TOPlist

Novinky v kempech pro rok 2015

Rád píšeš o cestování, kempování, stanování, nebo máš spoustu zážitků z dovolené o které se chceš podělit? Tak pojď psát pro nás a vydělávej a to až 50% podíl z reklam u článků. Inkasovat můžeš i ty a to ne jednorázově, ale opakovně . Více info

 

AKTIVITYKULTURACESTOVÁNÍ & DOVOLENÁSPORTOVÁNÍOSTATNÍ
Akce a srazyPamátkyCestování s karavanemKam na vodu - vodáci

Videa

Tipy na výletyKulturaDovolená v EvropěRybaření

Vinařství

Kam na horyHrady a zámkyTipy na ubytováníCykloturistika

Restaurace a stravování

Pro dětiPříroda

Stanování

Sportovní aktivity

Rozhovory

 

Řeky, jezera, přehradyRecenze Campingového vybaveníHoubařeníSrandičky a vtipy
  Hodnocení ubytování 

Zábava

  Kempování na divoko Vybavení pro karavany

 

Veškeré rekreační ubytování jde ku předu a České, nebo Slovenské kempy nejsou výjimky. Mnoho z nich prochází každým rokem řadou inovací a vylepšení, které mají za úkol zlepšit kvalit služeb a ubytování pro hosty. Zde Vám přinášíme informace o kempech, které dosahují kvalit Evropské úrovně.

 

Rekreace Ondrášův dvůr - Beskydy

Areál s chatkami a s hotelovou částí Ondrášův Dvůr pro Vás přichystal hned několik inovací.

Sportovně relaxační centrum

Nově bylo v měsíci dubnu tohoto roku otevřeno indoor sportovní centrum se sálem pro badminton, florbal, fitness a další sálové aktivity. Součástí je samostatný Thermal Park, denní a noční bar, stylová vinárna, mini ZOO a venkovní altán s možností grilování.

Denní, noční bar, vinárna a vinný sklep

V samostatné budově areálu se spolu se sportovním centrem nachází také denní a noční bar se stylovou vinárnou a vinným sklepem. Nabízí mimo jiné také řízené a neřízené degustace skvělých vín domácí i zahraniční provenience spojené s ochutnávkou exkluzivních sýrů. Ideální místo pro soukromé akce. Bavítete se až do rána. Nikoho nerušíte, nikým nebudete rušeni. Kapacita baru je 80 osob a stylová vinárna s vinným sklepem celkem pro 40 osob

Areál Ondrášův dvůrOndrášův dvůr - vinárna

Thermal Park

Saunové a relaxační centrum Ondrášův dvůr představuje moderní a inteligentní spojení tělesného oddychu a duševní relaxace. Obzvlášť je vhodné nejen pro lidi se zdravotními problémy ale i pro ty, kteří si chtějí odpočinout od každodenních starostí a problémů, na chvíli zapomenout na shon moderního světa, jednoduše relaxovat…

Našim hostům nabízíme koupání v kádích ze speciálně upraveného dřeva, osazených vzduchovými tryskami, osvětlením a kamny na přitápění na 36° - 40°C  pro 4 - 8 osob s vodou z vlastních hlubokých vrtů. Na přání je možno koupel obohatit o různé bylinné či minerální přísady včetně extraktu z konopí a podobně. Dvě jsou již v provozu na venkovní terase před hotelovým wellness centrem, dalších 5, včetně maxikádě až pro 15 osob, je umístěno společně s další venkovní saunou přímo v lese v blízkosti nově budovaného sportovně zábavního centra.  Celková plocha našich wellness-spa ploch se tím zvýšila na cca 800 m2. Přijďte si vychutnat jedinečný relax pod širým nebem, třeba i se sklenkou dobrého moku. Součástí Thermal Parku je finská sauna s vlastní odpočívárnou.

 

Kemp Villa Betula - Nízké Tatry

Dalším zajímavým kempem je slovenský kemp Villa Betula Resort, který také v žádném ohledu nezaostává za nejlepšími

DĚTSKÁ ZÁBAVNÁ HALA Babyland

Penzion a kemping Villa Betula při Liptovské Mare má nejen největší exteriérové ​​dětské hřiště, ale už i největší dětskou zábavnou halu na Liptově. Ta se stala součástí areálu Babyland, ve kterém najdou děti i rodiče desítky různých zábavných a sportovních atrakcí. V hale je velké třípodlažní dětské jašovisko se skluzavkami, tobogánem, kuličkovými děly, kuličkovým bazénem a různými překážkami. Celková plocha hřiště je téměř 430 m2. Hned vedle jašoviska je zóna pro menší děti s trampolínami, jídelním koutem, sportovním nářadím, hračkami, piánem a jinými šaškárnami. Nejmenší i rodiče si mohou odpočinout v relaxační zóně na příjemných tuli vacích. A dospělí ocení i útulnou prosklenou kavárnu s výhledem do haly nebo do areálu. Kolaudace tohoto objektu je naplánována na červen 2015. Dětská hala je pro rodiny jistotou, že při návštěvě Liptova je nezaskočí žádné počasí a v jakýchkoliv podmínkách zde mohou strávit veselý a zábavný den plný her, sportování či odpočinku.

