TOPlist

Jezero Ledro a kemp Al Sole

Rád píšeš o cestování, kempování, stanování, nebo máš spoustu zážitků z dovolené o které se chceš podělit? Tak pojď psát pro nás a vydělávej a to až 50% podíl z reklam u článků. Inkasovat můžeš i ty a to ne jednorázově, ale opakovně . Více info

 

AKTIVITYKULTURACESTOVÁNÍ & DOVOLENÁSPORTOVÁNÍOSTATNÍ
Akce a srazyPamátkyCestování s karavanemKam na vodu - vodáci

Videa

Tipy na výletyKulturaDovolená v EvropěRybaření

Vinařství

Kam na horyHrady a zámkyTipy na ubytováníCykloturistika

Restaurace a stravování

Pro dětiPříroda

Stanování

Sportovní aktivity

Rozhovory

 

Řeky, jezera, přehradyRecenze Campingového vybaveníHoubařeníSrandičky a vtipy
  Hodnocení ubytování 

Zábava

  Kempování na divoko Vybavení pro karavany

 

Dovolená snů uprostřed přírody a naplněná sportem na čerstvém vzduchu! To nabízí kempy v oblasti Lago di Garda. Je to ideální cíl pro ty, co chtějí strávit aktivní dovolenou v hlavním evropském městě outdorového sportu. Údolí Ledro v jižním Trentinu pár kilometrů od jezera Lago di Garda je vhodným místem pro trávení dovolené v horách a zároveň u jezera. Jezero Ledro je výborným výchozím místem pro četné trasy na horských kolech a horské stezky pro treking. Milovníci horských kol mohou využít 200 km zpevněných cyklostezek vedoucích po asfaltových cestách, lesem nebo vojenských cestách, na kterých si mohou užívat panorama jak jezera Ledro, tak jezera Garda. Výborná trasa pro příznivce horských kol je cesta vedoucí od jezera Ampola na vrcholek hory Tremalzo.

Pláž jezera Ledro je obklopená loukami a lesy a nabízí možnost odpočinku, zábavy a her. Muzeum delle Palafitte u jezera Ledro vás zavede do dob před 4000 lety. Jsou zde vystavené předměty a nástroje každodeního života prvního lidského osídlení u jezera a zbytky palisádové vesnice z doby bronzové.

 

Ideální oáza pro dovolenou na jezeře

Jezerní krajina a obvzlášť příznivé klima jsou příčinou toho, že rodinný wellness kemp Al Sole je svou polohou uprostřed přírody ideální místo jak pro sportovní aktivity, tak pro odpočinek. Kemp se nachází přímo na nejhezčí pláži jezera Ledro. 200 stání pro obytné vozy, karavany nebo stany je dobře stíněných a vybavených jističem 6A, na vyžádání jsou zde místa s jističem, plynem, pitnou vodou a odpadem. V bezprostřední blízkosti  se mohou vyřádit milovníci lezení po skalách na četných jištěných cestách pro horolezce, mezi nimiž je i vyhlášená jištěná cesta Regina del Lago (jezerní královna). Jezero je vhodné pro všechny sportovní vodní disciplíny, jako je jízda na kanoi, plavání, plachtění, windsurfing ale také rájem pro rybáře. Uvnitř kempu je možné zahrát si fotbal, plážový volejbal, stolní tenis a hned vedle kempu také tenis. Další služby zajištěné v kempu jsou: wi-fi, bazén, animační programy, gril, wellness centrum, restaurace s pizzerií, obchod s potravinami a půjčovna kol.

 

Možnosti kempování - Trentino

V období od 19. června do 9. července a od 1.září do 31.října kemp nabízí zajímavou nabídku pro ty, co chtějí strávit aktivní dovolenou: možnost treku, lezení po skalách a jízdy na horských kolech. Nabídka je dostupná ve dvou variantách: pro 2 osoby (od 300 EUR) rodinná pro 4 osoby (od 500 EUR).

 

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
9 + 0 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY