz zejména na pohodlí při delším pádlování.  Proto mají nastavitelné sedačky a opěrky. Do lodí se také musí vejít vodácká zavazadla. Nemusíte se bát manipulace s nimi. Ve vyfouknutém stavu se totiž vejdou do kufru každého auta a  při skladování nemusíte vlastnit loděnici nebo obří prostory.

Rekreační lodě -  tato kategorie je určena začínajícím vodákům , nebo rodinám pro pohodovou rekreaci. Lze je používat na jezerech nebo klidných řekách,  ale směle je můžete použít i při výpravách podél mořského pobřeží. Jsou oblíbené díky jednoduché obsluze,  praktičnosti a nízké ceně.  Některé z těchto modelů jsou také doplněny o sedačku na dítě.

Rybářské čluny  - jsou pevné, prostorné a vysoce univerzální modely pro rekreaci rybolov nebo na projížďky podél břehů na klidné vodě. Jsou určeny zejména na rybníky, jezera a řeky. Klasický tvar těchto člunů zajišťuje jejich skvělou stabilitu . Všechny rybářské čluny sevylor jsou také přizpůsobeny k připojení elektrického motoru. Pro vesla jsou připraveny otočné havlinky. Po obvodu člunu jsou připevněná bezpečnostní lanka. Tyto výrobky jsou vyrobené ze silného a odolného PVC materiálu, ale zároveň se vyznačují mimořádnou lehkostí.  Podle velikosti jsou vybavené patřičným počtem sedaček a speciálními doplňky, jako jsou např. držáky prutů, obal na baterii a pod. Na bezpečí plavby se podílí celkem 5 oddělených vzduchových komor.  Optimální nafouknutí indikuje integrované měřidlo. Na všechny rybářské čluny sevylor leze připojit elektrický motorek Sbm18 , přímo - bez nutnosti dalších doplňků.

 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
5 + 7 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY