Ubytování

Slovenská republika

TOP ubytování
2.8 Dostačující 4 hodnocení

Mara Camping - Liptovský Trnovec

Ubytování v kempu Mara - Liptovský Trnovec - Náš kemp nabízí několik možnosti ubytování - na své si přijdou milovníci kempování, ale i příznivci karavaningu. Kromě toho nabízíme ubytování ve dvaceti chatkách nebo si pronajmete jeden z našich stanů. Kemp najdete přímo u přehrady Liptovská Mara v okrese města Liptovský Mikuláš.
TOP ubytování
2.9 Dostačující 3 hodnocení

Thermalpark a camping Dunajská Streda

THERMALPARK Dunajská Streda je jedno z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších rekreačních středisek jižního Slovenska. V krásném prostředí v srdci Žitného Ostrova nabízí kvalitní služby a dokonalou relaxaci pro všechny věkové kategorie. Na ploše 18 hektarů jsou návštěvníkům k dispozici čtyři vnitřní a šest venkovních bazénů. Termální voda o teplotě do 39 °C, která se nachází až ve třech bazénech, má příznivé účinky hlavně na pohybové ústrojí. Thermalpark nabízi ubytování v podobě hotelových pokojů, penzion, ale také možnost ubytování s vlastním karavanem, obytným autem, či se stanem.
Doporučujeme
2.5 Dostačující 2 hodnocení

Chatová osada Vincov les - Sládkovičovo

Chatová osada a camping Vincov les je rekreační areál s dlouholetou působností na trhu cestovního ruchu. Nachází se přímo v areálu termálního koupaliště Sládkovičovo. Tento kemp poskytuje ubytování celoročně v chatkách apartmánového typu s kapacitou 156 míst. Dále v kempu můžete i stanovat a ubytovat se s vlastním stanem, karavanem, nebo obytným vozem. Kemp pravidelně navštěvují milovníci termálních bazénů a ubytování u vody, ale také karavanisté a rodiny s dětmi, nebo turisté se psem.
Doporučujeme
0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Areál Liptovia Resort

Rekreačné stredisko a chatový areál Liptovia Resort sa nachádza na konci dedinky Liptovská Porúbka a je zároveň vstupnou bránou do prírody Nízkotatranského národného parku. Ponúka celoročne príjemné prežitie voľných chvíľ v lone prírody, vhodné pre kolektívy aj rodiny s deťmi, ktorých túžbou je stráviť dovolenku v tichom a pokojnom prostredí luxusných horských domčekov. Resort pozostáva z deviatich samostatných nadštandardne zariadených rekreačných domov, troch veľkostných kategórií. Kapacita domov je rôzna podľa typu domu, pri každom dome je terasa so záhradným krbom a vlastným parkovacím miestom.

4.1 Velmi dobré 5 hodnocení

Kemp Oravice - Západní Tatry

Kemp Oravice je nejsevernější kemp na Slovensku a jako jeden z mála poskytuje služby ubytování či kempování celoročně. Zřejmě je to dáno také lokalitou a sportovními a relaxačními aktivitami, které jsou v okolí k dispozici po celý rok. Je to především nedaleký Aquapark ORAVICE s termální vodou, který funguje také celoročně a SKI Park Oravice, jehož sjezdovky se tyčí přímo nad Meandrem Aquaparku. Ubytovat se zde můžete v chatkách, bungalovech a apartmánech. K dispozici jsou i kempová místa pro karavany a stany.
3.8 Dobré 3 hodnocení

Camping Košice - Route E58

Camp Route E58 je společným dílem dlouholetých milovníky kempování, karavaningu a nekonvenčních cestovatelských zážitků.Kemp Košice můžete najít v Košickém kraji. Kemp poskytuje ubytování typu: plochy pro karavany, stanování, vybavené chaty, mobilní domy i apartmány. Kontaktujte nás a rádi Vás ubytujeme na Vaší nezapomenutelné "expedici za svobodou"
3.1 Dobré 4 hodnocení

Rekreační areál Stará Zvonica - Nízké Tatry

Rekreační areál Stará Zvonica se nacházív obci Nižní Boca, v okresu města Liptovský Mikuláš, na upatí rekreační oblasti Nízké tatry. Ubytovat se zde můžete v apartmánech, v pokojích, ale i s vlastním kartavanem, či stanem. Ve staré Zvonici se o vás postará vždy dobře naladěný a usměvavý personál. Dveře jsou otevřeny všem milovníkům tradiční slovenské kuchyně, kvalitních a čerstvých surovin a přírody. Prostory Staré Zvonice jsou upraveny nejen pro dospělé, ale rádi zde přivítají i dětské návštěvníky. Areál je otevřen celoročně.
0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Chaty Jasná - Demänovska Dolina

Chaty Jasná sa nachádzajú v najkrajšom regióne Slovenska – v regióne Liptov. Sú situované v národnom parku Nízke Tatry v Demänovskej Doline časti Lúčky, len 100 metrov od novej lanovky na Lúčkach. Milovníci prírody môžu tento skvost navštíviť ako v zime na lyžovačku, tak aj leto ponúka veľa možností ako tráviť voľný čas. Tešíme sa na vašu návštevu!

3.7 Dobré 3 hodnocení

Rekreační areál Goralský Dvor - Pieniny

Areál a kemp Goralský dvůr se nachází u hlavní silnice ve směru Stará Ľubovňa - Červený Klášter, od kterého je vzdálen 3 km. Součástí Goralského dvora je 13 chat a slovenská restaurace, letní Koliba, fotbalové a volejbalové hřiště, zahradní šachy i dětské hřiště s houpačkami i pro dospělé. Nechybí ani bazén a možnost využití koliby na večerní posezení. V kempu je bezplatné zapůjčení přenosných ohnišť a jízdních kol, raftů, či kajaků. Tento camping se řadí mezi TOP kempy na Slovensku pro karavany a stany. K dispozici je i kontaktní farma s domácími zvířaty. Pejsi jsou v kempu vítání. Provozní doba areálu: 27.4-15.10.

Reklama

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Drevenica U Mateja

Drevenica u Mateja sa nachádza v obci Oščadnica – Veľká Rača, v tichom prostredí, v srdci Kysuckých Javorníkov. Poskytuje maximálny komfort ubytovania a súkromie pre náročnejších hostí, je vhodná pre rodiny s deťmi.

Přidejte si ubytování k nám na Kempy-chaty.cz

Chcete se zviditelnit a pouhé katalogy ubytování vám nestačí? Jako turisticko-informační web neustále píšeme o ubytování, které na našem portálu uveřejňujeme. A nejen to, publikujeme informace o vašich aktivitách, novinkách čí akcích a sdílíme v Newsletteroch i na sociálních sítích.

Mám zájem o spolupráci

Kempy chaty
Spolupráce