Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Kam na výlet s obytňákem v západních Čechách

Vsechny clanky_button

Nadcházející jarní počasí přímo vybízí k tomu si někam vyrazit, ale kam? Do dovolená je ještě daleko, ale kde strávit příjemný víkend, aby jste pouze cestou nestrávili polovinu času.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/obytnak_zapadni_cechy_1067x800.jpg


Pokud pocházíte z Plzeňska či okolí, tak se určitě vyražte podívat na hrad Loket. který se nachází cca 80 km od Plzně. Za hodinu a půl si tam můžete válet šunky v příjemném vodáckém kempíku :)

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/obytnak_zapadni_cechy1_1067x800.jpg

My jsme tam vyrazili na blint, určitě ale není od věci si tam v sezóně zavolat a zamluvit si místo. Do kempu se totiž vejde pouze cca 5 obytňáku, takže je určitě lepší se informovat dříve, nežli potom odjíždět s pláčem. Stání je přímo u řeky Ohře. Ideální pro odpolední slunění. Co by kamenem dohodil se nachází kiosek s občerstvením a toalety. Jen sprchy byly mimo provoz :(, ale vzhledem k tomu, že ještě nebyla oficiálně zahájena sezóna, tak jsme jim tento malý nedostatek odspusili :)

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/obytnak_zapadni_cechy2_1067x800.jpg

Pokud máte možnost, tak určitě vyražte s kolama (my jsme to pro tentokrát moc nevychytali a museli po svých), ale jsou tam krásné cyklostezky.  Ta vede přímo z kempu k podhradí, kde se potom můžete odměnit zmrzlinou. Na druhou stranu od města je také spousta zajímavých míst - my však došli pouze k cca 3 km vzdálené studánce, vzhledem k tomu, že nám společnosti dělala naše dvouroční dcera, která i tak ušla (ujela na kole) pěkný kousek ;)Po cestě nazpět jsme se ještě poslední den stavěli v nadalekém Bečově nad Teplou a krapet se vzdělali v oblasti historie zdejšího zámku. Naprosto ideálně strávený víkend pro celou rodinku :)

zámek Loktuše

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
15 + 4 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY