TOPlist

Báječná letní dovolená v zemi dvou divů světa

 

Země dvou divů světa, jak bychom také mohli Turecko nazvat, je zemí mnoha kontrastů. Lví podíl na této skutečnosti má i fakt, že se země rozkládá hned na dvou kontinentech a to evropském a asijském. Kultura orientu se tu střetává s evropskými zvyky, což dodává Turecku jisté specifikum, díky němuž je tato země velmi oblíbenou destinací. Každoročně navštíví Turecko tisíce turistů z celého světa, které v této zemi lákají především nádherné a především široké písčité pláže, nedotčená příroda, která přímo kontrastuje s moderně vystavěnými letovisky a také spousta historických památek.

Krásných míst, na která můžete v Turecku zavítat je opravdu mnoho. Vyrazit můžete na poznávací zájezdy, které Vás provedou po těch nejzajímavějších místech a letoviscích a ukáží Vám ty nejkrásnější turecké památky. Zato pobytové zájezdy můžete strávit v některém z oblíbených letovisek na Egejské nebo Turecké riviéře, jejichž pobřeží je pro báječnou letní dovolenou jako stvořené. Naše pobytové zájezdy do Turecka Vás zavedou na pobřeží Turecké riviéry, kde jsme pro Vás vybrali luxusní ubytování v letoviscích Alanya, Side, Belek a Kemer.

Na dovolenou v Turecku můžete vyrazit od května do října, kdy je teplota moře ideální pro koupání a teplota vzduchu přesně taková, jakou bychom si na letní dovolené představovali. V letních měsích navíc v letoviscích na Turecké riviéře neprší, těšit se tak můžete na nádherné slunečné počasí a ničím nerušenou dovolenou!

Báječná dovolená na hranicích orientu, to je pobyt na Turecké riviéře s cestovní kanceláří Adria Sun!

Komentáře

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
8 + 1 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY