TOPlist

Vánoční soutěž s kempem Vranovská pláž

 

A máme tady dlouho slibovanou, vánoční soutěž, kde můžete vyhrát Vouchery na kempová místa do kempu Vranovská pláž (Vranovská přehrada). Tento kemp patří mezi nejnavštěvovanější a zároveň nejlépe hodnocené campingy nejen na jižní Moravě, ale i v Čechách obecně, takže ho nemusíme nijak zvlášť představovat. Kdo v tomto kempu nebyl, ať první hodí kamenem... cheeky

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/camping_vranovska_plaz_soutez.jpg

 

Co můžete vyhrát?

 

Co Voucher obsahuje a jak ho uplatnit:

  • kempové místo na 4 dni a 3 noci (stan, nebo karavan, nebo obytný vůz)
  • Voucher je možné použít kdykoliv mimo hlavní sezónu (tj mimo 1.7 až 30.8.2021)
  • Před rezervací je potřeba si zavolat a zjistit obsazenost

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/turistika/kemp_vranovska_plaz_logo.png

Jak se zapojit do soutěže?

Je to jednoduché. Stačí napsat komentář, co se Vám líbí na kempu Vranovská pláž, nebo proč by jste ho chtěli navštívit a automaticky se zapojujete do souteže. Soutěž běží do 18.12.2020. Po ukončení soutěže informujeme tři náhodně vybrané výherce emailem, kterým následně zašleme i Voucher samotný..

POZOR !!!  Do soutěže se může zapojit pouze registrovaný uživatel. Neregistrovanému uživateli nemáme kam poslat Voucher ;). Registrovat se mužete zde: Registrace

 

Komentáře

Obrázek uživatele Admin
Admin 21. Prosinec 2020 - 15:22
Soutěž je ukončena. Bylo zde mnoho zajímavých odpovědí, ale nakonec jsme vybrali tyto tři výherce: - "mifko" - "Pavlusa" - "Kateřina Šrámková" Gratulujeme a za tým Kempy-chaty.cz přejeme hezké svátky ;)
Obrázek uživatele lockupik
lockupik 18. Prosinec 2020 - 16:02
na vranovské pláži jsem byla s rodiči v mládí a mám na ni krásné vzpomínky, návštěvou bych se tak ráda do dětství vrátila
Obrázek uživatele Pavel Hlaváč
Pavel Hlaváč 17. Prosinec 2020 - 15:28
Do kempu na Vranově bych se rád opět podíval, protože má co nabídnout. Jednak vybavení kempu je opravdu na úrovni a hlavně okolní příroda je opravdu pěkná. Kdyby to vyšlo, tak určitě naplánujeme výlet na kole k Vranovskému zámku, k hradu Bítov a k Cornštejnu kde jsem ještě nikdy nebyl.
Obrázek uživatele Richard Štěpán
Richard Štěpán 17. Prosinec 2020 - 1:25
Líbí se mi zde krásné a příjemné prostředí, milý personál a ubytování za výhodné ceny. Moc jsme si zde dovolenou užili a opět bychom měli velkou radost kdybychom vyhráli a celá rodina pěkně strávenou dovolenou si užili.
Obrázek uživatele Inna
Inna 17. Prosinec 2020 - 0:20
Tak u Vás jsme ještě nebyli, ale rádi přijdeme, milujeme totiž přírodu, pláž a grilování
Obrázek uživatele Kahomar
Kahomar 16. Prosinec 2020 - 18:09
Vranovskou přehradu jsme navštívili zhruba před 15 lety v rámci jednodenního výletu. Tehdy jsme byli s celou rodinou ubytovaní v malebném domečku v Bezkově a odtamtud jsme pak podnikali výlety. Ten den si vybavuji, že jsme byli na prohlídce Bítova a Vranovského zámku. Je to již tak dávno, tehdy byly naše děti ještě docela malé, dnes již máme dvě vnučky, se kterými bychom rádi do vranovského kempu vyrazili.
Obrázek uživatele Dagmar Navrátilová
Dagmar Navrátilová 16. Prosinec 2020 - 15:13
My jsme byli na Vranovské pláži na 2 dny těsně po revoluci. Předloni po tolika letech "slavnostně" na 3 dny. Prostě by to chtělo déle, a je to tam moc hezké, též z lodičky.
Obrázek uživatele Emanuel Vrožina
Emanuel Vrožina 16. Prosinec 2020 - 9:53
Věnoval bych poukaz vnoučatům, stanování by se jim moc líbilo a je tam spousta zábavy a vyžití.
Obrázek uživatele Michal Havlásek
Michal Havlásek 16. Prosinec 2020 - 9:51
Ještě jsem na Vranovské přehradě nebyl, ale rád bych se tam ubytoval s rodinou a vyrazil na kole po okolí.
Obrázek uživatele Michaela Havlásková
Michaela Havlásková 16. Prosinec 2020 - 9:49
Na vranovské přehradě jsme ještě nebyli ale už jsme nad tím uvažovali že tam vyrazíme s dětmi. Je tam totiž spousta zábavy pro děti. A dětem by se tam určitě moc líbilo. A navíc stanování by je určitě bavilo.
Obrázek uživatele Hlaváčová Marie
Hlaváčová Marie 15. Prosinec 2020 - 21:52
Čau lidi, s manželem jsme byli na Vranovské pláži pod stanem společně ještě jako svobodní a to ještě před revolucí. Užili jsme si tam krásnou dovolenou i když doba byla ještě jiná. Večer kempem procházeli pohraničníci se psy ale naštěstí byli v pohodě. Tenkrát byla pitná voda pouze v cisterně. Takže když došla a odjeli ji naplnit měli lidé smůlu. V současné době to tam jistě musí vypadat mnohem lépe a protože jsme si pořídili karavan rádi bychom se tam zase vrátili.
Obrázek uživatele Marcela Marciánová
Marcela Marciánová 15. Prosinec 2020 - 12:58
Na Vranovskou přehradu jsem jezdila jako svobodná, je tam krásně a v okolí mnoho zajímavých míst, jako třeba Hrad Bítov, zámek Vranov a další. Ráda bych se tam znovu opět podívala i se svými dvěma syny a manželem. Kemp vypadá slušně, myslím, že by to bylo vhodné ubytování pro nás.
Obrázek uživatele misha007
misha007 13. Prosinec 2020 - 17:48
Na Vranovské přehradě jsem ještě nikdy nebyla, ale slyším ostatní na ni pět samé ódy, tak se tam plánuji vydat s přáteli v příštím roce. :)
Obrázek uživatele zdenikovič
zdenikovič 13. Prosinec 2020 - 16:05
Rádi vyzkoušíme kemp s vynikajícími recenzemi a velkým vyžitím pro malé i velké. Před mnoha lety jsme dovolené trávili s dětmi pod stanem, nyní, v pokročilém věku, jako nováčci již rádi poznáváme a využiváme výhod cestování s obytným vozem. Voucher by byl příjemným překvapením a dárkem zároveň.
Obrázek uživatele weselka
weselka 13. Prosinec 2020 - 15:01
Na Vranově jsme byli s rodinou již před 12 lety, ale byli jsme na druhé straně přehrady. Kdybychom vyhráli voucher velice rádi navštívíme Vranov znovu, kemp je svými službami vyhlášený, rádi ho vyzkoušíme. Máme rádi vodu, kola i památky, všeho je kolem Vranova dosytosti. Děkujeme a přejeme bezva Vánoce Petr, Alena, Peťa, Ondra
Obrázek uživatele turbicko
turbicko 13. Prosinec 2020 - 13:32
Na Vranovské přehradě jsem byl před 40lety,takže si jí vlastně nepamatuji.Minulý rok jsme si koupily obytný vůz a vzhedem k tomu že jsme důchodci tak můžeme jezdit celý rok.Doufám že se dostaneme i na Vranov.
Obrázek uživatele Cerpes
Cerpes 13. Prosinec 2020 - 13:09
Byla jsem tam před 30 lety s tehdy skoromanželem, bylo by pěkné se tam znovu podívat.
Obrázek uživatele turbicko
turbicko 13. Prosinec 2020 - 11:47
Na Vranovské přehradě ani v kempu jsme ještě nebyly.Minulý rok jsme zakoupily obytný vůz,a jelikož jsme důchodci,tak jezdíme i mimo sezonu a doufám,že se dostaneme i na Vranov
Obrázek uživatele assaly
assaly 13. Prosinec 2020 - 11:31
Kemp na Vranovské pláži bych chtěla navštívit proto, abych mu "napravila pověst". Tedy pouze u sebe. Kdysi jsem tam byla s dcerou. Bohužel jsme si hned první den dali frankfurtskou polévku - zbytek pobytu jsme strávily ve stanu nebo na WC. hrůza.... Tak by se snad nyní zadařilo a konečně bych si to tam užila.
Obrázek uživatele Martinanus
Martinanus 12. Prosinec 2020 - 9:04
Kemp bychom chtěli navštívit zejména proto, že jsme na něj četli výborné recenze a jakožto kempoví začátečníci jsou pro nás zkušenosti jiných rozhodující. :) u Vranovské přehrady jsme byli před lety v penzionu, takže víme, že i po okolí je kam zajet :)
Obrázek uživatele Alka1979
Alka1979 11. Prosinec 2020 - 9:06
Vranovskou pláž bych chtěla navštívit proto, že mnoho známých o ní mluví, jak je to tam krásne, hodně zážitků k vyžití, super příroda... A já to chci také zažít ☺️
Obrázek uživatele akrev
akrev 10. Prosinec 2020 - 23:34
Na Vranovské přehradě jsem byla když mi bylo 16. Dostala jsem tam na discotece první pusu. Ráda bych se tam zajela podívat zavzpomínala na krásná, mladá léta a třeba si ten nezapomenutelný okamžik zopakovala. :-)
Obrázek uživatele kampet
kampet 10. Prosinec 2020 - 10:26
Byli jsme tam se ženou před pár lety. Pamatuji si čistou vodu, pěknou pláž, vždy čisté sprchy a sociály. Moře dobrého piva a jídla, letní kino přímo u vody. Rádi bychom se tam vrátili i s dětmi.
Obrázek uživatele amilo
amilo 9. Prosinec 2020 - 19:39
do kempu na Vranovskou pláž bych se chtěl podívat, protože jsem na něj slyšel dobré ohlasy a tak nějak jsme ho s manželkou poslední roky vynechali a navíc by to bylo i ze sentimentálních důvodů, protože jsme tam byli s manželkou na naší první společné dovolené
Obrázek uživatele startuj
startuj 9. Prosinec 2020 - 19:05
V tomto kempu jsem ještě nebyla. Takže musím hodit kamenem a napravit to. :-D Na obrázcích vypadá báječně.
Obrázek uživatele fanypol
fanypol 9. Prosinec 2020 - 9:37
Na Vranovské přehradě je jistě krásně, ráda bych se tam na pár dnů podívala
Obrázek uživatele Mucaco
Mucaco 3. Prosinec 2020 - 22:23
Je to prostě kouzelné místo, kde si každý najde to svoje ;-). Pro hodně lidí, stejně jako pro mě, jsou to úžasné dny dovolené a vzpomínky. Plno zábavy, dobrého občerstvení a spoustu možností ubytování pro každého. Kouzelné místo,kam se každý rok ráda vracím.
Obrázek uživatele DoraRK
DoraRK 3. Prosinec 2020 - 13:51
Vranov byl můj první kemp. Když jsem pak jela na jiný, tak jsem musela porad srovnávat s Vranovem a nikde to prostě nebylo tak dobry. Takže vždy jedine Vranov :)
Obrázek uživatele Pejrak
Pejrak 2. Prosinec 2020 - 11:16
Vranovská pláž = České moře pohody, zážitků a dobrého piva :)
Obrázek uživatele Vlkodlak
Vlkodlak 1. Prosinec 2020 - 17:01
Vranovská pláž je skvělou lokací pro koupání, ale také i pro výlety .
Obrázek uživatele pettta
pettta 1. Prosinec 2020 - 14:55
Na Vranovskou přehradu rádi jezdíme, protože tu mám krásné vzpomínky z dětství. A vždy je krásné zavzpomínat na staré dobré časy. Tohle místo má speciální místo v mém srdíčku.
Obrázek uživatele LTZ
LTZ 1. Prosinec 2020 - 14:46
Byla jsem tam před mnoha lety,na výměnné podnikové rekreaci. Děti byly malé a krásné počasí.Za celý pobyt jsme nevylezli z vody. Ráda bych se tam ještě podívala, dokud můžu a něco si prohlédla.
Obrázek uživatele Lucie Konopacova
Lucie Konopacova 1. Prosinec 2020 - 14:14
Vranovská přehrada nabízí spousta aktivit a vyžití pro celou rodinu,hrad a zámek jsou poblíž, procházky po mostě, výlety lodí a perfektní koupání,byla by to super dovolená.
Obrázek uživatele jaja25
jaja25 1. Prosinec 2020 - 12:46
Vranovská přehrada je moc krásná a ráda bych se tam podívala na dovolenou.
Obrázek uživatele VeronikaK
VeronikaK 1. Prosinec 2020 - 8:23
Na Vranovské přehradě jsme byli před několika lety na výletě a moc se nám tam líbilo, kemp neznáme. Od malička rádi kempujeme a máme takový "srdeční kemp" ve východních Čechách. Rádi bychom poznali i takový "srdeční kemp" na jižní Moravě.
Obrázek uživatele Pája
Pája 30. Listopad 2020 - 8:26
Vranov = léto. Každý rok pravidelně týden v srpnu. Už se moc těšíme na koupání, procházky a krásné zážitky. Vranov nás nikdy neomrzí!!!
Obrázek uživatele Kristulka
Kristulka 29. Listopad 2020 - 20:17
Vranovská pláž je boží kompletně a proto stojí za návštěvu.
Obrázek uživatele lacko
lacko 29. Listopad 2020 - 15:54
Na Vranovské pláži je skvělé vyžití, zábava, je tam čisto, pořádek, dobré plavání. Parádní kemp.
Obrázek uživatele veriliska
veriliska 29. Listopad 2020 - 15:49
Na Vranovské přehradě jsem ještě nikdy nebyla a hrozně bych chtěla. Naposled jsme stanovali na Bítově, protože Vranov hlásil obsazeno. Okolíje báječné.
Obrázek uživatele nagoska
nagoska 29. Listopad 2020 - 11:12
Byli jsme asi před 5 lety na Bítově a bylo to tam hrozně fajn.Tak by se mi líbilo zopakovat si dovolenou přímo na Vranovské přehradě a myslím,že by i naše vnučky měly velkou radost.
Obrázek uživatele Vendy12
Vendy12 29. Listopad 2020 - 8:19
Ráda se podívám, co se na Vranově změnilo po dvaceti letech...Podle fotek...paráda
Obrázek uživatele Miroslav Háněl
Miroslav Háněl 29. Listopad 2020 - 7:33
Na Vranovskou přehradu mám výborný zážitek. Před třiceti lety jsem tam s kamarády strávil krásnou dovolenou. Nyní bych se tam rád opět podíval.
Obrázek uživatele Remek
Remek 28. Listopad 2020 - 23:58
Na Vranově je krásně. Kdysi jsme tam byli, ale spali jsme na nějaké podnikové chatě. V kempu na Vranově ještě ne. Moc mě zajímá, jaké to tam je.
Obrázek uživatele parabolka
parabolka 28. Listopad 2020 - 20:04
Do kompu na Vranovské pláže bych se moc chtěla podívat, vážou mě tam krásné vzpomínky, byla to naše první krásná společná dovolená s manželem, který je mým parťákem již řadu let, navíc má tento kemp skvělé recenze. Vyrazili bychom s manželem dětmi a i vnučkou.
Obrázek uživatele Kateřina Šrámková
Kateřina Šrámková 28. Listopad 2020 - 18:53
Na Vranovskou pláž mám vzpomínky z mládí, kdy jsme rok co rok jezdili na Kopaninky a pak lodičkou na Vr,pláž a do okolí.Byly to krásné roky všem bych doporučila,ale ted už jsem tam několik roků nebyla a tak ráda bych se tam moc a moc podívala.A pak Bítov Vranovská hrad nádhera
Obrázek uživatele mikes
mikes 28. Listopad 2020 - 18:40
Zatím jsem se ve vranovské přehradě jen koupal, v kempu jsme nebydleli, bo je tu pořád obsazeno. Ale vypadá čistě, je tu spousta atrakcí pro děti, stanovat tu musí být fajné.
Obrázek uživatele kocik
kocik 28. Listopad 2020 - 18:31
Ve vranovském kempu jsem byla jen jednou, bohužel jsem v něm ale nezůstala. Bylo to loni nebo předloni a zrovna v plné sezoně. Udělali jsme si víkendový autotrip s přespáním pod stanem s tím, že kam dojedem, tam budeme.No a dojeli jsme právě do Vranova a jelikož je zdejší kenp vyhlášený, zamířili jsme navečer sem,. Paní na recepci po nás nevěřícně mrkla a povídá, že jestli si dokážeme najít místo, aˇt se vrátíme, že nás zapíše. Moc jsme tu laxnost nechápali, dokud jsme nevjeli dovnitř. Hlava na hlavě, stan na stanu a ani jedno místo pro náš malý stan jsme neobjevili. Takže jsme si kemp jen projeli a jeli dál. ˇSkoda. Vypadalo to tam moc hezky a ráda bych se tu skutečně ubytovala, i když asi raději mimo sezonu. :-)

Stránky

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
10 + 4 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY