Nejlepší slevové kempingové karty v Česku a na Slovensku

Kempingové slevové karty jsou klíčem k objevování krás Česka a Slovenska za výhodných podmínek. Tyto karty nabízejí řadu výhod, jako jsou slevy na ubytování, vstupy do atrakcí a další služby. Od hory až po doly, od lesů až po jezera, kempingové slevové karty otevírají dveře k nezapomenutelným zážitkům. Takže ať už jste dobrodruh toužící po objevování nebo rodina hledající klidnou dovolenou, kempingové slevové karty vám pomohou ušetřit a zároveň si užít to nejlepší, co Česko a Slovensko nabízí. A proto zde přinášíme přehled a porovnání aktuálních nejlepších slevových karet, které se dají uplatnit pro návštěvy v českých a slovenských kempech.
Kempingové slevové karty - srovnání

 

CCI karta (kempingová karta CCI)

Kempingová karta CCI (Camping Car International) je oblíbeným nástrojem pro kempaře, který nabízí řadu výhod, ale také má několik omezení.

Výhody karty CCI:

 • Slevy na ubytování a služby v kempu: Karta CCI poskytuje slevy za ubytování a služby v kempu (kromě daní a elektřiny) ve výši až 25 % v hlavní i vedlejší sezóně.
 • Nahrazení dokladu totožnosti: Ve většině kempů je akceptována karta CCI při přihlášení se k pobytu do kempu místo cestovního pasu nebo občanského průkazu.
 • Poištění: CCI karta zajišťuje i pojištění odpovědnosti za škody vůči třetím osobám v kempu.

Nevýhody karty CCI:

 • Omezení slev: Slevy jsou poskytovány na pobyt nepřesahující 21 dnů a nemohou být kombinovány s jinými slevami.
 • Platba kartou: V některých kempech slevy při platbě kartou neposkytují.
 • Sezónní omezení: Období hlavní sezóny většinou zahrnuje školní prázdniny a státní svátky a ty se mohou v jednotlivých zemích lišit.
 • Dohledatelnost kempů poskytující slevu: Dohledat seznam kempů, které slevu poskytují je obtížné. Takhle může človek kupovat zajíce v pytli.
 • Jazykové verze: Není dostupná v CZ, nebo SK verzi.

Možnosti využití v kempech v Česku a na Slovensku: Karta CCI je akceptována ve více kempech  Česka a Slovenska. Při výběru kempu je doporučeno ověřit si konkrétní výši slev předem. Ovšem i zde narážíme na problém, že najít seznam kempů, které poskytují slevu je téměř nemožné!!!

iIustrační foto

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/cci_kemping_karta.jpg

 

ACSI karta (ACSI Camping card)

Karta ACSI (Auto Camper Service International) je oblíbeným nástrojem pro kempaře, který nabízí řadu výhod, ale také má několik omezení.

Výhody karty ACSI:

 • Slevy na ubytování a služby v kempu: Karta ACSI poskytuje slevy za ubytování a služby v kempu až 50% (mimosezónně).
 • Přehled kempů: Zakoupíte si pouze katalog, kde máte kempy akceptující slevovou kartu přehledně uvedené.
 • Jednoduchost systému: Po vyplnění se touto slevovou kartou prezentujete při příjezdu v kempu a cenu za ubytování platíte přímo na recepci.
 • Záruka pravdivosti informací a kvality kempu: Všechny uvedené kempy jsou 1x ročně v době provozu navštíveny a zkontrolovány inspektorem organizace ACSI a údaje v katalogu jsou vyplněny přímo od něj.

Nevýhody karty ACSI:

 • Platnost pouze mimo sezónu: Karta ACSI platí jen mimo sezónu.
 • Cena za ubytování: Cena za ubytování se liší v závislosti na konkrétním místě.
 • Jazykové verze: Není dostupná v CZ, nebo SK verzi.

Možnosti využití v kempech v Česku a na Slovensku: I zde je problém najít seznam kempů, které slevy poskytují.

iIustrační foto

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/acsi_karta.jpg

 

 

Kempingová karta Kempy-chaty.cz

Ebook Kempy-chaty.cz je unikátní virtuální kniha voucherů, který nabízí řadu výhod a zaměřujě se na české a slovenské kempy. Tato slevová kempingová karta poskytuje fixní slevy a to na vetšinu ubytovacích kapacit v kempech. Mimo karavany a stany lze slevy uplatnit i pro pevné ubytovací jednotky, jako například mobilheimy, apartmány, či chatky a to celoročně. Navíc tato nová slevová karta obsahuje i nabídku v podobě českých chalup.

Výhody kempingové karty Kempy-chaty.cz:

 • Slevy na ubytování: Ebook obsahuje vouchery na ubytování s vlastním stanem, karavanem, nebo v chatce či v mobilním domu a to celoročně, tj. i v hlavní letní sezóně.
 • Vysoká hodnota slev: Ebook poskytuje slevu na ubytování v hodnotě 22x500.- Kč + 1x sleva až 5.000.- Kč. Celkem naleznete na slevové kartě slevy v celkové hodnotě 16.000.- Kč. Některé slevy se mohou vyšplat až na 70%.
 • Informace o kempech po ruce: Ebook poskytuje praktické informace o kempech pro Česko a Slovensko i s přímými kontakty.
 • Platnost: Vouchery a slevové kódy jsou platné až do konce roku 2024.
 • Cena: Cena Ebooku je pouze 499.- Kč (20.- €), což je nízká cena za fixní slevy pro možnost využití celosezónně.
 • Jazykové verze: Je dostupná v CZ jazykové verzi
 • Přístup k seznamu poskytovatelů slev: Aktuální seznam kempů a chalup, které slevy poskytují je k dispozici ZDE

Nevýhody kempingové karty Kempy-chaty.cz

 • Omezení použití voucheru: Každý voucher je unikátní a lze ho do každého kempu či na chalupu použít v dané sezóně pouze jednou.
 • Podmínka pro uplatnění: Podmínka pro uplatnění je ubytování na minimálně 3 noci.

Možnosti využití v kempech v Česku a na Slovensku: Ebook Kempy-chaty.cz je akceptován v mnoha kempech v Česku a na Slovensku. Při výběru kempu je doporučeno ověřit si volné místa (rezervaci) předem, nebo dle podmínek kempů. 

Více o Ebook - kempingová karta

 

Porovnaní kempingových karet závěrem

 

Vzhledem k tomu, že jsme porovnávali kempingové karty se zaměřením na české a slovenské kempy, tak jasným vítězem je bez pochyby slevová karta "E-book Kempy-chaty.cz", protože je k dispozici přehledný seznam kempů, které slevy poskytují, slevy jsou fixní a nejvýhodnější zejména pro karavanisty a hosty s vlastními stany, kde slevy a to i přes letní sezónu mohou šplhat na úroveň 70% a více. Navíc karavanisté mají ve zvyku navštívit více kempů v rámci jednoho roka a tím pádem se jim slevy neskutečně nasčítávají. wink Naproti tomu na ACSI či CCI kartu nelze najít v české jazykové verzi a sehnat seznam poskytovatelů slev je jen pro otrlé a trpělivé. Navíc většinou (nebo vůbec) neposkytují slevy v hlavní sezóně. 


Doporučujeme

Nejbližší ubytování

TOP ubytování
3.2 Dobré 6 hodnocení

Autocamping Rozkoš - Česká Skalice

Autocamping Rozkoš se nachází v okresu města Náchod - Královéhradecko na úpatí Krkonoš a Adršpašska-středohoří.. Tento kemp nabízí celoroční ubytování na břehu údolní nádrže Rozkoš. Mimo jiné tento kemp disponuje i vlastním bazénem. K dispozici jsou vytápěné chatky, stanová plocha a karavanová stání. Kemp je vhodný pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, obchodní cestující a pracovníky. Co se týče služeb, kemp nabízí široké možnosti sportovního a kulturního vyžití. K dispozici je restaurace Na Pláži, stánky s občerstvením, možnost rybaření, půjčovna lodí, letní kino a sauna. Kemp je také vhodnou základnou pro turistické výlety po krásném okolí.
TOP ubytování
2.5 Dostačující 4 hodnocení

Srubový kemp Zvíkov Village

Camping Zvíkov Village - okres Písek, Jižní Čechy je celoroční kemp u soutoku řek Otavy a Vltavy. V kempu Zvíkov se můžete ubytovat ve vybavených chatkách, srubech, ale i s vlastním stanem, karavanem, či obytným autem. Kemp je vhodný pro akce, koncerty, srazy, svatby i pro rodiny s dětmi a menší skupiny. V areálu kempu je bazén, dětské hřiště a stravování v podobě kiosků.
TOP ubytování
2.9 Dostačující 3 hodnocení

Thermalpark a camping Dunajská Streda

THERMALPARK Dunajská Streda je jedno z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších rekreačních středisek jižního Slovenska. V krásném prostředí v srdci Žitného Ostrova nabízí kvalitní služby a dokonalou relaxaci pro všechny věkové kategorie. Na ploše 18 hektarů jsou návštěvníkům k dispozici čtyři vnitřní a šest venkovních bazénů. Termální voda o teplotě do 39 °C, která se nachází až ve třech bazénech, má příznivé účinky hlavně na pohybové ústrojí. Thermalpark nabízi ubytování v podobě hotelových pokojů, penzion, ale také možnost ubytování s vlastním karavanem, obytným autem, či se stanem.
TOP ubytování
1.3 Dostačující 2 hodnocení

Sport kemp Doubí - Třeboň

Jedná se o rekreační a sportovní středisko, patřící svou polohou i vybavením mezi nejlepší na Třeboňsku. Veškeré ubytovací a stravovací objekty, včetně sportovišť jsou umístěny v krásném, čistém a udržovaném přírodním prostředí. Středisko poskytuje téměř všechny služby, které si jen můžete přát při pěkné dovolené, ať odpočinkové nebo aktivní. K tomu přispívá maximální množství všech možných sportovišť, včetně sportovní haly, fitness, sauny apod. Je zde ideální prostředí i podmínky pro společné i společenské akce jako jsou např. různé sportovní pobyty, zájezdy, školní pobyty, firemní sportovní hry, oslavy jubileí, svatby.
TOP ubytování
4 Velmi dobré 9 hodnocení

VRANOVSKÁ PLÁŽ - Holiday park

Jižní Morava, NP Podyjí, okres Znojmo, Vranovská přehrada, Vranovská pláž - tak to je lokalita, kde se nachází jeden z nejatraktivnějších kempů této oblasti - VRANOVSKÁ PLÁŽ. Kemp nabízí různé typy ubytování – luxusní mobilheimy s krytou venkovní terasou, komfortní penziony,  jednoduše zařízené chatky, v celkové kapacitě 448 lůžek. Dále je k dispozici 300 stanových míst s možností el. přípojky s rozdělením sektorů pro rodiny s dětmi a rušnější zónu a dále 60 míst pro karavany a obytná auta s el. přípojkou a přípojkou na pitnou vodu. Kemp nabízí ubytování pro rodiny s dětmi i jednotlivce ve svém rekreačním areálu na hlavní pláži Vranovské přehrady nejen v období hlavních letních prázdnin. Samozřejmě v měsících květnu, červnu, září, říjnu ubytování pro školy, turistické a sportovní oddíly, cykloturisty a rybáře. Moravský Jadran - tak je nazývána oblast Vranovské přehrady, do které Vás zveme k návštěvě. Její hlavní dominantou je přehradní nádrž, zadržující 130 mil. m3 vody, kterou po obou stranách lemují skalnaté útesy střídající se s lesními porosty.
TOP ubytování
2.5 Dostačující 8 hodnocení

Kemp Olšina Lipno - Černá v Pošumaví

Camping Olšina se nachází na břehu přehrady Lipno v těsné blízkosti obce Černá v Pošumaví v Jižních Čechách je zaměřený především na rodiny s dětmi s nočním klidem. Areál kempu s rozlohou 4,5 ha je uspořádán do teras a částečně je pokryt stromovím. Kemp disponuje vlastní pláží a je obklopen krásnou šumavskou přírodou. Pro hosty je v celém kempu k dispozici bezdrátové WiFi připojení na Internet zdarma, popř. hosté mohou využít počítač na recepci. Camping je určen především pro rodinnou dovolenou, není vhodný pro hlučné hosty, skupinové oslavy, apod. Je zde přísně dodržován noční klid.
TOP ubytování
3.9 Dobré 2 hodnocení

Rekreační areál Bajtlich - Chřibská

Rekreační areál a chatová osada Bajtlich s vlastním venkovním bazénem můžete najít u obce Chřibská a nedaleko stejnojmenné přehrady. V areálu je k dispozici 22 bungalovů s vlastní terasou. Zázemí reálu umožňuje pestré vyžití a sportování. Středisko Bajtlich leží v oblasti Lužických hor a Českého Švýcarska a poskytuje tak nespočet možností pro různé výlety do okolí. Areál je vhodný pro letní dovolenou u vody, s dětmi, pro cyklisty, ale i pro pořádání firemních pobytů, či škol v přírodě.
TOP ubytování
2.8 Dostačující 4 hodnocení

Mara Camping - Liptovský Trnovec

Ubytování v kempu Mara - Liptovský Trnovec - Náš kemp nabízí několik možnosti ubytování - na své si přijdou milovníci kempování, ale i příznivci karavaningu. Kromě toho nabízíme ubytování ve dvaceti chatkách nebo si pronajmete jeden z našich stanů. Kemp najdete přímo u přehrady Liptovská Mara v okrese města Liptovský Mikuláš.
TOP ubytování
0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Caravan Camping - Nová Živohošť

Nově otevřený caravan camping , který leží přímo na řece Vltava a vodní nádrže Slapy ve Středních Čechách je ideální místo pro milovníky dovolené u vody. V kempu se můžete ubytovat s vlastním stanem, karavanem, nebo s obytným autem. Kemp je otevřený od června do září.

Náš tip

TOP ubytování
3.2 Dobré 6 hodnocení

Autocamping Rozkoš - Česká Skalice

Autocamping Rozkoš se nachází v okresu města Náchod - Královéhradecko na úpatí Krkonoš a Adršpašska-středohoří.. Tento kemp nabízí celoroční ubytování na břehu údolní nádrže Rozkoš. Mimo jiné tento kemp disponuje i vlastním bazénem. K dispozici jsou vytápěné chatky, stanová plocha a karavanová stání. Kemp je vhodný pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, obchodní cestující a pracovníky. Co se týče služeb, kemp nabízí široké možnosti sportovního a kulturního vyžití. K dispozici je restaurace Na Pláži, stánky s občerstvením, možnost rybaření, půjčovna lodí, letní kino a sauna. Kemp je také vhodnou základnou pro turistické výlety po krásném okolí.
TOP ubytování
2.8 Dostačující 4 hodnocení

Mara Camping - Liptovský Trnovec

Ubytování v kempu Mara - Liptovský Trnovec - Náš kemp nabízí několik možnosti ubytování - na své si přijdou milovníci kempování, ale i příznivci karavaningu. Kromě toho nabízíme ubytování ve dvaceti chatkách nebo si pronajmete jeden z našich stanů. Kemp najdete přímo u přehrady Liptovská Mara v okrese města Liptovský Mikuláš.
TOP ubytování
3.9 Dobré 2 hodnocení

Rekreační areál Bajtlich - Chřibská

Rekreační areál a chatová osada Bajtlich s vlastním venkovním bazénem můžete najít u obce Chřibská a nedaleko stejnojmenné přehrady. V areálu je k dispozici 22 bungalovů s vlastní terasou. Zázemí reálu umožňuje pestré vyžití a sportování. Středisko Bajtlich leží v oblasti Lužických hor a Českého Švýcarska a poskytuje tak nespočet možností pro různé výlety do okolí. Areál je vhodný pro letní dovolenou u vody, s dětmi, pro cyklisty, ale i pro pořádání firemních pobytů, či škol v přírodě.
TOP ubytování
2.9 Dostačující 3 hodnocení

Thermalpark a camping Dunajská Streda

THERMALPARK Dunajská Streda je jedno z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších rekreačních středisek jižního Slovenska. V krásném prostředí v srdci Žitného Ostrova nabízí kvalitní služby a dokonalou relaxaci pro všechny věkové kategorie. Na ploše 18 hektarů jsou návštěvníkům k dispozici čtyři vnitřní a šest venkovních bazénů. Termální voda o teplotě do 39 °C, která se nachází až ve třech bazénech, má příznivé účinky hlavně na pohybové ústrojí. Thermalpark nabízi ubytování v podobě hotelových pokojů, penzion, ale také možnost ubytování s vlastním karavanem, obytným autem, či se stanem.
TOP ubytování
2.5 Dostačující 4 hodnocení

Srubový kemp Zvíkov Village

Camping Zvíkov Village - okres Písek, Jižní Čechy je celoroční kemp u soutoku řek Otavy a Vltavy. V kempu Zvíkov se můžete ubytovat ve vybavených chatkách, srubech, ale i s vlastním stanem, karavanem, či obytným autem. Kemp je vhodný pro akce, koncerty, srazy, svatby i pro rodiny s dětmi a menší skupiny. V areálu kempu je bazén, dětské hřiště a stravování v podobě kiosků.
TOP ubytování
4.5 Výborné 2 hodnocení

Rekreační středisko Radava - Orlík

Rekreační areál a kemp Radava se nachází v Jižních Čechách, přímo u přehrady Orlík. Tento kemp disponuje plně vybavenými chatkami a bungalovy. K dispozici jsou i karavany k pronajmutí. Kemp a středisko Radava disponuje i restaurací a dětským hřištěm. Kemp je vhodný na pořádání skupinových akcí, školních výletů a rodinných sešlostí (i rodiny s dětmi). Zde můžete využít i spoustu vodních atrakcí a projet se parníkem. Nedaleko areálu se nachází o zámek Orlík a hrad Zvíkov. Areál je otevřený každoročně od 1.5 do 30.10.  
TOP ubytování
4 Velmi dobré 78 hodnocení

Camping Karolina - Plzeňsko

Kemp Karolina je moderní, menší rodinný kemp v krásném, tichém, přírodním prostředí Západních Čech. Nabízí ubytování ve vybavených chatách, mobilních domech, apartmánech a na místech pro stany, či karavany s elektrickými přípojkami. Kemp má venkovní bazén, restauraci, krb a půjčovnu kol. V okolí se můžete věnovat cyklistice a pěší turistice. Kemp Karolina je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou uprostřed panenské přírody.
TOP ubytování
4 Velmi dobré 9 hodnocení

VRANOVSKÁ PLÁŽ - Holiday park

Jižní Morava, NP Podyjí, okres Znojmo, Vranovská přehrada, Vranovská pláž - tak to je lokalita, kde se nachází jeden z nejatraktivnějších kempů této oblasti - VRANOVSKÁ PLÁŽ. Kemp nabízí různé typy ubytování – luxusní mobilheimy s krytou venkovní terasou, komfortní penziony,  jednoduše zařízené chatky, v celkové kapacitě 448 lůžek. Dále je k dispozici 300 stanových míst s možností el. přípojky s rozdělením sektorů pro rodiny s dětmi a rušnější zónu a dále 60 míst pro karavany a obytná auta s el. přípojkou a přípojkou na pitnou vodu. Kemp nabízí ubytování pro rodiny s dětmi i jednotlivce ve svém rekreačním areálu na hlavní pláži Vranovské přehrady nejen v období hlavních letních prázdnin. Samozřejmě v měsících květnu, červnu, září, říjnu ubytování pro školy, turistické a sportovní oddíly, cykloturisty a rybáře. Moravský Jadran - tak je nazývána oblast Vranovské přehrady, do které Vás zveme k návštěvě. Její hlavní dominantou je přehradní nádrž, zadržující 130 mil. m3 vody, kterou po obou stranách lemují skalnaté útesy střídající se s lesními porosty.
TOP ubytování
3.5 Dobré 6 hodnocení

Chatová osada Slunečnice - Strmilov

Chatová osada Slunečnice se nachází v okresu města Jindřichův Hradec / Strmilov přímo v rekreační oblasti Jižních Čech a České Kanady. V areálu kempu se můžete ubytovat ve vybavených srubech, chatách i v apartmánových chatkách přímo u vody - Ratmírovský rybník. Po domluve je možné přijet i s vlastním karavanem, či stanem. K dispozici je dětské hřiště, možnost koupání a sportoviště. Areál je v provozu od května do září a je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro skupinové pobyty, školy v přírodě a podobně.

Přidejte si ubytování k nám na Kempy-chaty.cz

Chcete se zviditelnit a pouhé katalogy ubytování vám nestačí? Jako turisticko-informační web neustále píšeme o ubytování, které na našem portálu uveřejňujeme. A nejen to, publikujeme informace o vašich aktivitách, novinkách čí akcích a sdílíme v Newsletteroch i na sociálních sítích.

Mám zájem o spolupráci

Kempy chaty
Spolupráce