LANOVÝ LABYRINT ŽIRAFA

Novou dominantou exteriérového dětského hřiště Babyland v areálu kempu Villa Betula je obrovský lezecký labyrint, který se táhne až do výšky 9,5 metru. Jeho konstrukci tvoří lana a opěrný sloup, proto díky "dlouhokrkému" vzhledu dostal přezdívku Žirafa. Labyrint se rozprostírá na ploše s půdorysem 20 x 20 metrů. Je určen dětem od osmi let a dospělým. Tato atrakce je přístupná od května 2015.

Kemp Betula - indiánské týpíKemp Betula - Lanový labyrint

INDIÁNSKÉ TÝPÍ

Máte rádi atmosféru Divokého Západu a westernů? Na dětském hřišti ve středisku Villa Betula Resort vám ji připomene velkoplošné týpí s kruhovým průměrem 12 metrů. Netradiční stan s pevnou podlahou poutá pozornost již z dálky. Výška dřevěných kůlů, na kterých je upnut, přesahuje 15 metrů. Týpí je postavené podle kmene amerických Dakotů. Slouží zejména větším skupinám jako místo setkání a posezení a jako noclehárna. Týpí bylo postaveno v květnu tohoto roku a vejde se do něj více než 50 lidí.

ŽIVÝ KATAPULT

V létě 2015 přibude k novým atrakcím Babyland lidský katapult. Je to v podstatě gigantický prak, jehož parůžky jsou zapuštěny hluboko do země a nad zem vyčnívají dlouhé ramena ve tvaru písmene V. Na obě ramena se upínají svazky gumových lan, které obepínají sedák. Do sedáku se vejde 1 osoba. Když je člověk v sedáku správně zapínaný, nasedne na motorovou čtyřkolku a šofér ho odveze na předem vytyčené místo v určité vzdálenosti. Gumová lana se přitom napnou a po uvolnění sedáku ze čtyřkolky vymrštit zapnutého dobrodruha na opačnou stranu. Při letu vzduchem prožívá takové adrenalinové zrychlení, že výkřiky vzrušení jsou zaručenou jistotou.

 

Camping Rozkoš - Kladské Pomezí

Dalším kempem, který prošel inovacemi v roce 2015 je Autocamping Rozkoš, který je vhodným místem pro rodinnou rekreaci, školní zájezdy a klubové nebo podnikové akce. Je to velmi dobrá základna pro výlety do okolí, jako je Babiččino údolí, Dobrošovské pevnosti, Adršpašsko-teplické skály nebo zámky v Náchodě nebo Novém Městě nad Metují. V areálu je k dispozici půjčovna lodí, minigolf, vodní tobogán, letní kino nebo diskotéky v nově rekonstruované restauraci Na pláži. Přehrada Rozkoš je vyhledávaným místem rybářů a milovníků vodních sportů.

Kemp Rozkoš - RestauraceKemp Rozkoš - koupaliště

 

Kemp Výr - Jižní Morava

Na letošní rok se v kempu Výr připravuje jako novinka ubytování ve dvou nadstandardních apartmánech s nádherným výhledem na jezero Výrovické přehrady. Apartmány se nachází v nově budovaném objektu, jehož kolaudace proběhne v květnu a od července Vás rádi přivítáme. Součástí objektu bude do budoucna i vinárna a wellness centrum.

Kemp Výr - apartmányKemp Výr - vybavené chatky

 

Camping Karolina - Plzeňsko

Poté co kemp na loňskou sezónu vybavili sociální zažízení ústředním topením, tak pro letošní rok 2015 zrekonstruovali v kempu Karolina interiéry chat pro vaše větší pohodlí. Vyměnili se zde staré postele za nové ve všech chatkách a též přibyli úložné prostory pro větší komfort ubytování. Nezapomělo se ani na vaše děti. V současné době se vylepšuje a inovuje dětské hřiště. Mezi novinky patří například horolezecká stěna a další atrakce i pro náctileté...

Chata a podkroví - kemp KarolinaVybavená chatka - kemp Karolina

 

Chatový kemp Brandlín - Česká Kanada

V chatovém Ráji Brandlín který se nachází v rekreační oblasti jižních Čech a České Kanady také můžete vidět změny k lepšímu. Na přelomu 2014/2015 pro Vás udělali nové venkovní nátěry chat  a zakoupily nové pivní lavice na terasu restaurace. Kemp je hojně navštěvován hlavně rodinami s dětmi.

Chatky BrandlínKoupání v kempu Brandlín

 

Chatový areál Mlýn Brejlov - Sázava

Mlýn Brejlov najdete v půvabné krajině Středních Čech na břehu řeky Sázavy, 30 km od Prahy. Je tím pravým místem pro odpočinek, relaxaci, svatby, oslavy i sportovní vyžití. K dispozici je chatový areál s kapacitou 7 vybavených chat s 35 lůžky. Chatový kemp je vhodný pro rodiny s dětmi, firemní akce i pro skupinové pobyty, či vodáky.. Areál / kemp se nachází v obci Týnec nad Sázavou, okres města Benešov. Na Brejlově je pro vás přichystaná nová houpací síť a pergola.

Mlýn Brejlov kempAreál Mlýn Brejlov - Pergola

 

V případě, že se Vám náš článek líbil, a chcete, aby jsme takových článků psali víc, tak nám o tom můžete napsat i na Facebook stránce, nebo nám jen dejte "líbí se mi" :-)

FACEBOOK KEMPY-CHATY.CZ ZDE
 

Hezkou dovolenou přeje tým Kempy-chaty.cz

logo kempy-chaty

 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
5 + 4 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY