Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Stravování a ubytování - recenze a tipy

Vsechny clanky_button

Stravování a restaurace na dovolené

Restaurace a Stravování v Kempu Andělská Laguna: Klady a Zápory

Kemp Andělská Laguna v Častoboři je skvělým místem pro odpočinek, relaxaci a rodinnou dovolenou. Kemp se nachází ve Středních Čechách nedaleko Slapské přehrady, v okresu města Příbram. Zde se setkáte s příjemnou atmosférou, krásnou přírodou a výbornou kuchyní. Přinášíme vám podrobnou recenzi na restauraci a stravování v tomto kempu.
 

Hodnocení restaurace a stravování v kempu Karolina

Restaurace v kempu Karolina, situovaná v malebné obci Planá, je známá svou přátelskou atmosférou a širokou nabídkou jídel, která uspokojí jak milovníky tradiční české kuchyně, tak i příznivce mezinárodních specialit. Kemp je obklopen přírodou a poskytuje ideální prostředí pro rodinnou dovolenou i aktivní odpočinek.

 

Jak vyřešit vaření na dovolené

Dovolená v hotelu není nic pro vás? Máte rádi pohodu chalupy či kempování, ale na druhou stranu nechcete trávit dovolenou, jak se říká „u plotny“? Zkuste elegantní řešení chlazených hotových jídel. Mít na dovolené rychle uvařeno je bezesporu výhoda. Mít uvařeno rychle a chutně je další plus navíc.

Speciální menu v Liščí farmě

Areál Holiday Park Liščí Farma má takřka neomezenou možnost vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Rádi Vám navrhneme speciální menu pro jakoukoliv příležitost.