TOPlist

Tip kam na lyže v Beskydech

 

Hledáte místo, kam můžete vyrazit na lyže s Vaší partou , s Vaší rodinou, nebo hledáte místo kam vyrazit na Silvestra? Máme pro Vas tip na to kam vyrazit na Vaší dovolenou. Dnes si povíme něco o lyžařském areálu Mosty u Jablunkova a také o možnostech ubytování v jeho blízkém okolí. Ski Areál se nachází v Beskydech v Moravskoslezském kraji, okres města Frýdek-Místek.

Ski Areál Mosty u Jablunkova poskytuje 4 sjezdové tratě od nejlehčí pro začátečníky až po těžké pro zkušené lyžaře. Samozřejmě areál nezapomíná ani na ty nejmenší, takže k dispozici jsou i dětské lyžařské vleky .

Další možnosti areálu :

 

skiarealski areal

 

Kam na chatu v okolí lyžařského areálu

Necelých 18 km od Ski areálu se nachází chata Nýdek. Kapacita chaty je 11 míst. Navíc chata poskytuje služby jako například stravování, kuchyňka, lednice, rychlovarná konvice, vytápění přes chladné měsíce, příjemné posezení na terase a pod . Chata Nýdek je v provozu celoročně , takže pokud máte v oblibě ubytování horského typu nejen přes zimu , tak je to právě pro Vás. Pokud jste již chatu Nýdek navštívili, tak neváhejte a podělte se s ostatními návštěvníky o svoje dojmy, zážitky z ubytování, nebo z lyžařského areálu, či z jiných aktivit, které jste zde v okolí chaty Nýdek dělali...

 

chata nydeknydek terasa

 

Další články, které budeme publikovat naleznete zde

 

Ubytování v okolí: 
Vzdálenost
18 km

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
10 + 6 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY