TOPlist

Soutěž o Vouchery do kempu u přehrady Liptovská Mara

 

A je tu dlouho slibovaná březnová soutěž o Vouchery do kempu Mara - Liptovský Trnovec, který leží přímo u přehrady Liptovská Mara. Soutěž je opět zaměřená na návštěvníky s vlastními stany, karavany a obytnými auty. Večery v Mara Camping si mohou návštěvníci zpříjemnit grilováním, opékáním při ohnisku, víkendovými večerními koncerty a v párty stanu v bufetu U námořníka. Novinkou a zaručenou zábavou je Bumper ball! Těch, které to táhne k vodě, doporučujeme nabídku MaraFun a do pozornosti dáváme výletní Loď Maria, kterou u nás najdete u nás v přístavu. Nicméně Vouchery budou obsahovat i využití nemotorových atrakcí.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/mara_camping_-_mapa.png

 

Co můžete vyhrát?

  • 3 Vouchery, které obsahují kempové místo na 3 noci
  • Voucher je možné uplatnit kdykoliv v sezóně 2019 od 1.04 do 30.10.
  • Kempové místo obsahuje:
  1. místo pro Vás malý, či velký stan + os. auto, nebo
  2. místo pro obytné auto, nebo
  3. místo pro karavan + os. auto
  4. Využití všech nemotorových aktrakcí na 2 hodiny (wakesurfing, kajaky, nafukovacie kolesá a banán, vodné bicykle, bumperball)

 

maracamping.mioweb.cz

 

Jak se zapojit do soutěže ?

Je to jednoduché. Napište do komentárů proč by jsme měli Voucher poslat právě vám a jaké atrakce v Mara campingu chcete navštívit a automaticky se zapojujete do souteže. Soutěž běží do 7.04.2019. Po ukončení soutěže informujeme tři náhodně vybrané výherce emailem, kterým následně zašleme i Voucher samotný..

POZOR !!!  Do soutěže se může zapojit pouze registrovaný užívatel. Neregistrovanému uživateli nemáme kam poslat Voucher ;). Registrovat se mužete zde: Registrace

 

Video Mara camping

 

 

 

Ubytování v okolí: 
ZařízeníVzdálenost
0 km

Komentáře

Obrázek uživatele Admin
Admin 11. Duben 2019 - 13:16
Dobrý den, Bohužel Vouchery (i bonusové) jsme již rozdali. :(
Obrázek uživatele Admin
Admin 9. Duben 2019 - 9:56
Dobry den, Voucher jsem zaslal na Vas email. :)
Obrázek uživatele Admin
Admin 8. Duben 2019 - 11:59
Vzhledem k velikému počtu zájemců jsme se po domluvě s provozovatelem kempu domluvili na tom, že vystavíme další tři prémiové Vouchery. Stačí napsat pod můj komentář (jako přihlášený uživatel), že máte o Voucher zájem. První tři budou odměnění.
Obrázek uživatele Admin
Admin 8. Duben 2019 - 11:57
Soutěž byla ukončená. Výhercům (MorticiaMM, SushiCZ, Lodka) jsme zaslali Voucher na email, který uvedli při registraci na Kempy-chaty.cz. Gratulujeme :)
Obrázek uživatele Moni
Moni 26. Březen 2019 - 14:10
Voucher bych darovala synovi a budoucí snaše. 29.června budou mít svatbu, tak by se jim taková svatební cesta určitě líbila. Myslím, že na Slovensku ještě nebyli, jsou akční a sportovně laděni, tak by jistě vyzkoušeli mnoho atrakcí.
Obrázek uživatele olgaja
olgaja 25. Březen 2019 - 11:09
Naposledy jsme zde byli i s malými dětmi před 35 lety.Asi se to tam hodně změnilo. Chtěli bychom jet výletní lodí a zkusit další atrakce.
Obrázek uživatele nagoska
nagoska 22. Březen 2019 - 8:02
Výhru bych darovala dceři ale ,oni by mě stejně vzali ssebou,na kajaku by se asi projeli spíše chlapi,ale určitě bychom něco vyzkoušeli.Ale jinak přeji výhru každému,koho vyberete.
Obrázek uživatele JarkaSz
JarkaSz 22. Březen 2019 - 7:46
Este sme vo vasom kempe neboli, radi by sme prisli. Vyuzili by sme plavbu lodou.
Obrázek uživatele SushiCZ
SushiCZ 21. Březen 2019 - 11:02
Máme v květnu svatbu s mojí slovenskou princeznou Zuzankou a rádi bychom zažili takové menší líbánky v její krásné zemi. Tento parádní kemp mi připadá jako ideální.
Obrázek uživatele Jan Ryšavý
Jan Ryšavý (nepřihlášený) 21. Březen 2019 - 15:05
Protože jsem dlouho nebyl na dovolené a myslím, že už si ji zasloužím. Vidět chci vše co se nabízí. Vše mě baví.
Obrázek uživatele Lodka
Lodka 19. Březen 2019 - 10:54
Splnili byste nám sen a synovi by se neposmívali spolužáci, že nikam nejezdí o prázdninách, ale jak ho znám on by ho věnoval ještě potřebnějším dětem...z atrakcí by se mu určitě líbil vodní skútr (ještě na něm nikdy nejel) a kajak.
Obrázek uživatele Lenourecek
Lenourecek 15. Březen 2019 - 23:02
Krásné místo, krásná dovolená ;) Líbila by se nám vyhlídková plavba na lodi Mária ;)
Obrázek uživatele bekycek
bekycek 14. Březen 2019 - 19:11
Pokud by se na nás usmálo štěstí a voucher jsme vyhráli, tak by náš den začal plavbou na výletní lodi, potom bychom navštívili co nejvíce vodních atrakcí, v párty stanu bufetu U námořníka bychom si pochutnali na slovenských specialitách a den bychom zakončili některým z víkendových koncertů a další dny by na nás čekalo grilování a pak opékání a výlety do okolí. Kemp nabízí moc krásných zážitků a je z čeho vybírat. Určitě bychom nezůstali jen u krátkého pobytu. Pokud by se na nás usmálo štěstí a vyhráli jsme voucher, tak by náš den po dobré snídani začal plavbou na výletní lodi, následovaly by vodní atrakce, v párty stanu bufetu u námořníka bychom ochutnali co nejvíce krajových specialit a den bychom zakončili
Obrázek uživatele Lucie B
Lucie B (nepřihlášený) 14. Březen 2019 - 18:38
Protože manžel vyhledává různé adrenalinové sporty a zážitky, nadchl by ho jistě vodní skútr nebo wakeboard. A proč bychom měli vyhrát právě my? Konečně bychom měli příležitost se na Slovensko podívat, plánujeme to delší dobu, ale zatím jsme tak neučinili. :-)
Obrázek uživatele Jojo
Jojo 11. Březen 2019 - 17:14
Dovolená na Slovensku nás láká již delší dobu. Jsme 4členná rodina, rádi bychom byli ubytováni v kempu u vody s využitím vodních atrakcí. Nejvíce toužíme vyzkoušet bumperball a jízdu na banánu. Lákavá je též ochutnávka místních specialit a nápojů.
Obrázek uživatele Anonym
Anonym (nepřihlášený) 11. Březen 2019 - 15:51
Jsme 4členná rodina a láká nás už delší dobu strávit dovolenou na Slovensku s ubytováním v kempu u vody s možným využítím atrakcí a případně s projíždkou na lodi. Samozřejmostí je ochutnávka místních specialit a nápojů.
Obrázek uživatele Vendy12
Vendy12 9. Březen 2019 - 14:00
Ráda bych věnovala neobvyklý dárek své vnučce k narozeninám....ráda cestuje a poznává naší i Slovenskou republiku...
Obrázek uživatele Petr Sterba
Petr Sterba 7. Březen 2019 - 9:26
Máme dvě malé děti 3 a 8 let a pravidelně cestujeme po kempech v ČR. Rádi bychom se podívali také k sousedům a voucher by nám k tomu moc pomohl. Atrakce, jak je naším zvykem bychom vyzkoušeli všechny..těšíme se. Petr
Obrázek uživatele MorticiaMM
MorticiaMM 6. Březen 2019 - 1:08
Na Slovensku jsem nikdy nebyla, proto bych tuto možnost uvítala. Pro mou rodinu ideální dovolená. A určitě bychom si užili plavbu lodí.
Obrázek uživatele Christee5
Christee5 4. Březen 2019 - 12:03
S přítelem letos plánujeme dovolenou po ČR a nebo u našich sousedů a tak by se nám Voucher rozhodně hodil. Určitě bychom využili plavbu lodí a dlouho si přeji vyzkoušet flyboard.
Obrázek uživatele kytinka.h
kytinka.h 3. Březen 2019 - 12:27
Dovolenou na Slovensku u vody už dlouho plánujeme, ale doposud se nám to nepodařilo "dotáhnout do konce". Kdybychom se do kempu Mara dostali, určitě bychom vyzkoušeli motorový člun i skútr a při troše odvahy i více adrenalinové atrakce - třeba flyboard, ten by mě tak tajně lákal :)
Obrázek uživatele Marse1404
Marse1404 3. Březen 2019 - 8:31
Poslala bych syna s vnučkou, který co se osamostatnil nebyl na žádné dovolené a vnučka už začíná přicházet do věku, kdy by si to užili. Plavba lodí by pro ni byl velký zážitek
Obrázek uživatele dohamaja
dohamaja 3. Březen 2019 - 8:03
Na Slovensko po "sametové revoluci" jsme vůbec nejezdili. Našim dovolenkovým cílem bylo moře. Loni jsme navštívili Šíravu a srdce jásalo. Letos jsme chtěli opět k "východňárom". Ale změna - Liptovská Mara...tak to by bylo prima. Jsme už v letech, tak si užíváme všechny nabízené možnosti a vymoženosti. Jupí!
Obrázek uživatele Brabulka
Brabulka 2. Březen 2019 - 16:27
Ráda bych strávila dovolenou na Slovensku se svou rodinou a hlavně u vody, kde by se děti dostatečně vyřádili a projížďka na lodi by byla pořádnou třešničkou... :)
Obrázek uživatele kubicek69
kubicek69 2. Březen 2019 - 12:31
Stejně se v létě na Slovensko chystáme takže by to bylo hezké zpříjemnění dovolené a určitě by jsme využili všechny atrakce
Obrázek uživatele statek
statek 1. Březen 2019 - 19:40
Ráda bych se do této oblasti podívala, ještě jsme tam s rodinou nebyli, určitě by se nam líbil výlet lodí.
Obrázek uživatele Kahomar
Kahomar 1. Březen 2019 - 19:10
Na Slovensku jsme byli na dovolené před třemi lety a velmi se nám tam líbilo. Proto by vyhraný voucher byl motivací si dovolenou u "sousedů" zopakovat. Navíc tuto oblast ještě neznáme, takže proč ne. Určitě bychom jeli s širší rodinou a tak ti mladší by využili všech nabízených adrenalinových atrakcí. Já sama bych si užila plavbu lodí.
Obrázek uživatele Gabriela Neumannová
Gabriela Neumannová (nepřihlášený) 1. Březen 2019 - 11:18
Voucher by jsem využila pro syna a jeho přítelkyni. Po náročném pracovním životě si zaslouží odpočinek, relax a užívání si krásy života. Milují vodu, takže jistě by využili i plavby lodí a vodní radovánky.
Obrázek uživatele nagoska
nagoska 28. Únor 2019 - 18:08
V tomto kempu by se mi určitě líbilo a určitě bych i s rodinou využila plavbu lodí.
Obrázek uživatele Bohumil Lichna
Bohumil Lichna (nepřihlášený) 28. Únor 2019 - 15:54
Ještě jsem tam nebyl a rád bych se tam podíval.
Obrázek uživatele václav vodička
václav vodička 28. Únor 2019 - 15:26
Jezdím do Liptovského Jána a do Bobrovce,takže to mám blízko.Vezmu vnoučata a vyrazíme na různé radovánky.Já zkusím třeba skutr na vodě.
Obrázek uživatele Ivana Herčíková
Ivana Herčíková 27. Únor 2019 - 18:53
V tomto kempu jsem byla v srpnu 2009 pod stanem a měli jsme ho jako vyjížděcí do okolí. Mám na něj ,ale i smutné vzpomínky.Byla to poslední dovolená s mým mužem, který za půl roku nebyl. Nyní mám nového muže a dvě malé děti a postupně se člověk vrací na místa,která viděl,ale chce je ukázat i těm prťatům. Ráda bych se do tohoto kempu ráda podívala znovu, i když voucher nevyhraji, mám to v plánu i tak. Jsem zvědavá,co se tam za těch 10 změnilo.
Obrázek uživatele dodavkouposvete
dodavkouposvete 27. Únor 2019 - 15:59
nebol som tam par rokov a voucher by ma donutil tam ist a nesledne napisat clanok o kempe a okoli. :-)
Obrázek uživatele JarkaSz
JarkaSz 27. Únor 2019 - 14:01
Este sme vo vasom kempe neboli, radi by sme prisli. Povozili by sme sa na Mara lodi a sli do MaraFun.
Obrázek uživatele marketka55
marketka55 27. Únor 2019 - 13:22
My by jsme s rodinkou Voucher určitě využili. Děti se rádi koupou a na vodních atrakcích si určitě zablbnou :)

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 10 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY