TOPlist

Rakouské Alpy - nejlepší lyžování ve Střední Evropě

 

Zimní sezóna pomalu klepe na dveře, na horách padají první sněhové vločky a vy přemýšlíte, kam vyrazit na pořádnou lyžovačku. Jako první volba se jistě nabízí naše hory, ovšem, je to opravdu to, co hledáte? Dokáží vám české hory poskytnout to, co od pořádné lyžovačky očekáváte? Jistě se najdou tací, kterým lyžování u nás plně vyhovuje, ať již z pohodlnosti, že nemusí jezdit nijak daleko, snáze se domluví, či proto že nemusí měnit finance na cizí měnu. Když se ovšem dokážeme přes toto všechno přenést, nabízí se nám možnost vyrazit za lyžováním do zahraničí, ale kam?

Lyžování Bad KleinkirchheimSkvělé lyžování a komfortní ubytování nabízí hned náš soused - Rakousko. Za lyžováním do Rakouska vyráží stále více Čechů a to především z důvodu výborné dosažitelnosti, bezpečí a pohostinnosti. Rakouské alpy navíc nabízí velmi vysoký standard za přijatelné ceny, přírodní krásy od jezer přes hory až po ledovce. Lyžování si navíc často můžete zpříjemnit i pobytem v termálních lázních, které jsou v Rakousku velmi rozšířené. Jedním z velmi oblíbených středisek, které vyjma lyžování nabízí i luxusní relaxaci v termálních lázních, je Bad Kleinkirchheim, které mimo 100 km sjezdových tratí a 60 km běžeckých tratí, poskytuje i možnost relaxace v termálních lázních Therme Römerbad a Therme St. Kathrein. Termální lázně se nachází přímo u lanovek a nabízí prvotřídní wellness. Jen si to představte, ráno kvalitně posnídáte, vyrazíte na lyže a po pořádné lyžovačce zrelaxujete a uvolníte svalstvo ve vyhlášených termálních lázních, no, co víc si přát? Městečko Bad Kleinkirchheim leží v Korytanech v pohoří Nockberge a díky zde vyvěrajícím termálním pramenům a krásnému horskému prostředí se stalo vyhledávaným a světoznámým centrem vhodným k návštěvě po celý rok.

Jste-li rozhodnuti, že vyrazíte za lyžováním do Rakouska, pamatujte na včasnou rezervaci. Ubytování v Rakousku je třeba rezervovat s předstihem, abyste se bez zbytečných nervů mohli těšit na báječnou dovolenou strávenou pod vrcholky Rakouských Alp v některém z překrásných lyžařských středisek. Vyrazte za pořádnou lyžovačkou...

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
5 + 6 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY