TOPlist

Poznávácí zájezdy - Podkarpatská Rus

 

Chcete, aby vaše letošní dovolená byla opravdu výjimečná a nasbírali jste na ní velké množství netradičních zážitků, poznali jste opravdu odlišné kultury a tradice? Pokud ano, tak pro vás není ideální volbou desetidenní dovolená u písečné pláže na pustém ostrově. Povalováním na pláži si skvěle odpočinete, ale přivezete si maximálně spálené břicho nebo záda. Pokud si chcete přivézt netradiční a jedinečné vzpomínky, budete spíše preferovat jiný typ zájezdu.
 

Chcete si z dovolené přivézt nezapomenutelné zážitky? Na pláži u moře je nezískáte!

Jestli nejste příznivci ležení na pláži a chytání bronzu, soustřeďte se raději na nabídku poznávacích zájezdů. Poznávací zájezdy jsou v současnosti stále více vyhledávaným druhem dovolené. Poznávací zájezdy jsou plánovány tak, abyste v dané lokalitě poznali co nejvíce přírodních krás a také kulturních památek a dokonale jste nasáli atmosféru místní kultury. Samozřejmě, že poznávací zájezdy mohou být naplánovány u přímořských letovisek. Jen je nutné, aby v dané lokalitě bylo více zajímavostí ke zkoumání.

Ideální volbou jsou pro vás poznávací zájezdy

Podkarpatská rus

Nemusíte hledat jen ve známých lokalitách

Na poznávací zájezd nemusíte vybírat jen známé a často vyhledávané lokality. I místa, která nejsou tak komerčně známá mohou přinášet opravdu unikátní zážitky. Někdy ještě mnohem intenzivnější, než právě proslavené lokality. Příkladem by mohla být třeba Podkarpatská Ukrajina. Toto historické území je nejzápadnější částí Ukrajiny. Krásná příroda Karpat vás uchvátí, ale ještě více vás okouzlí styl života místních obyvatel a jejich velká pohostinnost, která je opravdu unikátní a málokde vídaná.
 

Podkarpatská Rus

Specialistou na poznávací zájezdy a aktivní dovolenou je CK Kudrna

Přímo na poznávací zájezdy nebo aktivní dovolenou se na našem území příliš cestovních kanceláří nespecializuje. Výjimku ale tvoří CK Kudrna. Hlavní náplní této cestovky je totiž právě nabídka poznávacích zájezdů s cílem aktivní dovolené. V nabídce jsou stovky zájezdů v mnoha destinacích. Nabídku tvoří například dovolená v Rakousku, ale najdete zde i tipy na aktivní dovolenou v některých velmi exotických destinacích.

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
12 + 2 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY